Mila Plus Sp. z o.o.

Słubice

Opinie o Mila Plus Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 15:51
Masz doświadczenie w pracy z firmą Mila Plus Sp. z o.o.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!
eltom6 2017-06-07 11:58
Sklep w Słubicach to najgorszy z dużych sklepów w tym mieście. Brud bałagan i częsty brak obsługi. Szczególnie chodzi mi o stoisko mięsne. Na ladzie na której kroi się wędliny, cały czas znajdują się znaczne ilości skrawków kiełbas i innych wyrobów. patrząc na to z boku, nie wygląda to zbyt apetycznie. Aż dziw, że sanepid jeszcze nie zamknął tego stoiska. Ponadto sprzedawcy, którzy przed chwilą roznosili towary bądź wykonywali inne prace porządkowe, podchodzą do stoiska mięsnego i w tych samych drelichowych kombinezonach obsługują klientów. Często też brak jest cen na wędlinach a sprzedawcy nie potrafią ustalić ile dany towar kosztuje.
Zostaw swoją opinię o Mila Plus Sp. z o.o. - Słubice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mila Plus Sp. z o.o.