Opinie o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ikano Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ikano Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

goniecrogozniski.pl

Czy gerard będzie sypał?

Mieszkaniec Rogoźna
@goniecrogozniski.pl

Witam Państwa, zawsze myslem że to firma która na rynku Rogozińskim bardzo mocno się wyróżnia pod wieloma względami, niestety dzięki osobie która znam czyli Panu GK firma bardzo mocno straciła na wizerunku. Przyzwolenia tego typu to świadectwo na mierne zarządzanie kapitałem ludzkim w tej firmie. Kto za to odpowiada?

Franio
@Mieszkaniec Rogoźna

Co ty za bzdury wypisujesz z tego co wiadomo to ta firma już dawno straciła na wizerunku i to nie przez GK tylko przez innych (usunięte przez administratora) leserów i (usunięte przez administratora) najlepiej teraz winę obarczyć tylko jedną osobę i nie dać jej się wypowiedzieć. Sytuacja w firmie już od dłuższego czasu była wszystkim znana tylko nikt z tym nic nie zrobił tak to jest jak ludziom za pracę daje się darmowe materace zamiast porządnej podwyżki bo wtedy wszyscy kombinują jak tu przetrwać do ostatniego tylko jednym się na to powalało a innych to w oczy kuło a szczury z tonącego statku już dawno uciekły ale uciekają teraz.

Noo Tak
@Franio

Zgadzam się z tym że ta firma już dawno straciła na wizerunku i z tym że inni też kradli materace i nikt z tym nie robił.Pare lat temu jeszcze za czasów Przema (taty)już to się działo.Pamietam dobrze jak tam pracowałem s Przemo dawał śmieszne kary pracownikom za niewykonanie planu albo za L4 mieli zakaz brania wuzetek a w tym samym czasie Gajor Placha i Ziółas rokowali materace brane na nasze nazwiska na lewy handel to ma być niby postawa przełożony jeszcze miel czelność się z tego chwalić pracownikom.Nie dziwię się tak szybko się wszystkiego dorobili ale na kradzieży bo ciężką pracą na pewno nie.Ps.Ziółas gratulacje super auta tylko szkoda że nadal bez prawka nim jezdzisz.Pozdrawiam wszystkich co jeszcze pracują w tym bagnie i dają się (usunięte przez administratora) przez przełożonych.

azbet
@goniecrogozniski.pl

przecież nie musi sypać to wy na tym goworku wszystkich wsypaliście po imieniu piszecie co kto, z kim, za ile, kto co kupił ,co kto ukradł , kto się rozwiódł, kto nachlał a teraz pytacie czy będzie sypał ....... ale (usunięte przez administratora) wszyscy jesteście hahahaha

wykorzystany przez gerarda

Pamiętam jak Gerard podbił kiedyś do mnie czy mu nie zroluje parę materacy do kontroli. Wtedy wyczułem, że coś jest nie tak. Miły uśmiechnięty, a okazał się zwykłym (usunięte przez administratora). Nigdy już nie zobaczyłem materacy firmy MYRBACKA210. Czuję się zagrożony.

przejęty
@wykorzystany przez gerarda

ale zrolowałeś czy zgłosiłeś to komuś bo teraz takie bzdury to każdy możę wypisywać

Zorientowana

Nie tylko gajor... panie P. Wyciągamy materace

MM

Ciekawe czy Ziółek już teraz się boi o swoją (usunięte przez administratora) bo przecież razem z Gajorem interesy robili i w szatni pod prysznicem lewe materace na handel chowali.

Haha
@MM

On i jeszcze jeden z jakości

@MNO
@Haha

Gerard & Andrzej Sp.zo.o

Mitek
@@MNO

A co na to wszystko nasza góra? Jesli taki bałagan jest na szczeblach pracowniczych to co się dzieje u samej góry? DROGA Pani Plan manager, myślę że dymisja to mało, od momentu kiedy firma jest tak zarządzana to same afery, afera goni aferę.

