WTU Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o WTU Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 18:01:13
Znasz dobrze firmę WTU Sp. z o.o. lub pracowałeś w niej? Napisz nam swoją opinię o nich.
Praktykant 2015-10-24 07:32:25
Świetne warunki do rozwoju. W ciągu roku nauczyłem się wielu programów do projektowania. Wiele z nich jest bardzo innowacyjnych jak na rynek Polski. Projekty opracowywane na najwyższym standardzie w technologii 3D. Po roku pracy jestem wstanie przy wsparciu projektanta opracowywać samodzielnie duży projekt. Po kilku miesiącach bezpłatnych praktyk (okres adaptacyjno-szkoleniowy) zaproponowano umowę zlecenie (stawka godzinowa) a po następnych kilku miesiącach umowę o pracę na bardzo przyzwoitych warunkach. Najważniejsze że dalej mam poczucie rozwoju i dużych perspektyw finansowych na przyszłość. JEDNO Z NAJLEPSZYCH OBECNIE BIUR PROJEKTOWYCH!
Praktykant 2016-01-25 06:05:31
W biurze w Krakowie potrzebują 2 stażystów. Sprawdź na stronie www.
letmeadam 2016-08-01 08:46:24
Witam,

@Augusto - znów poszukują kolejnych osób na praktyki - zarówno we Wrocławiu jak i w Krakowie

Polecam jako pracodawcę !! Naprawdę uczciwi ludzie ze zdrowym podejściem, można się bardzo wiele nauczyć
Zostaw swoją opinię o WTU Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WTU Sp. z o.o.