brak logo

Elstar Sp. z o.o.

Radzymin

Opinie o Elstar Sp. z o.o.

B 2013-04-22 11:54
Nie polecam!!! Pracuje tam 7 osób wszyscy narzekają ale siedzą, Prezes ,, pantofel'' steruje nim żona (odpowiedzialna za każde wyceny oraz atmosferę). Nie informują, czy masz GPS w samochodzie, pierwsze dni nawet nie pozwolili wziąć samochodu aby dojechać do domu (mają to w d...). Musisz klientom kłamać, sprzedawać to co chce ,,Pani domu'', robisz zamówienia a Pani domu je zmienia dokłada sama produkty, a Ty się tłumacz, ciągle o coś podejrzewają. 5 dni w tyg nie ma Cie w domu, a nie dostaniesz żądnych diet, zero doceniania, płace zawsze takie same 2100-2200 bez względu na zamówienia. Ocena 1 bo to są ludzie, którzy wyssają z Was energię!!!!
Zarobiony 2014-01-27 18:00
Dokładnie Elstar z Poznania z profilami i wykladzinami jest wyzyskiwaczem"! W ubiegłym miesiącu otrzymałem policzek Czyli Zero za to ze sie narobiłem jak wół . Na GPS mieli kasę żeby lustrować pracownikow a na godziwe pensje NIE!!!! Pierwsze 3 miechy są ok, a potem to tylko w dół i czujesz sie jak (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)
szkd 2016-05-17 17:40
Młodzi mają też trochę inne spojrzenie na niektóre sprawy @ertg więc to może to być też to. A jak już jesteśmy przy kwestii pracy u nich to szukają asystenta biura handlowego, gdzie wystarczy mieć wykształcenie min. średnie, ale lepiej mieć wyższe oraz bardzo dobrą znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook).
Alicja 2017-06-01 12:32
Kto z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Elstar Sp. z o.o.? Jak oceniacie jej przebieg? Jakie pytania usłyszeliście? Czy na tę chwilę macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.
Zostaw swoją opinię o Elstar Sp. z o.o. - Radzymin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elstar Sp. z o.o.