Supernova Property Sp. z o.o.

Opinie o Supernova Property Sp. z o.o.

anonim 2011-11-30 09:02:58
Gołym okiem widać że pisał to któryś z prezesów :) nie chwalcie się tak tą waszą firemką. za dużo ludzi oszukaliście a na tej stronie spodziewajcie się więcej wpisów negatywnych, za dużo macie długów żeby się chwalić. PAJACE!!!
rumek 2012-01-11 20:24:19
nic dobrego napisać niestety nie mogę
rysiek z klanu 2012-02-28 12:54:50
młode wilki, [usunięte przez moderatora] - można by więcej ale szkoda słów
odradzam jakikolwiek kontakt
MONIKA 2012-06-20 15:12:13
FIRMA JEŚLI MOŻNA NAZWAĆ TO FIRMĄ, [usunięte przez moderatora] , NIE WYPŁACAJA PIENIĘDZY. NIE POLECAM ŻADNEJ WSPÓŁPRACY Z NIMI. Z TEGO CO WIEM JEST BARDZO DUŻO FIRM, KTÓRYM SĄ WINNI PIENIĄDZE. OGÓLNIE BAŁAGAN STRASZNY. NIEEEEEE POLEEEECAM!!!!!!!!!!!!!!!
Interesant 2012-12-18 15:27:28
MONIKA - 2012-06-20 15:12:13

FIRMA JEŚLI MOŻNA NAZWAĆ TO FIRMĄ, OSZUŚCI, NIE WYPŁACAJA PIENIĘDZY. NIE POLECAM ŻADNEJ WSPÓŁPRACY Z NIMI. Z TEGO CO WIEM JEST BARDZO DUŻO FIRM, KTÓRYM SĄ WINNI PIENIĄDZE. OGÓLNIE BAŁAGAN STRASZNY. NIEEEEEE POLEEEECAM!!!!!!!!!!!!!!!
Potwierdzam i odradzam również jakąkolwiek współprace. [usunięte przez moderatora] .... t
Poszkodowany 2013-01-21 10:26:28
Apeluje wszystkich którzy przeczytają te wpisy o ich nielekceważenie ich i naprawdę nie wchodzenie w żadne interesy z firmą Supernova Property , [usunięte przez moderatora]
kuhj 2016-05-20 21:42:09
umowa do praca jest pozytywna i coraz cześciej wreszcie staje sie standardem. Mnie bardziej interesuje na jakie zarobki można liczyć na kieorwniczym stanowisku? Bardzo prosze o rzetelną odpowiedź... :)
Zostaw swoją opinię o Supernova Property Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supernova Property Sp. z o.o.