Dekoma

Zalasewo

Opinie o Dekoma

A co to? 2013-06-06 22:17:56
Czy w tej firmie jest tak duża rotacja, że ciągle kogoś szukają?? Może ktoś powiedzieć jaka tam jest atmosfera?
Geh 2013-08-05 08:39:58
łatwo nie jest zwłaszcza jeśli ma się do czynienia z szefem, no ale gdzie teraz jest łatwo. Szef wymaga ale też daje coś od siebie... Dba o pracownika. Czasem lepiej mu schodzić z drogi. Ale ogólnie nie ma nic do wielkiego narzekania w gorszych warunkach robiłem. Ogólnie wszystko zależy od stanowiska. Ja na prace nie narzekam
jacekibarbara 2013-08-20 22:46:54
Geh - 2013-08-05 08:39:58

Ciężko uwierzyć, że powyższy komentarz napisał rzeczywiście pracownik Dekomy... Siedzenie w internecie w czasie pracy?! Kto tam w ogóle ma internet? No chyba, że szef kazał komuś siedzieć i pisać komentarze. Nie do końca pozytywne, ale ostatecznie na plus, tak żeby ci co narzekają wyszli na leniwych nierobów. :)

Widzę, że mój poprzedni komentarz został usunięty. Nie rozumiem dlaczego. Opisałem same fakty, które można zweryfikować. Nie używałem wulgaryzmów i nikogo nie obraziłem.
Nie szkodzi. W wolnej chwili napiszę jeszcze raz. :)

Pozdrawiam
doswiadczony 2015-11-10 15:11:53
rozliczni są wg. obrotów prowizyjnie. i nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to że właściciel gdy zauważa że ktoś za dużo zarabia skutecznie mu te zarobki zmniejsza. tu minus stówka, tam minus stówka, kto pracował to wie.
Hehe ) 2016-07-09 19:05:43
Nie polecam!!!
p. maciej znęca się nad ludźmi (czytaj mobbing), czy to jest sekretarka lub magazyner czy to handlowiec. ma w du..ie nawet swoich .... Jeżeli nie mam racji to niech odpisze on czy np p. Bry..da jaka jest rotacja na stanowisku sekretarki (ok. 1 - 2,5 m-cy, czy magazyner ok. 3-9 m-cy). Nie chce więcej przykładow, bo kur..ca mnie bierze. Jeżeli chcesz tam pracować i chcesz mieć codziennie zje..kę, to zapraszam.
Wiskera 2016-07-13 20:22:03
Widze, że potrzebni są pomocnicy kierownika na magazyny, brzmi dość dobrze chyba, a jakie są ich obowiązki?
Zostaw swoją opinię o Dekoma - Zalasewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekoma