Opinie o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leopol Meble Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leopol Meble Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Urlop

Regulamin ZFŚS obowiązujący u pracodawcy stanowi, że warunkiem otrzymania dofinansowania do „wczasów pod gruszą" jest złożenie wniosku o wypłatę tego świadczenia na 7 dni kalendarzowych przed rozpoczęciem wypoczynku, który będzie trwał co najmniej 14 dni. Wypłata następuje w trakcie trwania urlopu wypoczynkowego.

Czy w firmie Leopol Meble Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

MAniek1981

To nawet w Brico Marche na stawce godzinowej mają więcej 3800 zł netto

Dzień dobry. Mam pytanie. Kiedy firma ma zamiar dać aneksy z podniesieniem stawki do płacy chociaż by minimalnej. Aktualnie to na stawce godzinowej nawet minimalnej nie ma, a podwyżki co były we wrześniu to spóźnione z conajmiej 2 lata, bo inflacja tak wystrzeliła że 5% to można sobie wiadomo gdzie. I chciałbym z góry podziękować za rozplanowanie mojego całego urlopu, fajnie że o nas myślicie i nie musimy się tym martwić.

@PsE

A jest szansa ze związki się pojawią? Pracownicy myślą żeby się zebrać i podjąć jakieś decyzje w tej sprawie? Bez oficjalnych przedstawicieli z pracowników trudno się dogadać w kwestiach finansowych z szefem?

Dlaczego firma nic nie daje na Wielkanoc

Ttttt Nowy wpis

Osoby które jeszcze tam pracują zapoznajcie się że swoimi prawami i obowiązkami. Firma nagina prawo pracownika tak bardzo jak to możliwe. Np. Uropy i zmuszania do ich wypisania. Fajnie by było jakby cały zarząd zapoznał się z kodeksem pracy i nie tylko bo zasady bhp tez u nich lezą. Wpajają ludziom glupoty, A osoby bez znania prawa wierza w to i dają się robić w balona.

kandydat Nowy wpis

czy w firmie oprócz premii miesięcznej jest również jakaś większa kwartalna?

A Nowy wpis
@kandydat

Tak, jest. Premia kwartalna jest od nie chorowania. Jeśli nie będziesz na L4 to wtedy dostaniesz. Wystarczy jeden dzień L4 i przepada ????

Mariusz

Witam, jako były pracownik uważam, iż sytuacja w owej firmie nie jest klarowna, co więcej osoby pracujące tam, nie są należycie traktowane. Chciałbym podkreślić fakt, jakoby praca w firmie wynagrodzenie =\= praca i wysiłek tam włożony.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Leopol Meble Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
PLN

Średnie wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw w styczniu 2024 r. wyniosło w Polsce 7 768,35 zł, co oznacza wzrost rok do roku o 12,8 proc. — podał we wtorek rano Główny Urząd Statystyczny. To oznacza, że dynamika jest jeszcze większa od optymistycznych prognoz ekonomistów (zakładano 10,9 proc.) i powróciła na dwucyfrowe poziomy, obserwowane regularnie w ostatnich kilkunastu miesiącach.

Urlop

Dokładnie wywalą cię na urlop i nic nie masz do gadania, albo głupie komentarze od przełożonych. Chociaż mogli by zrobić ankietę kiedy chcemy te 3 tygodnie urlopu. I szkoda ze jak ty chcesz jeden dzień urlopu to nie dostaniesz bo to tylko dla wybranych, a jak już pójdziesz to łysolek się na ciebie obrazi.

Praprapra

Nie dostaniemy aneksów do umowy ponieważ według ich nie zarabiamy najniższej krajowej, ta firma wlicza premie które są zabierane za byle co, tylko jeden jedyny raz dostałem pełną premię a pracuję tam 4 lata więc śmiech na sali.

@Praprapra

Wow, czyli nie macie nawet teraz tych 4,242zł brutto ?? To ile podstawy jest bez premii?

Maniek 1981

27.60 zł na godzinę pewnie jest + premia.i jest gitara nie ma co narzekać.tylko brać się do roboty.

