Opinie o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leopol Meble Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leopol Meble Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

thor

Dlaczego moje opinie są całkowicie usuwane

Tapicer 1

Na spotkaniu na którym tlumaczylijak czasy są liczone mówili ,że "stare komplety "nie będą miałe skróconych czasów!!!hmmm... śmiechu warte

@Tapicer 1

Stare nie , ale zrobią mebel bardzo podobny zastąpią tamten a czas będzie (usunięte przez administratora)o 20% zawsze tak firmy robią lekko różnica a czasowo leci ostro w dół a się robi tak samo jak stary model

Mmm

Pytanie dla pracowników.. Czy od stycznia dostaliście podwyżkę czy ucięli wam z premii?

@Mmm

O premiach nic mi nie wiadomo że były obciete

@Mmm

Od stycznia nie było podwyżki

tapicer
@Mmm

Czasy ucięte na każdym komplecie. Szukają oszczędności na wydajności pracownika. Na ręce która ich karmi. Tragedia!!!! A podwyżki nie było i chyba nie będzie. Wiadomo czasy ciężkie. Ale żeby czasy ciąć.

Thor

Niektóre działy za rok 2022 nie dostały premii

@Thor

Za jaki rok 2022 nie dostały działy premi wszyscy dostają premie

@tapicer

Tak się kończy prędzej czy później robota ponad 100% normy jeszcze do 110 normy rozumiem ale jak niektórzy w firmach tapicerskich robią 130-150% to pokazywane jest że można zaś ścinać nie zetną teraz to zetną czasy za rok czy dwa

@Ttt

Coś w tym jest,ale każdy chce zarobić. W tych czasach za wypracowane 100%czyli ok 4 tys. ciężko wyżyć. Musi po prostu znaleźć się ktoś ogarnięty i stworzyć związki zawodowe. Tak to będą robili z nami co chcą !

@Tapicer 1

To trzeba włączyć o podwyżki a do tego wiadomo nikogo nie ma tak samo w innych firmach każdy gada a jak by miał iść gadać to znika . Przecież patrząc na ceny Mebli jakie firmy uzyskują to z reguły pracownika po miesiącu pracy nie stać nawet na 1 komplet mebla by kupić a dziennie musi ich kilka zrobić co miesięcznie daje ponad 100kompletoe albo i lepiej i nawet nie stać kupić 1 komplet śmiech na sali . Wiadomo koszty firmy mają ale niech firmy tapicerskie nie gadają że mają małe marzę bo każdy w miarę może policzyć sobie koszt stelaża pianki materiału drób itd a przy dużych ilościach jak Leopold Oflor czy inne duże firmy mają jeszcze taniej biorąc takie ilości zamiast zmuszać praowniko do cięższej pracy firmy powinly inwestować by same sprzedawały jak najwięcej mebli i mieć dużą marzę a nie większość oddawać pośrednika mebel kosztuje 5-10 tys a pracownik ma z tego ledwo kilkadziesiąt ZŁ i jeszcze ci powiedzą że koszty Pracy są duże :D

@Tapicer 1

Niech będzie 50-150 zl tapicer żale jak ciężki mebel w leoepolu trudniejsze są . 50 szwalnia 50 stolarnia i piankownia 50magazy różne 50 inne stanowisk pracy niech będą koszty robocizny 500 a przecież Leopold ma drogie meble . A 0flor to śmiech bo tam większość narożników w Godzinę trzeba było obić

Związkowiec

Część koledzy. Czy są tutaj chętni do założenia związków w firmie i wywalczenie chociaż minimalnie lepszych warunków? 15 minut przerwy, a gdzie tu kawę wypić. Wywalczymy to żeby po przyjściu na stołówkę kawa i herbata była zrobiona jak w większości firm. Chcemy większą płacę wywalczymy to jak nie rozmową to strajkiem Bądźmy jednością nie dajmy się zastraszać.

za

Pomysł jak najbardziej dobry. Przedstawicieli wybierają pracownicy, więc trzeba się dobrze zorganizować, a będzie można wiele zrobić. Większość decyzji musiałoby być konsultowane ze związkami, a sam pracodawca ma obowiązek współpracy ze związkami.

Kruk

A co w tym złego?zabronione to jest?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Leopol Meble Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Rumun

W Grudniu były zbierane rozmiarówki polarów chyba dostaniemy je na wakacje w lipcu.

