Opinie o Sogama Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sogama Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sogama Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sogama Sp. z o.o. w Gliwice

Pani D Nowy wpis

Pracuję 3 lata i nie narzekam, dls jednych to jest sprzątanie a dla niektórych aż sprzątanie, od początku niakam jasne warunki pracy do których się stosuję, środki czystości super i zawsze na czas, mój kierownik człowiek który jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, jesteś szczery to i szczerość w drugą stronę, i tak to chyba ma działać. Polecam, bo do pracy powinno przychodzić z przyjemnością.

Sebastian Nowy wpis

Pan od prowadzenia prac nie nadaje się do wykonywania tego typu kierowania zwławcza kobietami . Mówi jak był kierownikiem a tak wogóle jest brygadzistą który dowozi towar żeby jego zdaniem cięszko pracujące kobiety bały się że przyjechał i że znowu zastosuje (usunięte przez administratora) panie A.Z daj sobie spokój przestrzegam inne kobiety Andrzej sogama Gliwice

iwona

Jestem zainteresowana podjęciem pracy w Państwa Firmie . Iwona Gęborska 792727315

Graża Nowy wpis
@iwona

Jeżeli masz grupę odradzam zero empatii

Tamasz Nowy wpis

Może fajna firma ale kierownik powinien pracować jako gad w więzieniu brak słów może na emeryturę panie g. K. Może się spotkamy na dołku kiedyś to pogadamy jak się kieruje ludźmi ja jako facet bym cie tego nauczył jak też się traktuje kobiety w domu sobie żądz swoją żona bo tu się nie nadajesz

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sogama Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Oszukana

Praca jak praca , ale traktowanie człowieka przez P.G to już mobbing, decyzję odnośnie pracy zmieniane z dnia na dzień ,niedomówienia na obiekcie ,brak konkretnych informacji, a później wypłata się nie zgadza. Swoje lata już mam i doświadczenie a zostałam potraktowana jak śmieć zero szacunku .

A ilu godzinne są zmiany ?

Ile jest zmian w Sogama Sp. z o.o.?

G.B

Praca w godzinach rannych lub popołudniowych

Miki

Ranne. I od popołudniu

Tytus

Może macie wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak jest przeprowadzana?

Czy można szybko awansować w tej firmie ?

Agusiaczek755

czytam opinię i się zastanawiam czemu są tak podzielone pracowałam w tej firmie i też nie byłam zadowolona, Ale nie z samej firmy tylko z kierownictwa brygady, źle dobierane osoby rządzące pracownikami obiektu, czułam się tam jak w (usunięte przez administratora), a kiedy starałam się podjąć rozmowę z kierowniczka zaczął się mobing masakra, teraz pracuje w innej firmie już kilka miesięcy i nie ma porównania szacunek do pracownika czego tutaj brakuje jest najważniejszy nie płatne nadgodziny wyzysk po prostu, mam złe doświadczenia z ta firma no cóż to moja opinia

Józek

Zawsze tak jest, że zadowolony z pracy jest dobry pracownik, polecam pracę!

rtufgh

Pracuje od kilku miesięcy, wynagrodzenie na czas, godziny pracy da się w miarę możliwości elastycznie dopasować- choć to zależy od obiektu nie od firmy, jestem zadowolona, przyznam szczerze ze jak nie raz przychodzi nowy pracownik i zaczyna się kombinejszyn, albo nie przyjdzie bo zapił albo co gorsza jest na kacu w pracy i źle wykonuje swoja prace-każdy przypadek z życia wzięty. Jak pracujesz uczciwie to płaca tez uczciwie.

Dawid

@Staś, Ty masz dobrą opinię o firmie. Co mógłbyś napisać o dodatkach do wynagrodzenia? Czy pracodawca przewiduje premię, szkolenia lub pakiet socjalny? Jak oceniłbyś atmosferę w pracy i relacje ze współpracownikami? Są według Ciebie dobre? Czy poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Paula

Tak trudno jest ocenić firmę na podstawie bardzo skrajnych opinii.

Staś

Bardzo pozytywnie moge polecic firme z czystym sumieniem, pracują tam ludzie nie roboty jak w wiekszości inny firm

Dawid

@Frasy, gdzie dowiedziałeś się takich informacji o firmie? Jesteś może byłym pracownikiem? Czy zostały Ci nie wypłacone jakieś pieniądze? @Olek, Czy rozwiniesz wypowiedź na temat firmy Sogama jako dobrego pracodawcy? Co firma oferuje pracownikom? Jaka jest atmosfera pracy? @h2o, piszesz że "kasa w porządku dla tych co lubią to co robią", czy to oznacza, że w firmie jest system prowizyjny?

Frasy

Bandycka firma. Nie płaci pracownikom. Mają kilka postępowań w PIP i sądach. Banda złodziei i bezczelnych krwiopijców. Anty pracodawca,bez żadnych zasad,honoru i przyzwoitości. Powinni trafić za kraty,lub do kamieniołomów! Odradzam współpracę z krwiopijcami i złodziejami!

Olek

Sogama to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Polecam

h2o

firma ok moja kierowniczka bardzo wporzadku o wielkim sercu ale stanowcza kasa w porzadku tylko dla tych co lubia to co robia a jak ktos leser to trudno

Daniela

Pozytywnie, fajny kierownik troche nerwowy ale facet do dogadania , wyplata zawsze na czas, bez niespodzianek . Praca jak praca raz lzej raz ciezej , ogolnie moge polecic.

Zostaw merytoryczną opinię o Sogama Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Sogama Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sogama Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sogama Sp. z o.o.?

Sogama Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Kniejowa 2 A
    44-117 Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042