Stawki

Na przerobienie drewna niektórzy mają 25,30 brutto + premia 550zł brutto

@Maniek 1981

Jak miał bym akord to, bym robił normalnie. Aktualnie nie mam nawet 27,6

stawki

a są osoby które z akordu przeszły na godzinówke i stawke mają akordową. Jeden robi za 25.50 a drugi robi dokładnie to samo i tyle samo za ma stawke z akordu czyli jakieś 40zł. To jest dopiero wałek. (usunięte przez administratora)

Akordowiec
@stawki

Są osoby które były na godzinowce a ich dział został zmieniony na akord i mają na akordzie 25zl przy niesprawnych maszynach

związki

związki zawodowe? jak sie góra dowie kto i co to odrazu sie zwolnienia posypią. Jedyny ich argument w dyskusji to "jak sie nie podoba to droga wolna, tam są drzwi. Nikt was tu na siłe nie trzyma". Z nimi nie ma żadnej rozmowy. Możesz im gadać i gadać jak grochem o ściane. W tej firmie są 2 opcje albo sie pogodzicie z sytuacją bo i tak nic nie zdziałacie albo do widzenia

Praprapra
@Maniek 1981

3 lata temu dostawałem taką samą wypłatę jaka jest teraz a nawet ciut większa gdy były nadgodziny... teraz te wynagrodzenie to jest nie oszukujmy się śmiech na sali patrząc na wszystkie ceny w sklepach

@Stawki

A za co ta premia? I czy dużo osób ją dostaje czy ciężko? Bo ja w takich zakładach robiłem, że np. dodatki były ale oczekiwania tak kosmiczne, że ostatecznie tylko na papierze. Jak tutaj to wygląda?

premia

premia motywacyjna jest 600zł na miesiąc ale większość dostaje 550zł. 600 zl dostają Ci co sie wykażą większą ambicją. Od tych 550 zł zabierają jak masz L4 albo urlop albo np za jedzenie na hali, nie prawidłowy ubiór czy jak coś przeskrobiesz o ile kierownik to zauważy i bedzie miał zły dzień. Ogólnie wydaje mi sie że cięzko jest stracić więcej niz 100zł premi nie będąc na l4

@premia

Premia jest uznaniowa . Ale trzeba oszczędzać a więc , gdzie naj łatwiej... Nie przyznając jej . A więc chyba nie ma osoby która ma całą . Już pomijając fakt że ta premia jest wliczana w stawkę godzinowa. Niech ktoś mi to wytłumaczy . Myślę że bez związków w tak ciężkich czasach nie damy sobie rady .

Utx

Niektóre działy nie mają odpowiednieich zarobków do wykonywanych przez nich zadań. Praca akordowa jest dla mnie praca w której ile zrobisz tyle zarobisz, niestety przez przez gapiostwo oraz nieudolne zarządzanie niestety czasem trzeba liczyć się z tym że można stać dziennie po pol h przez cały dzień i nieotrzymac pracy. Niestety tak jak pracownicy zarabiający na godzinę mają płacone za przerwy czy stanie i drapanie się po (usunięte przez administratora) tak akordowcy nie co za tym idzie nie jesteś wstanie zarobić tyle ile byś chciał.

Karo
@Utx

Zapraszamy w związku z tym na magazyn do pracy na tzw. godzinówce, gdzie musisz zdążyć z pracą pod produkcje akordową ktora narzuca tempo. Moze ktos ma czas na to, żeby sie drapac po (usunięte przez administratora) jak napisales wczesniej - ja nie mam czasu isc do (usunięte przez administratora) czasami nawet. A z ilosci wykonanej pracy jesteśmy rozliczani przez Kierownika tudzież Dyrektora.

Utx
@Karo

Miałem przyjemność pracowania na godzinowce i to jest chillerka ale wiadomo jeżeli chcesz zarobić wybierasz pracę na akord

Karo

O ktorym magazynie mówisz? Bo jest ich kilka.

