Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Meble Radomsko Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Meble Radomsko Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
karolina - 2010-12-14 16:29:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy masz jakiekolwiek uwagi o pracy w tej spółce ? Najciekawsza opinia to opinia zatrudnionych ludzi , jeśli pracowałeś w Meble Radomsko Sp. z o.o., pozostaw ją dla przyszłych pracowników. Radomsko i inne miasta czekają na Twoją opinię. Opowiedz o swoich przeżyciach. Inni odwdzięczą się własnymi opiniami. Potencjalni pracownicy będą ogromnie wdzięczni za opinię pomocną w poznaniu przyszłego pracodawcy.
zdjecie uzytkownika
pit - 2013-01-22 17:38:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Piszę jako klient - kiepska obsługa, kłamiący sprzedawcy w sposób żenujący, nie dotrzymują terminów.
Wykończenie towaru słabe.
zdjecie uzytkownika
ono - 2013-03-21 08:01:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma to nie tylko handlowcy, kłamią bo muszą! handlowcy nie rządzą w tej firmie!!! mają przechlapane....
zdjecie uzytkownika
oszukana - 2013-04-08 11:48:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
znalazłam się w podobnej sytuacji jak niektórzy klienci firmy Meble Radomsko, oszukana i prawdopodobnie okradziona.
Ostrzegam przed tą firmą !!

Może znaleźliby się chętni do wspólnego złożenia wniosku do prokuratury?
zdjecie uzytkownika
magda - 2013-04-08 18:04:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
byłam w tej firmie osobiście dziś.tej firmy nie ma,zostali wysiedleni.już po naszych pieniądzach.jadę na policję.
zdjecie uzytkownika
maria - 2013-04-09 16:30:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Też zostałam oszukana przez firmę Meble Radomsko Sp. z o.o. Zgłaszam sprawę na policję. Nie mogę się skontaktować z żadnym pracownikiem firmy od tygodnia.

Jeżeli ktoś jest chętny do pozwu zbiorowego proszę pisać: maverick.soup[AT]gmail.com
zdjecie uzytkownika
oszukana - 2013-04-10 21:47:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Proszę Państwa czy ktoś znalazł sposób na tą firmę, jakieś negocjacje, propozycje od nich? czy produkcja jest zupełnie wstrzymana? podobno siedziba producenta to Rzeki Małe koło Kłomunic
zdjecie uzytkownika
oszukana - 2013-04-11 15:22:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
byłam z mężem w tych rzekach.tam też nic nie ma.jest tylko pan portier ale nic nie wie a szefa nie widział od miesiąca.s k a n d a l ..........
zdjecie uzytkownika
kolejna oszukana - 2013-05-07 16:22:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja też zostałam oszukana.
Przyjęli zamówiene w lutym, mamy maj, zamówienie pozostaje niezrealizowane, 100% przedpłata dokonana, nie można się z nikim skontaktować. Strona internetowa nie podaje nikogo do kontaktu, telefony komórkowe nie działają, telefon stacjonarny podany przy potwierdzeniu realizacji zamówienia również nie działa.

Przestrzegam
zdjecie uzytkownika
kolejna oszukana... - 2013-06-27 19:06:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja również zostałam oszukana.Zaliczkę wpłaciłam i cisza!!
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2013-06-28 13:48:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiedzieli mi na miejscu ludzie, że (usunięte przez administratora) to nowa strona i tam ukrywa się właściciel. Moją sprawą od dawna zajmuje się prokurator.
zdjecie uzytkownika
Oszuakny - 2013-07-01 19:17:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora). Niestety właściciel Mebli Radomsko nieosiągalny nigdzie
zdjecie uzytkownika
Reni - 2013-07-01 21:27:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wrzucę w Google hasło "meble radomsko" to jest ponad 10 firm, które używają tej nazwy! Kto o zdrowych zmysłach podszywa się pod taką firmę, chyba jeszcze więksi oszuści.
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2013-07-15 12:19:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No właśnie tam w KRS na dole strony pisze:

# MEBLE RADOMSKO SP. Z O.O.
# DYPLOMAT SP. Z O.O.
# KORNER SP. Z O.O.,
# KORNER SERVICE SP. Z O.O.
# KORNER SERVICE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA,

Wszystko powiązane. Wszędzie ci sami ludzie, każdy w każdej firmie na innym stanowisku...
O co tu chodzi??? Czy może to ktoś wyjaśnić ? Gdzie mam się zwrócić po ukradzione pieniądze?
zdjecie uzytkownika
Mirek - 2013-07-31 13:10:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Proszę o kontakt oszukanych przez Meble Radomsko- prokurator umorzyła sprawę ze względu na brak znamion przestępstwa, kpina. Ukradli mi 2000 zaliczki i to nie przestępstwo. Idę kraść do supermarketów, skoro do 20000 to nie przestępstwo!! Co dalej robić z tymi oszustami?
zdjecie uzytkownika
jeden z oszukanych - 2013-09-09 18:36:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
po próbach odzyskania wpłaconej zaliczki, złożyłem pozew do sądu rejonowego w Radomsku, który wydał postanowienie o zwrocie w ciągu dwóch tygodni zaliczki. Oczywiście pieniądze nie zostały zwrócone. Ostatnio likwidator majątku przysłał informację że ogłoszona jest upadłość firmy.
zdjecie uzytkownika
misiek - 2013-10-04 11:10:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jeden z oszukanych - w takim razie nei da sie odzyskac kasy? A duzo Meble Radomsko byly Ci winne??
zdjecie uzytkownika
ryś - 2014-10-22 19:30:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no niestety, ale na to juz nie mamy wplywu, w sensie my szeregowi pracownicy. Pracowalem tam jeszcze nie tak dawno, prace zmienilem, bo dostalem lepsza finansowo propozycje. Wracajac do mebli radomsko, prace wspominam milo, ale wiem, ze byly jakies niejasnosci w kasie. Nie wiem z czego wynikaly, ale prace ogolnie polecam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Radomsko Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Meble Radomsko Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x