Opinie o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leopol Meble Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leopol Meble Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Arek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Beduin

Chcesz nie dożyć emerutury zapraszamy.

Opinie o PZU

pzu
@Opinie o PZU

z tego co ja tu widze to opinie same komunikacyjnie nie polisa na Życie

Patryk

Jeśli komuś nie chce się pracować to pozostaje narzekanie?

NN
@Patryk

Zgadzam się ????

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Leopol Meble Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Kara KNF dla PZU

PZU

Ciekawa lektora o AXA http://www.ubezpieczenie.com.pl/forum/axa_zycie_towarzystwo_ubezpieczen_sa/0,28,0,0,4.html

Kowal

Praca dla robotów. Nie dla ludzi.

Witam. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi ile przeciętnie zarabiają w tej firmie szwaczki (nettto) i czy nadgodziny oraz soboty są obowiązkowe. Pozdrawiam :)

@anonymous

Jeszcze jedno pytanie czy na umowie prócz płacy brutto są jakieś dodatki?

O brelok
@anonymous

Nadgodziny średnio 3 dni po 10 h i wszystkie soboty

Kali

Jak z praca na tapicerni

ROBOL
@Kali

Nie przyjmuja

kk
@ROBOL

jak nie... dopiero co były drzwi otwarte i biorą wszystkich jak leci...

Aaaa

Pojawiło sie ogloszenie na sekretarke. Prosze o wiecej szczegółów , jaka jest atmosfera? Pensje? Czy wymagany jest j. Niemiecki czy angielski wystarczy?

Iza

@Ewa, to forum powinno być miejscem, z którego osoby zainteresowane zatrudnieniem w Leopol Meble mogą pozyskiwać informacje o tej firmie przed aplikowaniem do niej. Ponadto wpisy pozostawiane przez użytkowników powinny w jak największej mierze być rzetelne i merytoryczne. Jednak czasami warto podjąć ryzyko i aplikować do miejsca, które nas interesuje, aby przekonać się osobiście czy opinie na tym wątku były słuszne. Jaką ostatecznie decyzję podjęłaś odnośnie do ubiegania się o pracę u tego pracodawcy?

Myślę o zatrudnieniu się w tej firmie ale czytając opinie mam wielkie wątpliwości. Czarna magia

Iza

@on, jak długo trwa okres wdrażania w obowiązki w Leopol Meble? Czy w późniejszym czasie również można liczyć na wsparcie merytoryczne współpracowników? Proszę Cię również o przedstawienie warunków zatrudnienia w oparciu, o które współpracujesz z tą firmą. @BENY zachowaj kulturę słowa. Nie można nikogo obrażać na forum. Jest to złamanie regulaminu i Twój wpis kwalifikuje się do usunięcia przed admina.

Nice

Czemu uwaga na te panie?:) która to łakoma?:D

Zemsta

Nadejdzie.

Iza

Leopol Meble Sp. z o.o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko szwacza i tapicera. Ze szczegółów tych ogłoszeń dowiedziałam się, że o taki rodzaj pracy mogą ubiegać się również osoby bez doświadczenia, ponieważ pracodawca oferuje możliwość przyuczenia do zawodu. Ktoś z Was bliżej zainteresował się tymi rekrutacjami? Jak przebiega w tej firmie proces rekrutacyjny?

on
@Iza

Nie wiem jak szwaczki ale na tapicerni na początku jest się pod opieką nauczyciela więc jest całkiem spoko

kierowca

Mam nadzieje ze jak tak dalej będziecie wyjezdzac po skończonej pracy "pod pysk" pojedzie tir i was w końcu ogarnie i pozamiata kilka samochodow. wyjezdzacie jakbyście byli panami swiata. az ktoś kiedyś nie wyhamuje i ustawi was do pionu

Piszczalka

Kiedys tam bylo Febru lata 96-97 wtedy trzepalo sie tam ladna kasiorke 600zl plus 200zl premii. Chlopcy z Odlewni mogli tylko nam pozazdroscic. Jak przejol to Mrosla z Warszawy zaczelo sie sypac. Te zlodzieje z Wawy zarabiali 2 razy wiecej od nas bo to rodzinka Mrosly I tak doprowadzili do plajty

Iwo

Czy jest tak dobrze czy tak źle i nikomu nie chce się pisać. szkoda szukam info o firmie.

@Iwo

Ja tam na tapicerni nie nażekam... wiadomo robić trzeba żeby mieć norme, ale masz uczciwie zapłacone za wszystko (soboty, nadgodziny) jeśli ktoś nie boi się pracy to zarobi...

Brian

Ach te leginsy.. Nic dziwnego że oczu nie można oderwać

Tycjusz
@Brian

Chodził chodził i wychodził

Zostaw merytoryczną opinię o Leopol Meble Sp. z o.o. - Zbrudzewo

• Jak się pracuje w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leopol Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leopol Meble Sp. z o.o.