PsE

Związki zawodowe to nic złego ani dla pracownika ani dla firmy .Jeżeli pracodawca jest w porządku. Dzięki związkom założonym w Polinova dostaliśmy do pensji raz 1000zl i 2 raz 500zl .

Agnieszka

Czy coś wiadomo o planowanych zwolnieniach od stycznia w firmie?

@Agnieszka

Cześć, a te planowane zwolnienia są już zapowiedziane oficjalnie, czy to takie plotki? Trochę rozczarowany jestem, bo właśnie w tym roku chciałem tu aplikować do was xD Czemu chcą zwalniać pracowników? Redukcje etatów czy całkowicie jakieś stanowiska usuwają? Wiesz ile osób mają zwolnić?

ffff
@Agnieszka

te plotki o planowanych zwolnieniach to słychać od roku

Agnieszka
@ffff

Podobno już do urzędu jest zgłoszone że 80’osob będzie zwolnionych z tego co słyszałam to roboty jak nie było tak nie ma piątki ciągle wolne

Czyli w końcu robota się ruszyła i jest więcej zleceń?

dfdf
@Anonim

na oba pytania odpowiedź brzmi: nie

Praca
@Anonim

Na przerobie drewna jest więcej pracy na razie

Jak dużo osób pracuje w Leopol Meble Sp. z o.o.?

De

Nie wiem ile ale ale podobno od stycznia będziesz mniej

Mila
@De

Dlaczego? Zapowiadają jakieś rotacje? Ja chciałam się tutaj przyjąć i teraz nie wiem, czy jest sens składać CV. Jak myślisz? Przyjmują w ogóle teraz kogoś?

Przerób drewna

Czy polary które były zamawiane w grudniu zeszłego roku idą z Wenezueli przez Pacyfik? Robi się coraz zimniej, a my chodzimy w śmiesznych koszulach. No z wyjątkiem pan z dimtera

@Przerób drewna

Zanim pracownicy dostaną firmowe polary mogą pracować w prywatnych? W ogóle będzie nowa odzież robocza skoro zamawiana rok temu i jeszcze jej nie ma? Pytałeś kierownika?

Czy w firmie Leopol Meble Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

PL

Tak co 2 lata BHP i to tyle .

...

Niestety nie są regularne. Na dodatek przeprowadzane niezgodnie z prawem. Np. zamiast 8 godzin szkoleń, tylko 1,5 godziny.

@...

A jak tam inne kwestie? Jak ci się pracuje? Polecasz złozenie cv? Czytam na stronie, że szukają też osób do pracy na produkcję do przyuczenia. Faktycznie przyjmują osoby bez doświadczenia? Łatwo ogarnąć obowiązki, macie jakieś wdrożenie?

A
@Marta

Tak, przyjmują osoby do przyuczenia np. Na szwalnie. Naucza cie szyć od podstaw.

Nelka
@A

Na taką szwalnie opłaca się kandydować? Idzie zarobić więcej niż najniższą krajową? I przede wszystkim - czy jest to praca zmianowa?

@Nelka

Da sie. Jak są ładne premie albo wyrobisz powyżej 100% na akordzie, inaczej jest nędza...

Ogień

A jeśli już zaczniesz wyrabiać 100% to dostaniesz nowy wzór i znów nie zarobisz

Olcia
@Ogień

Tak trudno się tego nauczyć? A te premie za wyniki to ile moga osiągnąć? Jak już poruszyliście temat to jestem ciekawa szczegółów :)

Po
@Olcia

Jeśli już pracowałaś w zawodzie to nie powinno być trudno. Ale jest dużo wzorów bardzo.Premii ogółem 600 zł. A po za tym mało pracy czuć koniec firmy.

Maniek1981
@Po

Słyszałem że sytuacja w firmie jest nie ciekawa.trzeba było ludzi szanować.motywowac.nagradzac.A NIE ROBIĆ POD GÓRĘ I NAJPIERW OBCINAĆ NORMY CZASOWE A POTEM OD WRZESNIA DAĆ 2 ZŁ PODWYŻKI I JEDNO W DRUGIE WESZLO.

