Opinie o Wiper Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wiper Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wiper Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiper Sp. z o.o. w Mikołów

Jak kierownictwo i bezpośredni przełożeni traktują pracowników produkcji? Sugerowano tu wcześniej, w 2021, że było z tym niezbyt kolorowo. A firma przecież nawet w archiwalnych ofertach dla pracowników produkcji zaznaczała, że zatrudnienie jest na umowę o pracę i stabilne. To jak to teraz by wyglądało i czy można się zatrudnić?

Pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela, jak warunki płacowe? Podstawa godna? Targety realne? Maksymalna premia z targetami to dwie średnie krajowe? Bo nie wiem czy marnować czas. Dziękuję za odpowiedź.

Xxxxx

Witam. Widziałem ogłoszenie na pracownika magazynu/kierowcę, jak wygląda praca na tym stanowisku, może mi ktoś coś o tym powiedzieć?

@Xxxxx

Nie wiem czy jeszcze jest aktualne bo teraz jest na magazyniera pakowacza i pracownika produkcji. Ja chciałem aplikować na produkcje i widziałem że dają normalną umowę o prace a to dla mnie ważne. Jakbyś coś się dowiedział o rekrutacji to napisz, ok?

@Mieczysław

Polecam bezpośrednio do siedziby. Nikt tu nie gryzie i prawie zawsze kogoś szukamy

Dorota

a moze wiesz czy teraz kogos szukacie? powiedz bezposrednio na jakie stanowisko jest wolny wakat ?

nowy Nowy wpis
@Mieczysław

Aplikuje bo przyjmują nowych.

Zeus Nowy wpis
@Mieczysław

Sam się dowiedz. Problem zajść do firmy? Ah ci młodzi w dzisiejszych czasach, byle się kimś wysłużyć...

Julia

Firma Wiper rekrutuje na stanowisko pracownik produkcji / operator maszyn: http://wiper.pl/praca Oferują tam możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji. Czy ktoś powie, o jakie możliwości rozwoju chodzi i nowe kwalifikacje? :)

@Julia

Praca nie jest skomplikowana, wszystkiego Cię nauczą

Jarosław
@Ktoś

A na czym konkretnie polega praca w Wiperze? Możesz podać szczegóły? Co należy do Twoich codziennych obowiązków? No i ile się zarobi na start? Czekam na jakieś wieści :D

@Jarosław

Pracowałem rok w tej firmie stanowczo odradzam. Zanim ktoś chce złożyć tam aplikacje, niech zastanowi się dwa razy.

Szalony DR MARIO

Dokładnie tak jak piszesz ta firma to największa porazka

Natalia
@Szalony DR MARIO

No to słabo. A możesz podać jakieś konkrety? Czemu to aż największa porażka? Czy chodzi o słabe traktowanie przez przełożonych, o którym ktoś już wspomniał na forum?

Wiper Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
spawacz

Pracował ktoś na stanowisku spawacz TIG aktualnie są oferty na to stanowisko,chciałem zapytać czy warto aplikować i mniej wiecej jaka stawka na pierwsze 3 miesiące.

Pionek

Jeśli chodzi o pracę polecam nic nie musisz robić bo góra nie interesuje się co robisz ale jeśli chodzi o przełożonych to niestety odradzam na każdym stanowisku. Traktują ludzi jak jakieś ostatnie (usunięte przez administratora) zero szacunku a to dlatego że nie ma odpowiednich ludzi nad kierownikami. Życzę żeby ich tak zaczęli traktować jak oni sami traktują innych, może wtedy by coś zrozumieli.

PNK

Czy może ktoś wypowiedzieć się o stanowisku PH? Samochód jest także do celów prywatnych? Ile wynosi podstawa na start? :)

Czy w Wiper Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Ktos

Zakladam ze chodzi Ci o gryzipiórków ???? W części biurowej sa pokoje, sa dwa duze do max 10 osobowe a reszta siedzi w pokojach 1-3 osobowych. Wszystko zalezy od stanowiska na które kandydujesz

@Ktos

A jak to wygląda w tych dużych pokojach? Pracuje się również zespołowo czy raczej każdy sam sobie? ;)

Ona0

Pytanie!!! Jakie godziny pracy są w tej firmie? Typowa 3 zmianówka?

@Ona0

Jedna zmiana od 7 do 15

Jarosław
@Ktoś

O, widzę że orientujesz się w tym co się dzieje wewnątrz firmy, to dobrze. :) Powiedz mi czy Twoim zdaniem warto tu aplikować? To dobre miejsce do zbierania doświadczenia? Jeśli tak, to dlaczego tak / dlaczego nie? I ile można dostać w Wiperze na początku zatrudnienia?

