Opinie o Art Home Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Art Home Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Art Home Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art Home Group Sp. z o.o. w Warszawa

maro Nowy wpis

Oszust, właśnie pisze wniosek do sądu

Podwykonawca Nowy wpis

Pan Piotr K. To osoba niezrównoważona psychicznie. Miałem okazje współpracowac z nim wykonując mu pewna usługę. Do dzis nie została ona zapłacona. Po rozmowie z innymi podwykonawcami okazało sie ze żadnemu z nich nie zapłacił za wykonana prace. Nigdy wiecej nie podejmę z ta firma współpracy i ostrzegam innych. Firma która utrzymuje sie dzieki niepoplaconym fakturom.. Dla niewtajemniczonych art home group to to samo co space Design na placu Dąbrowskiego 8 w Warszawie.

Gmail. Nowy wpis
@Podwykonawca

Jestem jednym z oszukanych klientów .Szykuje pozew i proszę o kontakt . Z tego co wiem jest cała grupa oszukanych osób(dostawcy i odbiorcy) i myślimy o pozwie zbiorowym . Mój mail Jablon465@gmail.com

ja Nowy wpis

Miałam nieprzyjemność współpracować z Panem Piotrem K. kontakt z nim jest bardzo nieprzyjemny. Przekleństwa , rzucanie słuchawkami i różnego rodzaju epitety są tylko ułamkiem tego co Pan Piotr potrafi.... Trzymajcie się od tej firmy z daleka !!!!!

Anita

Nie prawda, firma bardzo słaba, nie doceniająca ludzi i nie szanująca ich. Wiele osób, które nawet na początku było w dobrych relacjach z Piotrem K z czasem wpadała z nim w konflikt nie do rozwiązania. Nie mowię juz o płatnych nadgodzinach, które potrafiły w magiczny sposób zniknąć z rejestru. Nie mowię juz o przekleństwach i traceniu kontroli nad sobą.

Anita

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Art Home Group Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Ada

Nie prawda

edwin

Cześć Marku, poszukujesz jakichkolwiek praktyk/stazu w jakiejkolwiek firmie ? czy też może masz jakoś ukierunkowane studia ? Bo trochę nawet nie wiem w jaki sposób mogę Ci pomóc :) Napisz coś więcej na ten temat, a jeśli chciałbyś praktyk w Art Home Group to najlepiej jak skontaktujesz się bezpośrednio z nimi. a jak już tu jestem to wiecie może coś na temat rekrutacji ?

alek

Moge zapytać po ile godzin pracujecie, bo na stronie art home group jest informacja, że biura sa czynne w dzień powszedni po 9 h, a w soboty 5-6h, jak więc jest z grafikiem?

Staszek

To raczej młoda firma, nie działaja na rynku dłużej niż 10 lat, także pewnie dopiero co się rozwijają.

praca teoretycznie po 8 godzin, ale przy projektach znacznie więcej. niestety, jak w wielu polskich firmach brak nadgodzin - teoretycznie są, ale to fikcja... Plus dochodzi praca w weekendy, która nie jest dodatkowo płatna.. na początek umowa śmieciowa. jeżeli przypadniesz do gustu umowa o prace na czas określony. z atmosfera bywa różnie, ale to kwestia bardzo indywidualna. mężczyźni niemile widziani.

A

nie polecam...

mika

pracowałam tam i nie polecam.szkoda słów na tą firmę, by zobaczyć, jak duża jest rotacja w firmie wystarczy wejść na architekci pl

ania

może i firma marna, ale meble ma super.

maly

Człowieku do momentu kiedy nie weźmiesz czegoś do ust i spróbujesz nie będziesz wiedział czy to czekoladka czy gówno. Kamil jeżeli tak Ci naprawdę na imię ogarnij się!

Typowy obóz koncentracyjny. Awans zarezerwowany jest wyłącznie osobom ślepo oddanym prezesowi i jego niuni pani manager. Choć awans tylko iluzoryczny, bo jak można go dokonać pracując w 4 osobowej firmie:]. Jeśli lubisz być katowany, pracować ponad siły to powinieneś tam aplikować :)

jane

Całkowicie sie zgadzam i nie polecam nikomu! Zarowno potencjalni pracownicy jak i klienci powinniscie trzymac sie od tej firmy z daleka! (usunięte przez administratora) brak słów...

igi

od znajomych słyszałem, że to średnia firma

mała

Kamilu nie wiem czy słyszałeś, ale space nie toleruje mężczyzn...

NIKT
@mała

potwierdzam te opinię, miałam styczność z Tym Panem i muszę przyznać że nikt w życiu tak mnie nie zmieszał z błotem , nie ma racji ale wykłóca się o byle g..., współczuję ludziom którzy muszą na co dzień pracować z Tym Typem.

mała

firma bazująca na (usunięte przez administratora) pracowników. Obiecuje się im złote góry, a po przepracowaniu masy nadgodzin jedyne na, co można liczyć to kolejne obietnice, które donikąd nie prowadzą ... Właściciel kombinuje, jak oszczędzić na pracownikach 5 zł, przy tym starając się ich maksymalnie wyzyskać. Dodatkowo jego słownictwo i sposób zachowania są poniżej wszelkiego poziomu. W salonie jest dodatkowo pani manager, która zachowuję się jakby znała się na wszystkim pomimo tego, że nie ukończyła studiów architektoniczny... Jest to osoba, która posiada syndrom Boga i uważa, że wszystko potrafi zrobić lepiej od innych. Przez to praca z tą osobą jest irytująca i nie do wytrzymania na dłuższą metę zwłaszcza, gdy ktoś ma coś do powiedzenia. Nie polecam tej firmy nawet swoim wrogom..

Zostaw merytoryczną opinię o Art Home Group Sp. z o.o. - Warszawa

Art Home Group Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kredytowa 9
    00-056 Warszawa

Art Home Group Sp. z o.o.