Opinie o Kubala Sp. z o.o. w Ustroń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kubala Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kubala Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubala Sp. z o.o. w Ustroń

Nie polecam, zarobki mizerne bo uzależnione od sprzedaży, a pracownika produkcji nie powinna interesować sprzedaż, wypłata z miesiaca na miesiac potrafi sie roznic nawet o 700zł, do tego nie płacą za soboty

@Irena

nie, rozmowa z pania kadrową wygląda tak że firma przedstawiana jest w samych superlatywach, produkcja jest od produkcji a od sprzedaży jest dział marketingu, wiec nie, nie ma. Kontrola jakości wygląda tak że ukraińcy robią badziew i nikt im nic nie mowi a polacy i starzy pracownicy są gnębieni, co do innych stanowisk to szczerze nie wiem ale nie spodziewał bym się szału

Dzień dobry, jest teraz oferta dla handlowca na mój rejon i myślę czy by nie aplikować. niestety jedyne co zawarło się w opisie na temat zarobków to fakt, że jest podstawa i prowizja, bez szczególnego rozwinięcia. Jakie obecnie stawiane są cele i ile udaje się na nich zarobić?

Jak długo trwa proces awansu w Kubala Sp. z o.o.?

....

W tej firmie nie ma.czegos takiego jak Awans !

Olga
@....

Stanowiskowy nie? A finansowy w jakim zakresie może w tym roku występować? Ogólnie to jaka jest wobec tego struktura stanowiskowa w firmie? Jakie są wszystkie opcje na pracę?

Nie Nowy wpis
@....

jest ale tylko po znajomości, albo jak się głośno śmiejesz z żartów kierownika :)

Czy Kubala Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

romek Nowy wpis

nie zapewniają niczego

Irena

I to o czym teraz mówisz jest wskazywane na rozmowie? I faktycznie produkcja nie ma żadnego wpływu na nią? A co z jakością? Jest ona stale monitorowana? I czy wszystkie stanowiska mają podobną sytuację w kwestii tych wspomnianych 700 zł?

Były pracownik Nowy wpis
@Irena

Rozmowę kwalifikacyjną w Kubala Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel handlowy?
Przedstawiciel Handlowy

Oferta na PH dotyczy zatrudnienia na własnej działalności gospodarczej, nie wpisują tej istotnej informacji bo nikt by się nie zgłosił. Przejechałem się na spotkanie a Pani mi to oznajmiła.... chciałem od razu wyjść z rozmowy. Auto; Skoda Fabia II obrandowana, system Comarch - pełny kontroling pracy. POWAŻNA firma, plany, a zatrudnia na WDG -------ŚMIECH NA SALI

Jerzyk
@Przedstawiciel Handlowy

Potwierdzam. W ogłoszeniu na Wielkopolskie brak info o formie zatrudnienia. Wyszło to gdy zadzwonili .

Iwona
@Jerzyk

rzeczywiscie tez znalazłam to ogloszenie na PH i nie ma tam slowa ze to praca na B2B, powiedzcie chociaz jaka stawke zaproponowali przy takiej umowie?

Honorata

Widzę tę ofertę pracy Kubali dla przedstawiciela handlowego na Lubuskie, Dolnośląskie i Wielkopolskie. Ogłoszenie jest dosyć obszerne, ale nigdzie nie jest napisane, że wymagają od kandydata na ph własnej działalności. @przedstawiciel handlowy, to skąd masz taką informację? Wziąłeś udział w rekrutacji i tam to dopiero wyszło?

Ph kubala
@Honorata

Byłem na spotkaniu we Wroclawiu, wyszło podczas rozmowy. Każdy PH ma działalność. Oferta jest od dzisiaj na pracuj.pl. Podana jest umowa o pracę lub zlecenie.. jak zadzwonia to zapytaj.

@Ph kubala

Miałem aplikować, fajnie, że napisałeś to działalności. Jesli zadzwonią to od razu odmówię. Dzięki.