Pse
@Maniek1981

Polityka firmy jest następująca wyszkolić młodego . Wyłożyć na niego parę tys . Chuchać dmuchać... bo młody . A młody i tak po przejściu na akord odchodzi . Zamiast inwestować w "starych" . Ich doceniać. Nie ma obcinania czasów jest to "standaryzacja" . Tak się to ładnie nazywa .

@Pse

Czemu po przejściu na akord odchodzą? Za ciężka praca czy za mało płacą na akordzie? Trzeba bardzo szybko robić żeby była wypracowana norma?

Ogień

Pracodawca z uwagi na okres wakacyjny i zmniejszone zapotrzebowanie na produkowane materiały postanowił narzucić swoim pracownikom terminy urlopu. Polecił wszystkim pracownikom wypisanie wniosków urlopowych i nakazał wykorzystanie przez nich przymusowego urlopu. Wobec powyższego należy stwierdzić, że pracodawca naruszył przepisy Kodeksu pracy w zakresie urlopów pracowniczych. Nie może on bowiem nakazywać pracownikom wykorzystania urlopu bez konsultacji z nimi i wbrew ich oczekiwaniom. Panie i panowie coś trzeba z tym zrobić

@Ogień

Tak samo jeśli wypiszemy urlop dzień po nie możemy za to dostać nieobecności nieusprawiedliwionej jest to niezgodne z kodeksem pracy .

@Ogień

No coś trzeba zrobić, tylko większość robi co im karzą i tyle. Może jakiś donos do Inspekcji pracy, niech zobaczą co tutaj się dzieje.

@Po

no dobra, skoro tak 600 złotych premii można wyciągnąć, to napiszesz ile tak na akordzie można zarobić miesięcznie poza tą premią? chciałabym wiedzieć ile tak co miesiąc byłabym w stanie pensji wyciągnąć. A no i ta premia to netto czy brutto?

MAniek1981

To nawet w Brico Marche na stawce godzinowej mają więcej 3800 zł netto

małpi cyrk

widać która brygada jest tą "lepszą". Jedni chodzą co czwartek na popo inni mają czwartki na popo wolne pomimo tego że mniej robią. Śmiech na sali

@małpi cyrk

Kurde chłopie ty jesteś dorosły ? Zaraz możesz nie iść nawet w poniedziałek do pracy bez względu czy to będzie "pipo" czy rano. Są zamówienia idziesz do pracy nie ma zostajesz w domu . A tak poza tym czy ktoś cię zmusza żebyś tam przychodził.... ? No

@PsE

Hej, ja myślę nad zatrudnieniem. Od czego tak właściwie zależy ten grafik? Piszesz, że jak są zamówienia to idzie się do pracy i tyle. To te nadgodziny są ostatecznie przymusowe czy nie? Wypłacają potem za to kasę dodatkowo czy jak to wygląda?

Ktoś

Obecnie jest nie do konca stabilna sytuacja w firmie. Zamówień jest niestety duzo mniej niż niegdyś. Dlatego sporadycznie czwartki na zmianie popoludniowej sa postojowe i w zasadzie od jakiegos czasu każdy piątek. Nic mi nie wiadomo aby trwala jakas rekrutacja obecnie.

malpi cyrk

troche nowych osób doszło (widać po koszulkach które noszą nowi pracownicy) także cos tam przyjmują. "kolega" PsE widze z tej "lepszej" zmiany. A w czwartki na popo chodiz tylko jedna zmiana, bez względu czy są zamówienia czy nie

Łysy
@malpi cyrk

Jak wybierają człowieka na brygadzista który nie ma zdania i boi się o co kolwiek zapytać to widać tego efekty. Trzeba jak najszybciej uciekać... albo zmienić brygadzista, który od drapania się po głowie już nie ma włosów. Z tym człowiekiem nic nie idzie załatwić i nic nigdy nie wie. Zwykły pracownik wie więcej od niego co się dzieje na dziale.