Tina

Czy firma zapewnia dojazd do pracy (chodzi mi o autobus) bo doszły mnie takie słuchy..? ????

@Tina

Tak jest autobus a nawet trzy.

Leopol Meble Polska
@Tina

Autobus jest z kierunków: Chocicza, Leszno oraz miejski ze Śremu.

Tina
@Leopol Meble Polska

A jeśli jedzie z kierunku Leszna to obejmuje również takie miejscowości jak Krzywiń bądź Jerka?

Kshdb

Czy zatrudniaja operatorow cnc? Ile dostaje na reke za godzine operator ?

Roksi

Operatorzy mają 21,70 zł brutto za godzinę z tego co się orientuję

Leopol Meble Polska
@Kshdb

Stawki podawane są na rozmowie kwalifikacyjnej. Obecnie nie zatrudniamy osób na stanowiska operatora CNC. Wszystkie nasze aktualne oferty pracy znajdziecie na naszej stronie kariery: https://www.polipol.pl/pl/kariera/

????
@Roksi

To w Biedronce mają więcej

cyrk na kółkach
@Kshdb

warto dodać że na te stanowisko zatrudnia się wyłącznie kobiety ;)

Alicja
@cyrk na kółkach

Hmm a dlaczego tak jest?

małpi cyrk
@Alicja

tego nie wiem ale jak składałem cv na to stanowisko to taką odpowiedz uzyskałem ;)

@małpi cyrk

A może nie wiedzieli jak odmówić na Twoje cv i dlatego tak? Chociaż to by było niemiłe, pewnie uprawnienia i doświadczenie masz? No o teraz mi to spać nie da, na innych stanowiskach też podobnie się zdarza, że tyko konkretna płeć ich interesuje?

Irena
@Roksi

To podstawa? A do tego są jakieś dodatki i premie, czy nie?

Podobno 27,50zl/godzinę brutto

Grr

Jakie wynagrodzenie mniej więcej na dziale krojowni?

Człek
@Grr

Pewnie słabe skoro kobiety ciągle tam narzekają (usunięte przez administratora)

Krystyna

Nie pozdrawiam działu krojownia i ciągle naburmusze panie które ciągle narzekają na swoją pracę jak to one nie mają źle . Nie podoba się to zmience pracę, nikt was u na siłę nie trzyma. Jedna młoda ciągle albo opieka albo L4 , druga z kolei nie wyrabia a płacze jaka wypłata mała ,a kolejna to obgaduje wszystkie na boku ale jak przyjdzie co do czego to przewraca oczami i nagle to ona święta jest.. Żal mi was dziewczyny...

XD

XD

@Krystyna

Czyżby chodziło o panią D z nochowa czy tam skąd i panią dużą M blondi co lata od stanowiska do stanowiska ?