Przedstawiciel Handlowy

Oferta na dolnośląskie - praca na własnej działalności ....to chyba wszystko wyjaśnia, dlaczego ciągła rotacja ....szkoda czasu na wysłanie i spotkanie rekrutacyjne.

Wojciech

Wie ktoś może czy firma nie potrzebuje na ten moment nowych pracowników? Nie znalazłem nic na ich stronie. Jaka umowa na start?

Witold

Czy firma normalnie funkcjonuje?

balk

krzyś, akurat teraz potrzebowali magazyniera - jeżeli chcesz możesz do nich aplikację złożyć. Słyszałem, że umowy o pracę od razu nie ma ale warunki są niezłe - potem jednak ciężej wywalczyć jakieś podwyżki

kkk

Witam, może ktoś coś na temat pracy ph... tzn jakie warunki zatrudnienia... rotacja ph ... będę wdzięczny za odpowiedź pozdrawiam....

SYLWIA

halo? wiecie cośo tych przyjęciach, bo co dzownie to od 3 miesiecy mowia ze za miesiac

Oferty Pracy

Magazynier Armet-Grupa SBS Kubala Rafał 2016-01-19 Żródło: Gowork.pl Katowice (śląskie) Prezentacja firmy: Armet-Grupa SBS Kubala Rafał to firma handlowa działająca w Katowicach (ul. Milowicka) w branży technika grzewcza i sanitarna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera.   Opis stanowiska pracy:   Główne zadania: Przyjmowanie i rozładunek dostaw Przygotowywanie zamówień dla kierowców Dbanie o porządek na magazynie Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz d

Janosik
@Oferty Pracy

- Wypłata wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny stanowi obowiązek pracodawcy. Zgodnie z art. 151? par.1 kodeksu pracy za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości 100 proc. wynagrodzenia za nadgodziny przypadające w nocy, w niedziele i święta, nie będące dla pracownika dniami pracy. Natomiast za pracę w godzinach nadliczbowych, przypadających w każdym innym dniu pracy, przysługuje dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia ,a Proszę zapytać o ile w ciągu ostatnich lat (np. 4 lat wstecz), wzrosły płace i ja dyrektor techniczny traktuje pracownikow nie polecam!

Sylwia

hej wszystkim~! orientuje sie ktoś kiedy beda jakies przyjecia, pozdrawiam

Jan
@Sylwia

Daj se spokuj z ta firma

kris

czy możecie opisać stanowisko PH , rejon , budżet , jakie auto ? Dziękuje

Stefan

No atmosfera zajefajna POWODZENIA.

Stefan

Co mówić firma leci na łeb na szyje.

Ja za to jestem bardzo zadowolony z pracy ciesze się że tu trafiłem :) pracownicy są w porządku a z kierownikami bez problemu można się dogadać szefostwo za to czuwa nad wszystkim!

Janosik

Najbardziej szkodliwym jest tworzywo, przy przetwórstwie którego wydziela się styren. Jego stężenie oscyluje w granicach 0,5 NDS. Na kartach charakterystyk wielu substancji jest informacja, że są one zakwalifikowane jako niebezpieczne, jednak mam wątpliwości czy przy zastosowaniu bardzo skutecznych środków ochrony zbiorowej (wentylacja miejscowa i ogólna) pracę pracowników działu przetwórstwa należy zakwalifikować do prac szczególnie niebezpiecznych.A tam co? wtryskarka na wtryskarce a Pan [usunięte przez moderatora] o tym nie wiem moze sie przeplacilo zeby to gowno szlo.

kiedyś było OK ale to było kiedyś - jak dzieci weszły do firmy zaczęły się problemy... do tego jest tam kilka osób, które za pewnie się czują i myślą, że pozjadały rozumy!!! a co najważniejsze, to we wszystkich pracownikach widzą złodziei!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kubala Sp. z o.o. - Ustroń

• Jak się pracuje w Kubala Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kubala Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubala Sp. z o.o.?

Kubala Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Ignacego Daszyńskiego 68
    43-450 Ustroń