Wih-Pol Sp. z o.o.

Luban

Opinie o Wih-Pol Sp. z o.o.

Robert maślana 2015-03-08 08:07:47
Praciwaem w Wih -Pol.Deklaracje pracodawcy znacznie mijają się z rzeczywistością spotykającą pracownika.Wypłaty na raty tzn. Jak będzie miał i jak będzie chciał. Obowiązki ma tylko pracownik pracodawca już nie. Jak za bardzo upominasz się o to co ci się należy to pa pa do zwolnienia. Niby jak przychodzisz się zatrudniać będzie jak w bajce tak mówią jednak potem dopada cię rzeczywistość . Nic nie robią sobie z prawa.Myślą że są ponad nim...
marihuana 2015-03-13 16:24:20
Ta firma ogłosiła się na olx morze ktoś przyjdzie się zatrudnić za dziękuje
marihuana 2015-03-13 18:24:10
przeczytajcie jaką recenzje jest napisana przy ofertach pracy w urzędzie pracy został zkazany wyrokiem sądu za nieprawidlowości prawa pracy a oniogłaszają się na OLX.PL żeby nie było opisów Ta firma szuka chętnych do pracy za dogodne pieniądze ŚMIECHU WARTE THE END
mały LIS 2015-03-17 16:31:09
słyszałem ze potrzebują spawacza z uprawnieniami niech ktoś pomorze czy są przyjęcia
SZOGUN 2015-03-17 16:34:41
JAKI ROZMIAR KLAPEK POTRZEBUJESZ
ignac 2015-03-19 10:41:03
dobrze maslana mowisz-ta firma to padaka:::!Zrodlo biedy pod wzgledem prosperowania na rynku to raz a dwa to te wynagrodzenia w ratach i smieszne pieniadze...no ale jak ma biznesmen miec kase jak kartonowe meble robi..,ktore podczas transportu do odbiorcy lub prywatnego klienta strzelaja jak zapalki..ta firma i kierownictwo cale sie nadaje....do mechanicznego obierania czeresni..
ignac 2015-03-19 11:02:42
NIEMIECKA JAKOSC.....hahahahah-Z POLSKIMI WYROKAMI W SADACH....
pająk 2015-03-22 17:45:47
Pajęczyny rozwiewa nad WIH-POLEM
stolarnia wih pol 2015-03-26 19:12:21
ta firma to bieda na maksa,,szef to niedolega i przy tym oszust-a polskie kierownictwo tak zwany gwozdek plus kadry to poracha-powiem tak...:kiedys kierownik A.G wraaz z kolezankami z kadr stali na polu kukurydzy w Mikulowej i szukali u rolnika roboty...a ze przejezdzal tamtedy W.N-zabral ich stamtad i zapewnil prace pod dachem za niby dogodne pieniadze...teraz oni kreca na korzysc szefa i matacza sprawy i wszystko przeciwko rodakom...i stawiaja firme w dobrym swietle...a sami w sezonie handluja truskawkami na ulicach,zeby dorobic...(:
pająk 2015-03-28 17:46:12
A on dalej nie płaci fajny wózek o Wih-pol to wszystko prawda
stolarnia wih pol 2015-03-31 10:21:47
W Kościerzysku zaczął się sezon na chrzan tarty morze tam znajdą zatrudnienie sezonowe kierownik i spółka nie żle można dorobić może wtedy nie będą im się trzymać głupoty w głowach nie ma materialu na nic
stolarnia wih pol 2015-04-03 19:15:09
wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Wielkanocnych dla wsioka kierownika i biedaka szefa przesylaja pracownicy ze stolarni i magazynu w latach 2010-2013..ps...fajne buty masz po rudym...o surducie nie wspomne....
maslana 2015-04-21 16:56:26
He he he
ignac 2015-04-21 23:08:42
A ty maslana to nie byłeś lepszy slyszalem że wino pedziles na tym swoim magazynie a ten zul ze stolarni ci podpijal. A później ci lał w stelaże na magazynie w stelaże . A ty myślałeś że to dach dziurawy głombie. Zresztą ty byłeś tak tępy że ja się dziwię że ten ..N... cię nie zwolnił w pierwszy dzień.
obserwator 2015-04-23 19:54:47
Tu powinny pojawiać się opinie o pracodawcy a nie tępe teksty na dodatek ze strony osób podszywających się pod innych i piszących o innych. Cóż tchórze...
Robert maślana 2015-04-23 20:13:43
Też żałuję że nie zwolnił w pierwszy dzień...zmarnowane ponad dwa lata... Ale wymyśliłem nową grę haha "przybijanie gwoździa" ha ha w wolnych wieczorach... Pozdrawiam kimkolwiek jesteś
Robert maślana 2015-04-24 10:00:46
Opinie idą za firmą a ta firma to dno panują tam chamstwo kłamstwo i k......o. I byle pociotek mnie nie obrazi to tyle
stolarz 2015-04-25 09:30:21
typowa bieda ktora najwyrazniej robi jeszcze w tej biedackiej firmie za marne grosze ,ktore sa wyplacane po terminie-albo wcale..A ze tam szczali to malo powiedziane-sralo sie tez i wymiotowalo..Nawet szczalo sie w surdut kierownika a on potem w tym chodzil-a Ci co o tym wiedzieli pekali ze smiechu..bo w obszczanych ciuchach chodzil...Pieniedzy wiecznie brak-materialu brak i rozumu najbardziej tym co tam rzadza..W gabki sie szczalo tez-bo widzialem-zamiast biale to zolte byly..ale i tak szly w garnitur i do ddr..ta firma jest po prostu przesiaknieta szczochami...hahaha-bije od niej szczochem i wymiocinami na pol km w kolo-az ryby w Kwisie obok padaja...
stolarz 2015-04-25 09:42:06
a ze sie podszywaja pod inne osoby i matacza na opiniach-to wiadomo kto to pisze-osoby ,ktore tam po prostu jeszcze pracuja-Ci z pola kukurydzy z mikulowej...takze to co mi powiedziales na rynku-to nie mysl,ze to ja-to te puste swinie co tam jeszcze robia za sloik majonezu i parowki po terminie z netto
dzik 2015-04-25 13:09:16
hahaha ..majonez...tak bylo,bo Herbert to wpieprzal non stop..CO TU WIECEJ KOMENTOWAC TA FIRME......?TO NIE MA SENSU...PORACHA Z PATOLOGIA a CI CO RZADZA TO ZWYKLA SWOLOCZ.SZKODA CZASU NA KOMENTARZE...ps-wypierz sobie Andrzejku surdut!hahahaha
obserwator 2015-04-25 15:55:30
Macie rację po co się ukrywać i potrzywac pod kogoś . Można wysyłać smsa do tego co się ma żal na niego , no chyba że samym się jest tchórzem. Powiem jedno że panowie zasmiecacie tylko stronę tymi bzdurami , Dziecinada i żenada !. Ten wasz pracodawca ma niezłą polewe jak to czyta. Jesteście niedorozwinieci.
prawdziwa stolarnia 2015-04-25 19:06:18
Maslana , ignac , stolarnia wich, dzik , to jedna i ta sama osoba ! Rozzalony robercik , p.......Ale jest tylko jedna prośba do ciebie braku żebyś dał sobie już spokój z obrazaniem chłopaków ze stolarni i tapicerni! Zęby dwa razy nie rosną. Skończ już te bzdury człowieku i weź się do pracy i daj innym pracować. !!
Robert maślana 2015-04-26 07:16:50
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz jak to mówi stare przysłowie pszczół...
Robert maślana 2015-04-26 07:33:33
Chłopaki wiedzą wiedzą że mam do nich szacunek i nie podoba mi się zarówno grożenie jak i mieszanie mojej osoby w wasze nieudolne poczynania i robienie nadal tzw.kozła ofiarnego ze mnie.Dajcie sobie z tym spokój...Pozdrowienia dla wszystkich z produkcji.
byly pracownik 2015-04-26 12:53:43
scieracie sie miedzy soba niepotrzebnie-a stary dalej robi co robi i rece zaciera...popatrzcie w kierunku biura-tylko tam wina lezy za caloksztalt..a wy sie nie zarzynajcie nawzajem..nic i tak to nie da..ci co odeszli maja duzo lepiej-poustawiali sie..taki maruda,rafal,ignac,cygan...-teraz wiedza ze zyja..wy tez macie prawo zadbac o lepszy byt-kwestia podjecia decyzji.pozdrowienia
Detektyw 2015-05-29 21:19:47
soriens is toucztres no tone
DETEKTYW 2015-06-13 21:27:55
KANCZTRON SORIENTS MORIES M/// TOCZTRIWES
Detektyw 2015-06-27 18:02:24
MORE SORENTO GBLOI
m29 2015-07-18 00:07:52
firma juz upadła? bo chodza sluchy ze niemeic sprzedaje zaklad prawda to?
m29 2015-07-18 17:03:34
nie ma się dobrze
DETEKTYW 2015-07-29 21:41:01
purse skirt knickers underpants , wheere s the railway station
M29 2015-08-11 02:29:39
z tego co wiem to firma juz pada i jest nie wypłacalna zalega kase pracownikom itp...Prawda to ze już firma padła i ze juz nic tam nie ma??
nie 2015-08-11 21:10:21
nic niema wszystko sprzedane
Arek 2015-08-15 21:53:28
słyszalem ciekawa informacja ze ktoś z byłych pracowników chce tam otworzyć tapicernie, mogł by ktoś potwierdzić ta informację :)?
Twój Źolnierz 2015-08-21 13:15:16
To chyba Mro???
Twój Źolnierz 2015-10-04 14:21:45
Tak otworzył nowa tapicernie
Aleksander 2015-11-22 18:50:34
Jest nowa tapicernia gdzieś na Hutniczej ogłaszają się na OLX swoje oferty bardzo duży zakres wykonanych prac
Święty Mikołaj 2015-12-09 21:25:21
Potrzebują na hutniczą do nowo otwartego zakładu TAPICERÓW I POMOCNIKÓW
Renifer 2015-12-27 17:15:14
Jest otwarta filia WIH -POL and MEBEL A&K OGŁASZAJA SIĘ NA OLX WSZELKI ODPOWIEDZI UDZIELI PANI KAROLINA MEBLE NA KAŻDĄ KIESZEŃ
doinformowany 2015-12-29 13:50:24
o czym wy ludzie piszecie? jaka filia Wih POl? ta firma już od sierpnia nie istnieje. Syndyk przejął wszystko.
Grześ 2015-12-30 19:31:17
cziko, popieram, jak ktoś nie daje rady i słaby jest to nie ma co strat ponosić, trzeba zwolnić i zastapić nowym pracownikiem, nie ma litości i dobrze. ja uważam się jednak za dobrego stolarza meblowego i chętnie wystartuję na taki wakat u nich w Lubaniu bo widzę że tam się teraz zwolniło takie miejsce pracy

maniek 2015-12-30 19:37:16

robercik 2015-12-30 19:43:12
Pani w szkole pyta Justynę, jakie ma zwierzątko w domu.
A na to Justyna:
- Pieska.
Pyta też Artura, jakie ma zwierzątko w domu.
A na to Artur:
- Kota.
Pani pyta Jasia:
- Jasiu, a Ty jakie masz zwierzątko w domu?
A na to Jasiu:
- Sowę na kółkach - mówi Jasiu.
A pani:
- No to ja dziś przyjdę do Ciebie zobaczyć tę sowę na kółkach.
Pani przyszła do Jasia i mówi:
- Jasiu, pokaż mi tę sowę na kółkach.
Jasiu przywozi swego dziadka na wózku inwalidzkim i się pyta Dziadka:
- Dziadku, kiedy ostatni raz byłeś w kiblu??
A na to Dziadek:
-huhuhu huhuhu
maslana 2016-01-01 21:31:04

Święty Mikołaj 2016-01-02 18:16:52
otwarta jest nowa filia na HUTNICZEJ nazywa się MEBEL A&K TO SAMO CO W starej firmie ogłaszają się na OLX.PL
renifer 2016-01-03 09:53:46
Nie prawda święty Mikołaju filię firmy otworzył były właściciel w Görlitz. Ściąga tam naiwnych polaczkow którzy mają nadzieje że tym razem ich nie przekreci na kasę . Tylko dziwię się ze ktoś jeszcze chce z bankrutem wogule jakieś interesy robić.
obserwator 2016-01-03 10:01:28
kategorycznie odradzam tej firmy kierowca najezdzicie sie swoim prywatnym autem a zanic nie wrucom wam kasy a w pracy zarobisz 1500e i to max a beda ci mowic ze 1800e 1900e klamstwo i jeszcze raz klamstwo wszyscy tam oklamuja mega diety nie placa za wekend ogulnie katastrofa najgorszymi padlami sie jezdzi u niemca ktore juz dawno powiny byc na zlomie
pracownik 2016-01-03 10:07:38
Człowieku to nie FIRMA tylko Biuro pośrednictwa pracy jak chcesz
dobrą firmę to szukaj na własną rękę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
1 Umowa o prace jest inna
2 kasa jest na początku miesiąca a nie jak w lotusie 15-17
w lotusie ładnie pięknie wszystko wygląda przez telefon obiecują złote góry
a kto myśli długo nie popracuje w tej firmie
Ale są ludzie co pasuje może nie myślą???

Pająk 2016-01-05 14:25:55
Ta firma już nie istnieje ciekwe gdzie się podział PAJĄK KTÓRY ROZCIĄGAŁ PAJĘCZYNY NAD WIH POL CIĄGAŁ KABLE PO KROKWIACH biedactwo skończyło się granie w H... a taki był rozgarnięty
pająk 2016-01-06 10:44:28
O proszę jak to szybko administrator usuwa niewygodne wpisy !. A może by tak usunął tą stronę całkowicie skoro firma wih pol już dawno nie istnieje i pod tą nazwą istnieć nie będzie! . A z tego co widzę strona nie służy od dłuższego czasu do wyrażania opinii o firmie , tylko obrażaniu i szkalowaniu byłych pracowników. I nie wspomnę tu o podawania fałszywych informacji i plotek wyssanych z palca , po to tylko żeby zaszkodzić i osmieszyc osoby prywatne! !. Cóż widoczne cały ten gowork nie jest aż tak ważny i wiarygodny że syndyk nie przesłał mu postanowienia o upadłości firmy wih-pol. Pozdrawiam byłych dobrych pracowników.
Zostaw swoją opinię o Wih-Pol Sp. z o.o. - Luban
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wih-Pol Sp. z o.o.