Oknosystem Sp. z o.o. Fabryka Stolarki Okiennej

Kraków

Opinie o Oknosystem Sp. z o.o. Fabryka Stolarki Okiennej

Oszukany 2011-07-27 13:26:38
Te wiadomości to nic więcej niż PR pracowników i pracodawcy- przekonajcie się sami. Nie warto ryzykować nerwów i straconego czasu.
grzejacz 2012-05-17 21:31:56
Oszukany - 2011-07-27 13:26:38

Potwierdzam. Drugi raz w ciągu niespełna roku zamówiłem naprawę gwarancyjną i znowu sytuacja się powtarza. Od trzech tygodni nie mogę się doprosić o przyjazd montera. Szkoda czasu i nerwów na tych partaczy.
bzyyyk 2012-09-12 23:15:56
kogo nazywasz partaczem-pracowników czy szefostwo???????Chłopaki zapieprzają od rana do wieczora i zero życia prywatnego.Chwile tam pracowałem i wiem co jest grane.Przeczytaj dokładnie gwarancje /nieżle się ustawili nie/.Lepiej weź nr do chłopaków i niech przyjadą na fuche.O ile będą mieli czas.A na temat szefostwa szkoda mi czasu i klikania.
zet 2016-04-19 10:53:15
to forum jest trochę martwe i informacji o Oknosystemie brak. Ale dowiadywałem się ze ciągle dobrze działają. Niestety na tą chwilę nie mają żadnych ofert pracy
Zostaw swoją opinię o Oknosystem Sp. z o.o. Fabryka Stolarki Okiennej - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oknosystem Sp. z o.o. Fabryka Stolarki Okiennej