Art Home Group Sp. z o.o.

Opinie o Art Home Group Sp. z o.o.

mała 2012-01-07 01:15
firma bazująca na (usunięte przez administratora) pracowników. Obiecuje się im złote góry, a po przepracowaniu masy nadgodzin jedyne na, co można liczyć to kolejne obietnice, które donikąd nie prowadzą ... Właściciel kombinuje, jak oszczędzić na pracownikach 5 zł, przy tym starając się ich maksymalnie wyzyskać. Dodatkowo jego słownictwo i sposób zachowania są poniżej wszelkiego poziomu. W salonie jest dodatkowo pani manager, która zachowuję się jakby znała się na wszystkim pomimo tego, że nie ukończyła studiów architektoniczny... Jest to osoba, która posiada syndrom Boga i uważa, że wszystko potrafi zrobić lepiej od innych. Przez to praca z tą osobą jest irytująca i nie do wytrzymania na dłuższą metę zwłaszcza, gdy ktoś ma coś do powiedzenia. Nie polecam tej firmy nawet swoim wrogom..
mała 2012-01-07 01:16
Kamilu nie wiem czy słyszałeś, ale space nie toleruje mężczyzn...
igi 2012-01-08 18:39
od znajomych słyszałem, że to średnia firma
jane 2012-01-09 11:43
Całkowicie sie zgadzam i nie polecam nikomu! Zarowno potencjalni pracownicy jak i klienci powinniscie trzymac sie od tej firmy z daleka!
(usunięte przez administratora) brak słów...
anonim 2012-01-13 10:27
Typowy obóz koncentracyjny. Awans zarezerwowany jest wyłącznie osobom ślepo oddanym prezesowi i jego niuni pani manager. Choć awans tylko iluzoryczny, bo jak można go dokonać pracując w 4 osobowej firmie:]. Jeśli lubisz być katowany, pracować ponad siły to powinieneś tam aplikować :)
maly 2012-01-13 10:48
Człowieku do momentu kiedy nie weźmiesz czegoś do ust i spróbujesz nie będziesz wiedział czy to czekoladka czy gówno. Kamil jeżeli tak Ci naprawdę na imię ogarnij się!
ania 2012-01-25 00:29
może i firma marna, ale meble ma super.
mika 2012-02-16 06:54
pracowałam tam i nie polecam.szkoda słów na tą firmę, by zobaczyć, jak duża jest rotacja w firmie wystarczy wejść na architekci pl
A 2012-09-16 11:52
nie polecam...
Staszek 2014-05-09 02:50
To raczej młoda firma, nie działaja na rynku dłużej niż 10 lat, także pewnie dopiero co się rozwijają.
alek 2014-06-23 19:33
Moge zapytać po ile godzin pracujecie, bo na stronie art home group jest informacja, że biura sa czynne w dzień powszedni po 9 h, a w soboty 5-6h, jak więc jest z grafikiem?
Ania 2014-09-03 22:27
praca teoretycznie po 8 godzin, ale przy projektach znacznie więcej. niestety, jak w wielu polskich firmach brak nadgodzin - teoretycznie są, ale to fikcja... Plus dochodzi praca w weekendy, która nie jest dodatkowo płatna.. na początek umowa śmieciowa. jeżeli przypadniesz do gustu umowa o prace na czas określony. z atmosfera bywa różnie, ale to kwestia bardzo indywidualna. mężczyźni niemile widziani.
edwin 2015-02-22 07:11
Cześć Marku, poszukujesz jakichkolwiek praktyk/stazu w jakiejkolwiek firmie ? czy też może masz jakoś ukierunkowane studia ? Bo trochę nawet nie wiem w jaki sposób mogę Ci pomóc :) Napisz coś więcej na ten temat, a jeśli chciałbyś praktyk w Art Home Group to najlepiej jak skontaktujesz się bezpośrednio z nimi. a jak już tu jestem to wiecie może coś na temat rekrutacji ?
NIKT 2016-02-19 09:45
potwierdzam te opinię, miałam styczność z Tym Panem i muszę przyznać że nikt w życiu tak mnie nie zmieszał z błotem , nie ma racji ale wykłóca się o byle g...,
współczuję ludziom którzy muszą na co dzień pracować z Tym Typem.
Anita 2016-07-08 17:53
Nie prawda, firma bardzo słaba, nie doceniająca ludzi i nie szanująca ich. Wiele osób, które nawet na początku było w dobrych relacjach z Piotrem K z czasem wpadała z nim w konflikt nie do rozwiązania. Nie mowię juz o płatnych nadgodzinach, które potrafiły w magiczny sposób zniknąć z rejestru. Nie mowię juz o przekleństwach i traceniu kontroli nad sobą.
Anita 2016-07-08 17:54
Ada 2016-07-22 15:43
Nie prawda
Zostaw swoją opinię o Art Home Group Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Home Group Sp. z o.o.