@Jarosław

Ile ludzi tyle opinii :) pytasz się czy " To dobre miejsce do zbierania doświadczenia?" Jeżeli jesteś na początku swojej ścieżki zawodowej to jak najbardziej, sporo można się nauczyć. Nie wiem ile można dostać na start, zależy od paru czynników. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapewne dowiesz się na rozmowie z osobą prowadzącą rekrutacje.

Damian

Co dużo pisać najgorsza praca produkcyjna jaka mogła mi się przytrafić atmosfera w pracy żenada a warunki to już nie wspomnę dziury w magazynie gdzie leci ci deszcz na głowę przy każdej deszczowej pogodzie kierownik to baran któremu nigdy nic nie pasuje traktuje swoich pracowników choćby pracowali na akord tyle mam do powiedzenia po roku pracy tam pozdrawiam.

@Damian

Wspominasz o pracy na akord. Ciekawi mnie, czy można wtedy więcej zarobić i jak często pracujesz w takim systemie? Będę wdzięczny jeśli się odezwiesz.

@Damian

Nie warto się wypowiadać gdy tu nie pracujesz i nie wiesz o czym mówisz. Magazyn przeniósł się do nowej siedziby w czerwcu br, w starym miejscu owszem, czasem kapało przy "oberwaniu" chmury, ale dlatego, że to była wynajęta hala, a ten co nam wynajmował nie potrafił/ nie chciał tego naprawić. Teraz jesteśmy już u siebie i nie ma opcji by gdzieś coś przeciekało. Akordu nie ma i raczej nigdy nie będzie. Kierownika nie ma od 2 lat (są liderzy działów).

Ptomycz
@Damian

Czyli nic się nie zmieniło przez tyle lat... masakra że szef trzyma dalej takiego (usunięte przez administratora)

@Ptomycz

Hej, chciałabym zauważyć, że odpowiadasz na wpis z 2019 roku więc mogło jednak wiele się zmienić od tamtego czasu.. Plus wyżej w komentarzu ktoś napisał, że już wcale tak nie jest.. Może jeszcze wypowie się na ten temat ktoś z obecnych pracowników Wiperu? Jak obecnie wygląda praca na produkcji? Jak atmosfera i warunki? Są inne niż te opisywane we wpisie?

Czy można liczyć w Wiper Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

;))

Tak

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Wiper Sp. z o.o.?

Ktoś

Umowa o pracę, na początek na okres próbny

Czy można jakieś opinie nt. Pracy przedstawiciela handlowego? Bo pojawiła sie oferta. Jakie warunki, atmosfera, na ile produkt jest konkurencyjny?

@Zainteresowany

Jest bardzo duże zainteresowanie tą ofertą, więc podstawa nie będzie za duża ,uzależniona od doświadczenia i wyników sprzedaży. Atmosfera ok, produkt na rynku jest dość długo marka wyrobiona. W zeszłym roku bylo 25 lat firmy.

Jak jest z pakietem medycznym w Wiper Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pipi

Jak ci uwalilo rękę na robocie to się nie przejmuj, przyjdzie pani prezes strzeli miną jak do mnie jak musiałem chodzić do biura i ci powie że jedna ręka to nie pretekst do nierobienia nadgodzin xd

Mieczysław

Witam, strona zawiera dużo starych wpisów. Interesuje mnie jednak, jak obecnie wygląda sytuacja u tego pracodawcy? Chętnie wysłuchałbym opinii obecnych oraz byłych pracowników.

?

(usunięte przez administratora) Ludzie nie pracujecie tam. (usunięte przez administratora)

ciekawska dusza

Ile można zarobić na produkcji tak mniej więcej? Jaki rodzaj umowy? I jak wygląda sama praca

Belo
@ciekawska dusza

Zarobisz ale pukla na plecach hehehe

panek

Pracowałem tam pół roku, warunki bardzo fajne, inni pracownicy są w porządku, kierownik wiadomo surowy ale jeśli robi się swoją pracę jak trzeba to nie ma się do czego doczepić :) wynagrodzenie zadowalające, jak w innych takich firmach

Belo
@panek

Czyli marne grosze bo jak tos pisze jak w innych firmach to bieda piszczy

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Wiper Sp. z o.o.. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

NeMś

Przestrzegasz jako wykorzystany pracownik ??? Haha ;-) ????????????

Bez komentarza Ewa z biura

Ewelina

Co za bzdury. Bez komentarza.

Karol

Najlepsze towarzystwo z jakim robiłem panie kierowniku Michale zapamiętam cie najlepszy kierownik jakiego miałem na temat biura żal słów KUBA 12sec

Zostaw merytoryczną opinię o Wiper Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Wiper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wiper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Wiper Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 34 ocen.

Wiper Sp. z o.o.