Opinie o Saint-Gobain Polska w Czeladź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Saint-Gobain Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Czeladź

Mateusz Nowy wpis

Ma ktoś telefon do kadr ?

anonymous Nowy wpis

Jest ok

Agata Nowy wpis

@Sowiątko czy w takiej sytuacji, jeśli chodzi o problem z kierownikiem, to czy próbowaliście o tym rozmawiać np. z działem HR? Na stronie internetowej firmy jest informacja, że Grupa Saint-Gobain po raz czwarty znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce. Może warto otwarcie wejść w dialog o tym, co konkretnie sprawia, że w firmie pracuje się gorzej niż wcześniej.

Agata

Dawno nie pojawiały się nowe komentarze na temat tego jakim pracodawcą jest Saint-Gobain Polska. Ktoś z Was obecnie pracuje w firmie? Co możecie powiedzieć na temat aktualnych warunków zatrudnienia?

Sowiątko Nowy wpis
@Agata

Napiszę tak...pracuje w Czeladzi jakiś czas....i jest coraz gorzej podnoszone sukcesywnie normy,coraz większe wymagania,ogólnie porażka . Od kiedy rządy przejął nowy kierownik jest coraz gorzej .Dziewczyny są przemęczone non stop na L4 siadają kręgosłupy , dziewczyny padają jak muchy :/ kiero ma to ogólnie gdzieś .... czyli norma ....zero szacunku z jego strony "ja się pani nie podoba może pani iść do McDonalda " standard..... jedna linia ściągnęta z 4brygadówki więc dziewczyny dodatków nie dostają masakra....wyścig szczurów po prostu .... nędzne podwyżki .... obiecanki cacanki i nic więcej :/

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Saint-Gobain Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Magazynier/Operator wózka widłowego UDT
Czeladź
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Dowódca obiektu w Czeladzi / kwalifikowany pracownik ochrony
Czeladź
Seris Konsalnet Holding S.A.
Lalkarz

A jak tam pani ,,zabawka,,i jej zaloga dalej lalki chodzą?

Lalkarz

A jak tam pani ,,zabawka,,i jej zaloga dalej lalki chodzą?

Mik

Młodszy Specjalista ds. Zakupów jest poszukiwany, szkoda, że nie można takiego ogłoszenia dać do Warszawy, bo uważam, że byłoby tutaj naprawdę super z wielu powodów, obserwuje firmę i szkoda że Tylko Dąbrowa Górnicza, albo Żary, bo daleko strasznie to

terra

Witam Czy mogę rosić o kontakt @ do działu kadr ?

mittt

każdy ma swoją interpretacje danego tematu i stąd to wynika @sztanga :-) Firma to Światowy lider na rynkach związanych z budownictwem. Grupa tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały budowlane proponując innowacyjne rozwiązania będące odpowiedzią na kluczowe wyzwania naszych czasów. Międzynarodowa społeczność ponad 190 tysięcy pracowników zatrudnionych w 64 krajach.

lol

No tak istnieje, że nazywa się już TADMAR :)

tom

Po cholerę (usunięte przez administratora) robi krecią robotę, przecież zarządza i Tadmarem i Pumem ? O co może chodzić ? Nie szkoda sieci PUM która 5 lat temu za dyrektora (usunięte przez administratora) zrobiła 90mln obrotu !

kita

Pum do zamknięcia w całości do końca 2012.Krecia robota(usunięte przez administratora). + chora polityka bonusowa..amatorszczyzna i improwizacja w zarządzaniu patrz nowy dyr

tomt

qwerty - 2012-07-10 08:43:17 tomt - 2012-07-09 21:45:51 Oprócz Czeladzi które oddziały zwinęli, albo mają zwinąć wiecie ? Zwijają całkiem albo przenoszą towar i pracowników do Tadmarów ?Ddoatkowo został zamknięty oddział w Tarnowie ,Lublinie oraz Piasecznie.Co do przejscia do Tadmarów to podobno coś ludziom proponowali,jednak większość nie wyraziła chęci ,dalszej współpracy z SGPPUM organizacyjnie chyba jest podporządkowany pod Tadmar i może stąd te problemy. Kiedyś był równoległą siecią z Rabem, Platformą. Czy czasem wszystko nie zmierza w kierunku likwidacji sieci i marki PUM na rzecz Tadmaru Lokalizacji jak na razie coraz mniej.

qwerty

tomt

do tomt

Dyrektor (usunięte przez administratora) dawno się zwinął,pewnie wiedział co się święci ,szczerze? totalnie wyluzowany gość ;)) ,aż czasem za bardzo...

xyz

Podobno nie tylko oddział w Czeladzi zwinęli, jeszcze 3 inne.

cara

Ciekawe jak długo potrzebne będzie stanowisko Dyrektora Handlowego, skoro oddziałów jest coraz mniej?

SRUM

Likwidacja oddziału.Pracownicy podobno dowiedzieli się o tym od producentów ,a nie bezpośrednio od "góry" heheheh żałosne

saint gobain

witam święta racja zgadzam się w 100 % pracowałam kiedyś w pum kierownik to figura byle plan jest wtedy jest ok jak nie to roszady zwolnienia itp

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Czeladź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042