Halinka
@Krystyna

Proszę zająć się swoją praca "Krystyna" a nie co kto robi

Klaudia I.
@Krystyna

Ciekawią mnie cztery kwestie : a) Skąd Pani Krystyna jest tak dobrze poinformowana kto i kiedy bierze opiekę albo L4. Przekazanie przez kierownika działu informacji swoim pracownikom o przyczynie nieobecności współpracownika wykracza poza pewne granice. Wynika to m.in. z ugruntowanego w orzecznictwie stanowiska, zgodnie z którym, sposób potwierdzania obecności w pracy (ewidencja czasu pracy) nie powinien wskazywać na przyczynę nieobecności. Tym bardziej więc źródłem informacji o nieobecności pracownika w pracy z powodu choroby nie może być przełożony chorego pracownika, który informuje o tym fakcie jego współpracowników. Podsumowując skąd więc Pani Krystyna posiada takie informacje? I co ważniejsze dlaczego ocenia nie znając sytuacji? b) Jak Pani Krystyna może patrzeć codziennie w lustro skoro zamiast zaproponować PO LUDZKU pomoc, dać jakieś rady, sposoby od bardziej "doświadczonej" koleżanki (od razu zaznaczam nie kosztem swojej pracy, nie o to chodzi szanujmy się, ale kilka minut nikogo nie zbawi) osobie, która ewidentnie z jakiegoś powodu się "nie wyrabia i płacze, bo wypłata za mała" woli wylewać swoje żale na portalach? Może warto przy następnym narzekaniu i "płaczu" powiedzieć wprost: "ej młoda nie wyrabiasz się, zamiast narzekać sprężaj się to i kasy przybędzie"? I może warto wziąć pod uwagę, że nie każdy jest tak zaradny, szybki i doświadczony jak Pani? c) I w końcu jak Pani Krystyna może mówić o obgadywaniu na boku skoro sama to właśnie robi - z tym, że jak tchórz czyni to anonimowo, pod fałszywym imieniem na internetowym forum zamiast zająć się swoim życiem i pracą, którą ewidentnie lubi, bo przecież nikt jej nie trzyma na siłę i nikt też nie każe jej rozmawiać z trzema przedstawionymi przez nią "młodymi". Od razu dementuje wszelkie domysły - opinie przesłała mi koleżanka - nie, nie jestem pracownikiem tej firmy. I szczerze mówiąc całe szczęście. Skoro pracownicy zamiast zająć się swoimi obowiązkami i próbować komunikować ze sobą ( nie lubić, szanować) plują na siebie jadem. Pani Krysiu, Basiu, Asiu, Marto,Doroto czy jak tam ma Pani naprawdę na imię - to mnie osobiście jest Pani żal, że nie ma Pani nic lepszego do roboty po pracy niż smarowanie współpracowników po forach. Jeśli się Pani ujawni chętnie zaproszę Panią na szkolenie z radzenia sobie ze stresem, które wkrótce będę współorganizować, być może w natłok pracy sprawia, że pojawiają się takie pomysły na wyżycie w internetach. Polecam Pani również NAJserdeczniej książkę: "Jak dogadać się z każdym w każdej sytuacji " Alison Laurence , Alison Emily , Zdroworozsądkowe i proste do opanowania techniki, jak budować dobry kontaktu z innymi ludźmi, z którymi niekoniecznie musimy się zgadzać, ale z którymi lepiej współpracować niż rywalizować. Wspaniałego tygodnia! Mniej dram, więcej uśmiechu. :)

@Krystyna

Jakie są wynagrodzenia na dziale krojowni mniej więcej?

Pnl
@Ania

Mniej przed 10 wiecej po 10

Pl

Tak wynika z opinii rzecznika generalnego Trybunału Sprawiedliwości UE z 25 lutego 2021 r. Wskazał, że firmy mogą wprowadzać wewnętrzne reguły neutralności w pracy, czyli zakazujące zatrudnionym noszenia jakichkolwiek symboli religijnych. Jeśli są stosowane równo wobec wszystkich, bez względu na wyznanie, nie dyskryminują zatrudnionych. Wewnętrzne polityki mogą też różnicować uprawnienia – dopuszczać noszenie małych, dyskretnych oznak, a zabraniać jedynie tych dużych i ostentacyjnych. Jeśli w firmie nie wprowadzono reguł nakazujących neutralność, nie może ona żądać od pracownika zdjęcia np. krzyżyka, bo nie odpowiada to klientowi przedsiębiorstwa

Hanna
@Pl

jak twój post ma sie w stosunku do pracy w tej wlasnie firmie? egzekwuje ta regule czy nie ?

Sialal
@Pl

To.jest dopiero dyskryminacja zakaz noszenia symboli religijnych wolny kraj niech każdy nosi co zechce czy to krzyżyk czy inne znaki. Blazenada

kekw

brawo dla geniusza który wpadł na pomysł żeby przeszło 100 osób (nowy zakład) odbijało się w łączniku a pianka czyli jakieś 20 osób w budynku B, czy tam A. Wspaniały był to pomysł, nie zapomne go nigdy. Kieras ładnie musiał po (usunięte przez administratora) dostał że na takie absurdy sie decyduje

@kekw

Pragnę zaznaczyć, że na piance nie pracuje 20 osób..

Ogień

Tylko 21

beduin
@kekw

Wyjdź innymi drzwiami to masz po premii zjedz cukierka na hali to masz po premii napij się na hali to samo. Nagana i po premii. Komu przeszkadza że pracownik ma przy sobie picie szefostwu z Niemiec czy kierownczkowi Polaczkowi po gimnazjum. Polaczek przy władzy gorszy od Niemca. Jedz do Niemiec i zobacz jak się pracuje i w jakich warunkach. Robi się (usunięte przez administratora)

kekw

to była przenośnia. Tak samo jak na pozostałych 3 działach nie robi dokładnie 100 osób tylko przeszło 100 tak na piance robi około 20

Piła

Przerób drewna co tam się dzieje,,? Aga masakra wprowadza swoje teorie Michał C. Zrób porządek z tym tak jak w Wągrowcu bo to jest samowolka koleżanki brygadzistki (usunięte przez administratora) wie skąd

Nowy/a
@Piła

Zatrudniają cię na dane stanowisko a już w pierwszym dniu jesteś (usunięte przez administratora)na całkiem inną halę.

