logo Saint-Gobain Polska

Saint-Gobain Polska

Czeladź

Opinie o Saint-Gobain Polska

Saint Gobain 2012-01-05 18:14:21
Co za idiota dodaje te fałszywe informację na temat Pum .Co oddział to inne zarobki,co oddział to inna atmosfera i kultura pracy.Pracowałem kiedyś w Czeladźi jak i połowa starej załogi ,zanim została wyrzucona przez obecnego kierownika i i nie polecam!!!Zarobki żałosne ,wymagania kosmiczne,a przełożony szkoda klawiatury ,aby się rozpisywać....
saint gobain 2012-02-01 22:10:04
witam święta racja zgadzam się w 100 % pracowałam kiedyś w pum kierownik to figura byle plan jest wtedy jest ok jak nie to roszady zwolnienia itp
SRUM 2012-06-23 11:37:08
Likwidacja oddziału.Pracownicy podobno dowiedzieli się o tym od producentów ,a nie bezpośrednio od "góry" heheheh żałosne
cara 2012-07-01 09:56:32
Ciekawe jak długo potrzebne będzie stanowisko Dyrektora Handlowego, skoro oddziałów jest coraz mniej?
xyz 2012-07-01 21:13:05
Podobno nie tylko oddział w Czeladzi zwinęli, jeszcze 3 inne.
do tomt 2012-07-09 16:54:59
Dyrektor (usunięte przez administratora) dawno się zwinął,pewnie wiedział co się święci ,szczerze? totalnie wyluzowany gość ;)) ,aż czasem za bardzo...
tomt 2012-07-09 21:45:51
Oprócz Czeladzi które oddziały zwinęli, albo mają zwinąć wiecie ? Zwijają całkiem albo przenoszą towar i pracowników do Tadmarów ?
qwerty 2012-07-10 08:43:17
tomt - 2012-07-09 21:45:51

Ddoatkowo został zamknięty oddział w Tarnowie ,Lublinie oraz Piasecznie.Co do przejscia do Tadmarów to podobno coś ludziom proponowali,jednak większość nie wyraziła chęci ,dalszej współpracy z SGP
tomt 2012-07-10 13:53:50
qwerty - 2012-07-10 08:43:17

tomt - 2012-07-09 21:45:51

PUM organizacyjnie chyba jest podporządkowany pod Tadmar i może stąd te problemy. Kiedyś był równoległą siecią z Rabem, Platformą. Czy czasem wszystko nie zmierza w kierunku likwidacji sieci i marki PUM na rzecz Tadmaru Lokalizacji jak na razie coraz mniej.
kita 2012-08-07 21:08:20
Pum do zamknięcia w całości do końca 2012.Krecia robota(usunięte przez administratora). + chora polityka bonusowa..amatorszczyzna i improwizacja w zarządzaniu patrz nowy dyr
tom 2012-08-08 20:45:51
Po cholerę (usunięte przez administratora) robi krecią robotę, przecież zarządza i Tadmarem i Pumem ? O co może chodzić ? Nie szkoda sieci PUM która 5 lat temu za dyrektora (usunięte przez administratora) zrobiła 90mln obrotu !
lol 2014-05-20 09:24:45

No tak istnieje, że nazywa się już TADMAR :)
mittt 2015-02-25 16:37:26
każdy ma swoją interpretacje danego tematu i stąd to wynika @sztanga :-) Firma to Światowy lider na rynkach związanych z budownictwem. Grupa tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały budowlane proponując innowacyjne rozwiązania będące odpowiedzią na kluczowe wyzwania naszych czasów. Międzynarodowa społeczność ponad 190 tysięcy pracowników zatrudnionych w 64 krajach.
terra 2016-02-05 17:13:39
Witam
Czy mogę rosić o kontakt @ do działu kadr ?
Mik 2016-05-15 20:19:21
Młodszy Specjalista ds. Zakupów jest poszukiwany, szkoda, że nie można takiego ogłoszenia dać do Warszawy, bo uważam, że byłoby tutaj naprawdę super z wielu powodów, obserwuje firmę i szkoda że Tylko Dąbrowa Górnicza, albo Żary, bo daleko strasznie to
Zostaw swoją opinię o Saint-Gobain Polska - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska