Meble Radomsko Sp. z o.o.

Radomsko

Opinie o Meble Radomsko Sp. z o.o.

pit 2013-01-22 17:38:04
Piszę jako klient - kiepska obsługa, kłamiący sprzedawcy w sposób żenujący, nie dotrzymują terminów.
Wykończenie towaru słabe.
ono 2013-03-21 08:01:00
firma to nie tylko handlowcy, kłamią bo muszą! handlowcy nie rządzą w tej firmie!!! mają przechlapane....
oszukana 2013-04-08 11:48:10
znalazłam się w podobnej sytuacji jak niektórzy klienci firmy Meble Radomsko, oszukana i prawdopodobnie okradziona.
Ostrzegam przed tą firmą !!

Może znaleźliby się chętni do wspólnego złożenia wniosku do prokuratury?
magda 2013-04-08 18:04:27
byłam w tej firmie osobiście dziś.tej firmy nie ma,zostali wysiedleni.już po naszych pieniądzach.jadę na policję.
maria 2013-04-09 16:30:22
Też zostałam oszukana przez firmę Meble Radomsko Sp. z o.o. Zgłaszam sprawę na policję. Nie mogę się skontaktować z żadnym pracownikiem firmy od tygodnia.

Jeżeli ktoś jest chętny do pozwu zbiorowego proszę pisać: maverick.soup[AT]gmail.com
oszukana 2013-04-10 21:47:36
Proszę Państwa czy ktoś znalazł sposób na tą firmę, jakieś negocjacje, propozycje od nich? czy produkcja jest zupełnie wstrzymana? podobno siedziba producenta to Rzeki Małe koło Kłomunic
oszukana 2013-04-11 15:22:37
byłam z mężem w tych rzekach.tam też nic nie ma.jest tylko pan portier ale nic nie wie a szefa nie widział od miesiąca.s k a n d a l ..........
kolejna oszukana 2013-05-07 16:22:54
Ja też zostałam oszukana.
Przyjęli zamówiene w lutym, mamy maj, zamówienie pozostaje niezrealizowane, 100% przedpłata dokonana, nie można się z nikim skontaktować. Strona internetowa nie podaje nikogo do kontaktu, telefony komórkowe nie działają, telefon stacjonarny podany przy potwierdzeniu realizacji zamówienia również nie działa.

Przestrzegam
kolejna oszukana... 2013-06-27 19:06:06
Ja również zostałam oszukana.Zaliczkę wpłaciłam i cisza!!
Oszukany 2013-06-28 13:48:56
Powiedzieli mi na miejscu ludzie, że (usunięte przez administratora) to nowa strona i tam ukrywa się właściciel. Moją sprawą od dawna zajmuje się prokurator.
Oszuakny 2013-07-01 19:17:01
(usunięte przez administratora). Niestety właściciel Mebli Radomsko nieosiągalny nigdzie
Reni 2013-07-01 21:27:26
Jak wrzucę w Google hasło "meble radomsko" to jest ponad 10 firm, które używają tej nazwy! Kto o zdrowych zmysłach podszywa się pod taką firmę, chyba jeszcze więksi oszuści.
Oszukany 2013-07-15 12:19:48
No właśnie tam w KRS na dole strony pisze:

# MEBLE RADOMSKO SP. Z O.O.
# DYPLOMAT SP. Z O.O.
# KORNER SP. Z O.O.,
# KORNER SERVICE SP. Z O.O.
# KORNER SERVICE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA,

Wszystko powiązane. Wszędzie ci sami ludzie, każdy w każdej firmie na innym stanowisku...
O co tu chodzi??? Czy może to ktoś wyjaśnić ? Gdzie mam się zwrócić po ukradzione pieniądze?
Mirek 2013-07-31 13:10:23
Proszę o kontakt oszukanych przez Meble Radomsko- prokurator umorzyła sprawę ze względu na brak znamion przestępstwa, kpina. Ukradli mi 2000 zaliczki i to nie przestępstwo. Idę kraść do supermarketów, skoro do 20000 to nie przestępstwo!! Co dalej robić z tymi oszustami?
jeden z oszukanych 2013-09-09 18:36:41
po próbach odzyskania wpłaconej zaliczki, złożyłem pozew do sądu rejonowego w Radomsku, który wydał postanowienie o zwrocie w ciągu dwóch tygodni zaliczki. Oczywiście pieniądze nie zostały zwrócone. Ostatnio likwidator majątku przysłał informację że ogłoszona jest upadłość firmy.
Olaf 2014-12-19 20:07:14
A powiedz chociaż na jakie wynagrodzenie można było liczyć, bo przyznam szczerze, że od nowego roku szukam pracy w pracy związanej ze stolarką. Mam co prawda małe doświadczenie, ale bardzo szybko uczę się zasad panujących w zakładzie i rzeczy które generalnie są spotykane w firmach. Za wszelką pomoc dziękuję.
pustynna foka 2015-01-22 11:52:54
ja w zasadzie to mam takie samo pytanie i egzystencjalne rozterki jak Olaf z poprzedniego komentarza. kluczowym aspektem nowego zatrudnienia dla mnie jest zawsze transparentność i przejrzystość kwestii finansowych. w takim razie muszę wiedzieć: ile netto na rękę jestem w stanie zarobić w firmie Meble Radomsko Sp. z o.o.?
jakość 2015-03-31 21:26:53
Osobiście posiadam meble z Radomska, jakościowo naprawdę genialne, bo moja młodsza córka która jest nałogowym wszystkiego niszczycielem, nie zniszyczyła jeszcze ich. Także ich wyroby naprawdę polecam a szczególnie duży stół rozkładany ST-4Harry, do jadalni idealby, bo wzzystko się mieści, ale i na święta też ok. Jeśli wyroby świadczą o firmie to meble radomsko jest w porządku
Ryśol 2015-08-26 15:22:29
Na żadne bara nie firmy nie ma. Zlikwidowana. Zamknięta dawno temu.
Zostaw swoją opinię o Meble Radomsko Sp. z o.o. - Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Radomsko Sp. z o.o.