Maria
@Nowy/a

A czemu tak?

Nie

Ponieważ wiem jaka jest

-50

minus 50 z premii minus 50 a teraz minus 5 palcy karma wraca

Obserwator

Ja się pytam kiedy w końcu się skończą przywileje Ziętka kierowniczki??? Wiecznie na gk wiecznie dopisywane. Widać co rodzina to rodzina.

Zosia
@Obserwator

Osoba, która napisała komentarz nie ma żadnych podstaw do takich osądów...

@Zosia

część kandydatów może nawet nie mieć podstaw, żeby połapać się w czym problem. o jakie dopisywanie chodzi? i jak to powinno być naprawdę skoro opinia ta została podważona?

Śmiechu warte

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że tydzień temu Pani kierownik ze szwalni darła się, że urlopy wstrzymane do końca roku ,a we Wigilię do nocy będziemy pracować, a tu nagle informacja, że mamy urlopy wypisywać. Nie wiem czy robią (usunięte przez administratora) z nas czy z siebie.

Co
@Śmiechu warte

Jak można się drzeć krzyczeć na pracownika. I jeszcze mówić że będzie do nocy pracował.

@Co

ogólnie to działo się coś konkretnego wtedy na szwalni, że ktoś miałby mówić, e trzeba będzie ostro pracować? finanse w firmie się nie zgadzają ostatnio czy o co chodzi? maja problemy?

ZMUSZANIE DO URLOPU.SYGNALISTA

Poniższą wiadomość kieruję do każdego oszukiwanego pracownika tej firmy. Niektórzy pracownicy nie znają praw, które im przysługują zgodnie z kodeksem pracy. Spółka Leopol Meble umiejętnie to wykorzystuje, m.in. planując przestoje z wykorzystaniem urlopów wypoczynkowych i bezpłatnych swoich pracowników. Pracujesz/pracowałeś w "Leopolu" na podstawie umowy o pracę? Jestem przekonany, że nie raz byłeś świadkiem, jak kierownictwo informuje o konieczności wykorzystania urlopu z powodu planowanego przestoju. Ja to nazywam wprost - zmuszaniem do wykorzystania swojego urlopu w terminie wybranym przez pracodawcę. Chciałbym, żeby każdy z Was wiedział, że NIEDOPUSZCZALNA jest sytuacja, w której pracodawca ustala pracownikowi termin urlopu zupełnie dowolnie i WBREW JEGO WOLI. A może nie miałeś już urlopu wypoczynkowego? Zapewne kierownictwo poinformowało Cię o konieczności skorzystania z urlopu BEZPŁATNEGO. Oczywiście od razu rozdając wnioski urlopowe i nakazując ich natychmiastowe wypełnienie. Musisz to zrobić na piśmie, gdyż art. 174 § 1 Kodeksu Pracy stanowi: Na PISEMNY WNIOSEK PRACOWNIKA pracodawca może udzielić mu urlopu bezpłatnego. Ot w taki sposób, spółka Leopol Meble unika wypłacania należnego Ci wynagrodzenia, ponieważ nie będzie musiała zapłacić Ci ani złotówki lub zmusza Cię do wykorzystania urlopu wypoczynkowego, zabierając Ci prawo o decydowaniu, w jakim terminie chcesz odpocząć. Nie zgadzaj się na to! Nic nie podpisuj! Poszerzaj wiedzę z zakresu swoich praw i informuj o tym pracodawcę! Co powinna zrobić spółka Leopol planując przestój? Za czas przestoju lub gotowości do pracy powinna Ci wypłacić 60 proc. wynagrodzenia. Lepiej mieć 60% wynagrodzenia niż 0 zł prawda? Mam nadzieję, że ta bardzo krótka, lecz treściwa informacja otworzy Ci oczy i przekażesz ją swoim współpracownikom. Chciałbym również, aby prewencyjnie spółka Leopol Meble przeczytała tą wiadomość i uniknęła w przyszłości konsekwencji prawnych. Dowody rzeczowe w postaci podpisanych wniosków nie są jedynymi do zweryfikowania. Starajmy się walczyć z praktykami wykorzystywania przez pracodawców braku wiedzy pracowników z zakresu przepisów prawa pracy. Informuję również, że w przypadku powzięcia przeze mnie wiedzy o innych naruszeniach i "polaczkowych" cwaniactwach, będę próbował Was naprostować różnymi kanałami. Pozdrawiam serdecznie poszkodowanych pracownikó tejże spółki. Odwagi!