Urlop

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Premia

Widzę że każdy komentarz jest tutaj usuwany. Każde źle. Słowo na. Temat firmy które jest źle .Cenzura (usunięte przez administratora)już się skończył. W firmie źle się dzieje. Nie chodzi mi tutaj o brak pracy bo przecież nie ma jej wszędzie. Ale podejście kadry "kierowniczej" jest żenujące na poziomie zarodka . Począwszy od brygadzisty, kierownika bądź kierowników mówię tu o starym zakładzie,po dalej bo więcej jest osób , "nadzorujących" niż pracowników. Które chodzą z głową do góry, a ty pracownik masz im sie kłaniać. Wielkie państwo .

klksafd
@Premia

na nowym zakładzie nie lepiej. Utworzyli nowe stanowisko kontrolnego dla "trzech" osób. Trzy osoby potrzebują kogoś kto sprawdzi ich meble. Kto robi na stolarni to wie kogo chodzi

Alegro

Zależy czy jesteś z rodziny czy kolega. W wtedy od ręki cie biorą. Jak nie masz wejść to niestety żadne umiejętności się nie liczą. Niestety taka rzeczywistość. Pozdrawiam

Żaklina
@Alegro

Hmm sporo tu pracowników, ale chyba nie każdy z rodziny? xD Więc chyba tak źle z przyjęciami i dostaniem się do firmy być nie może? Byłeś na rozmowie i nie było feedbacku, czy o co chodzi? Nie znam firmy, bliska osoba chce tu pracować, więc mogę się mylić, wiadomo ;)

Aleksandra.

Jakie wynagrodzenie na rękę na dziale krojowni?

@Aleksandra.

Mniej niż minimalna stawka. Gdyby nie dobra premia miesięczna (ktora i tak ucinają za byle (usunięte przez administratora) to byś miała minimalna krajowa albo i nie Pozdrawiam.

fss

a czego sie spodziewasz po ludziach po zawodówkach. Zero inżynierskiego myślenia, wszystko robione na chłopski rozum i metodą prób i błędów. Nasi "kierownicy" nawet angielskiego nie znają, o niemieckim nie wspomne. Śmiechu warte. Przyjeżdża delegacja z niemiec to tłumacza potrzebują. Jaja jakieś. Tak tak, usuwajcie komentarze dalej

@fss

Zgadzam się! Mam "zaszczyt" pracować tu i widzę z produkcji biuro tej "ynteligiencji". Jak ktoś napisałeś to małpi gaj a przez korytarz idą ważniacy najczęściej na papierosa a jak delegacja przyjechała tak jak wyzej to ani me ani be. Kierownikiem zostaną za wytrwałośc a nie za kompetencje jak za (usunięte przez administratora)

B

Szydzenie z pracowników, złośliwości, (usunięte przez administratora). Osoby pracujące na stanowiskach kierowniczych bez wyższego wykształcenie.

Antman

Omijać jak najdalej. Miła atmosfera zapomnij tylko głupio udają jak Cię przyjmują do tego (usunięte przez administratora) głupie uśmieszki. Jak już Cię zatrudnia to stajesz się nikim. Nie doceniają niczego co robisz. Cały czas patrzą jak dowalić pracownikom po premii i nie tylko. Wywalają z dnia na dzień za byle co zachcianka dyrka.

Tapicer 1

Święta racja. Tylko tutaj jest tak że gadają na A iA oraz Długiego z podestu A siedzą im głęboko. KOLESIOSTWO

Jak się pracuje w firmie

Wymiotować się chce a nie pracować. Nie doceniają pracy. Utrudniają ja się da. Pracownik się nie liczy a jego słowo wcale. Kierownik utrzymania ruchu i pozostali razem z dyrektorem się dobrali pracę trzeba ułatwiać a nie utrudniać

Zostaw merytoryczną opinię o Leopol Meble Sp. z o.o. - Zbrudzewo

• Jak się pracuje w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leopol Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leopol Meble Sp. z o.o.