Kubala Sp. z o.o.

Ustroń

Opinie o Kubala Sp. z o.o.

anonim 2012-09-05 21:40:57
kiedyś było OK ale to było kiedyś - jak dzieci weszły do firmy zaczęły się problemy...
do tego jest tam kilka osób, które za pewnie się czują i myślą, że pozjadały rozumy!!!
a co najważniejsze, to we wszystkich pracownikach widzą złodziei!!!
Janosik 2013-04-12 17:58:16
Najbardziej szkodliwym jest tworzywo, przy przetwórstwie którego wydziela się styren. Jego stężenie oscyluje w granicach 0,5 NDS. Na kartach charakterystyk wielu substancji jest informacja, że są one zakwalifikowane jako niebezpieczne, jednak mam wątpliwości czy przy zastosowaniu bardzo skutecznych środków ochrony zbiorowej (wentylacja miejscowa i ogólna) pracę pracowników działu przetwórstwa należy zakwalifikować do prac szczególnie niebezpiecznych.A tam co? wtryskarka na wtryskarce a Pan [usunięte przez moderatora] o tym nie wiem moze sie przeplacilo zeby to gowno szlo.
1234 2014-09-30 15:12:01
Ja za to jestem bardzo zadowolony z pracy ciesze się że tu trafiłem :) pracownicy są w porządku a z kierownikami bez problemu można się dogadać szefostwo za to czuwa nad wszystkim!
Stefan 2014-12-03 18:34:58
Co mówić firma leci na łeb na szyje.
Stefan 2015-10-07 18:43:24
No atmosfera zajefajna POWODZENIA.
kris 2016-01-14 08:10:12
czy możecie opisać stanowisko PH , rejon , budżet , jakie auto ? Dziękuje
Sylwia 2016-03-06 23:20:56
hej wszystkim~! orientuje sie ktoś kiedy beda jakies przyjecia, pozdrawiam
Oferty Pracy
2016-01-19
Żródło: Gowork.pl
Katowice
(śląskie)
Prezentacja firmy: Armet-Grupa SBS Kubala Rafał to firma handlowa działająca w Katowicach (ul. Milowicka) w branży technika grzewcza i sanitarna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera.   Opis stanowiska pracy:   Główne zadania: Przyjmowanie i rozładunek dostaw Przygotowywanie zamówień dla kierowców Dbanie o porządek na magazynie Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz d
Janosik 2016-03-11 22:22:11
Magazynier Armet-Grupa SBS Kubala Rafał 2016-01-19 Żródło: Gowork.pl Katowice (śląskie) Prezentacja firmy: Armet-Grupa SBS Kubala Rafał to firma handlowa działająca w Katowicach (ul. Milowicka) w branży technika grzewcza i sanit[...]">@Oferty Pracy - 2016-03-11 22:22:11
- Wypłata wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny stanowi obowiązek pracodawcy. Zgodnie z art. 151? par.1 kodeksu pracy za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości 100 proc. wynagrodzenia za nadgodziny przypadające w nocy, w niedziele i święta, nie będące dla pracownika dniami pracy. Natomiast za pracę w godzinach nadliczbowych, przypadających w każdym innym dniu pracy, przysługuje dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia ,a Proszę zapytać o ile w ciągu ostatnich lat (np. 4 lat wstecz), wzrosły płace i ja dyrektor techniczny traktuje pracownikow nie polecam!
Jan 2016-03-11 22:35:23
Daj se spokuj z ta firma
SYLWIA 2016-03-15 12:17:03
halo?
wiecie cośo tych przyjęciach, bo co dzownie to od 3 miesiecy mowia ze za miesiac
kkk 2016-03-28 08:08:26
Witam, może ktoś coś na temat pracy ph... tzn jakie warunki zatrudnienia... rotacja ph ... będę wdzięczny za odpowiedź pozdrawiam....
balk 2016-05-19 14:15:58
krzyś, akurat teraz potrzebowali magazyniera - jeżeli chcesz możesz do nich aplikację złożyć. Słyszałem, że umowy o pracę od razu nie ma ale warunki są niezłe - potem jednak ciężej wywalczyć jakieś podwyżki
Zostaw swoją opinię o Kubala Sp. z o.o. - Ustroń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubala Sp. z o.o.