Blubra
@ZMUSZANIE DO URLOPU.SYGNALISTA

Żeby tylko do urlopu.. ale opiekę nad zdrowym dzieckiem z art 188 też biorą.. bez oświadczenia na bieżący rok.. a może mąż/żona pracujący w innej firmie chcieli by wykorzystać te 2 dni np przed świętami.. a nie w przestoju Leopola?

Maniek 1981
@ZMUSZANIE DO URLOPU.SYGNALISTA

Jak by każdy swój urlop oszczędzał to na koniec roku by mu jeszcze zostało 10 dni lub mniej.a nie robić aferę i do brukowców pisać brednie.jak się komuś nie podoba to droga wolna.PRZED ŚWIĘTAMI ZAWSZE TYDZIEŃ CAŁY BYŁ WOLNY.NARA CWANIACZKI

dddd
@ZMUSZANIE DO URLOPU.SYGNALISTA

było iść do kierownika a nie wylewać żale w internecie. Trzeba było sie ludzi popytać co o tym sądzą a nie gadać tylko z 5-6 osobami na 70. To że paru osobom sie jakiś pomysł nie podoba to nie oznacza że cały dział tak sądzi, a tak poszła fama że wszyscy sie nie zgadzają. Ta osoba wie o kim mowa i zachowała sie mega słabo. Teraz cały zakład może mieć pod górke. Było to inaczej rozegrać

Haha
@Maniek 1981

Jak można urlop zaoszczędzić ? Dużo ludzi ma 20 dni urlopu , przeważnie od razu po Nowym Roku juz kazali nam wypisywać urlop , pozniej jakieś wolne bo nie ma pracy znowu urlop No i okres wakacyjny 15 dni urlopu . W taki oto sposób w drugiej połowie roku dużo ludzi nie ma już tego urlopu albo zostaje mu z 1 ,2 dni.

Zo00

Dokładnie trzeba szanować urlop. Jak nie było pracy i firma wysyłala na postuj a pracownik brał kasę za siedzienie w domu. To nikomu to nie przeszkadzało. Czasy są jakie są. Albo bezpłatny albo kwit i nara. Nie róbcie pod górkę ludzia którzy chcą pracować. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.

Czy w Leopol Meble Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

PL

Niestety tak.

asdf

i robią se co chcą. Zmiany sobie wybierają. Często jak jest zmiana na popo to przychodzą na rano szczególnie jak są upały. L4 co chwile brane bo coś tam. Przyjdzie do pracy, porobi chwile i powie że go coś boli i do chaty. Zarząd nic z tym nie robi - bo co? bo ukraina? bo wojna u nich? Do Polaka to od razu sie przyczepią

Alicja
@asdf

Ale często bywają takie sytuacje czy to jakieś pojedyncze przypadki? Ukraińcy to też ludzie przecież. A Ty nie bierzesz l4 jak jestes chory?

Miks
@asdf

Radzę się przyjrzeć stawkom dla PL i UA.. przepisy przepisami tylko czy to nie jest dyskryminacja PL

ZMUSZANIE DO URLOPU.SYGNALISTA

Pl

Kurcze co tam się stała za tragedia na nowym zakładzie.

Hanna
@Pl

mówisz o zakładzie na ul. Średzkiej ? nic w necie o tym nie ma, powiedz o co chodzi wiecej ?

Janusz
@Hanna

Na Średzkiej jest stary zakład to po pierwsze , a po drugie nie o każdym wypadku piszą w necie :)

Jakie wartości są cenione w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Kinga

Kinga sama odp na zadane przez siebie pytanie

Zostaw merytoryczną opinię o Leopol Meble Sp. z o.o. - Zbrudzewo

• Jak się pracuje w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leopol Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leopol Meble Sp. z o.o.