Smutek

Żal mi (usunięte przez administratora) bo przecież wiadomo że ma sznurek w głowie który łączy tylko uszy, ale co z tymi co mu na to pozwalali? LIDER? KIEROWNIK? DYREKTOR? I NIBY TA NAJWAŻNIEJSZA? PLANT MANAGER. Proszę, tylko nie płacz kolejny raz.

kaska
@@MNO

zle sie znim pracowalo przes swoja kadecje nie pamienta że bykomuś zbrał premię dla nie wiecej taki9ch ludzi

Cały ja
@Mitek

Dobry wieczór ikano czy to koniec komentarzy mafi materaców Ha nikt już nic nie powie bo co drugi jest zamieszany w to powiedzcie o wz na materace ze ludzie od was odkupowali GK i reszta ze każdy brał wz na odpad no chyba ze każdy boi się teraz o swoją (usunięte przez administratora)

Bialy
@Cały ja

No i co nikt nic teraz nie powie

Ziemek
@Bialy

Każdy teraz przemilczy i jak zawsze pod dywan wszystko szkoda GK i M G fajne chłopaczyna a ja wracam w poniedziałek jak nigdy nic

Aniol
@Bialy

Dobrze ze mi na piwnice nie wjechali bo mam tam wszystko z dendro od palet aluminiowych do mrożonych bananów ha ha ale zjemy wszystko z romanem podczas podlewania

Gk
@Ziemek

Aa pani Fryc i panie Kuzminski chcecie dalszych szczegółów waszej przyzwolonej mafij ok tylko kto tam dalej będzie pracował w tej firmie jak wszyscy pójdą ….

Chlopaki
@Ziemek

Macie pytania to wam odpowiem zbyszek

Mania

Mam pytanie,dlaczego jeszcze nie zwolnili Gajora za te wszystkie kserowane na lewo WZtki. Tragednia jakaś. Powinnien dostać dyscyplinarke odrazu!

Frank
@Mania

Bo jak zwolnią gajora to będą musieli i innych i z K. J i z produkcji i z ochrony i z biura ogólnie pół firmy leci a ludzi do pracy nie ma więc ich wszystkich trzymają i sprawdzają teraz wzięli się za Wz a szajka i tak wynosi hahaha

Tej
@Frank

Bo ty wiesz i masz pojęcie co się dzieje...

Kola
@Frank

jest monitoring,dziwi mnie to dlaczego nikt nie interweniuje, widać kto ile wynosi i kto komu załatwia. oj zboczku twoje dni są policzone

LG
@Kola

Monitoring służy do śledzenia czy pracownik robi swoją robotę przynajmniej tak to wygląda na magazynie. Kl i Li siedzą i się gapią czasami godzinami.

Legp
@Mania

Gajor wyplac nam te 13 stki. Wszyscy dobrze wiemy ile zarobiliście z ekipa na materacach. Żal że nikt z tym porządku nie zrobił. Jak Wam nie wstyd. (usunięte przez administratora)

Gaj..
@Legp

Jak chcesz z chęcią Ci wypłatę tylko się ujawnij

Edi

Bo ma plecy ?.

Pan Pizza

No to się stało...

Rozmowa niesmaczna. Typowo korporozmowa. Durne pytania. Głupie uśmieszki i patrzenie z pogardą Pani z HR. Nie interesowało nikogo co umiem i jakie mam doświadczenie tylko co sprawia że zmieniam pracę. Widać duża rotacja pracowników. Standard - oczywiście brak informacji zwrotnej - brak profesjonalizmu i szacunku do człowieka

1. Co sprawia że zmienia pan pracę? 2. Gdzie się pan widzi za 5 lat?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Rozdrażniony

Co wy k.... za bzdury wypisujecie wszyscy wiedzieliśmy co się dzieje we firmie od dłuższego czasu wypisywaliście bzdury na goworku po imieniu a teraz tylko Gerarda (usunięte przez administratora) smarujecie a gdzie reszta (usunięte przez administratora) skoro mieli pozwolenie to od góry niestety i zastanawia mnie jedno dlaczego nie wjechali do gajora na chatę czyżby że zemsty że stracił pracę sypie teraz na lewo i prawo ratując swoją d..ę Niech rzuci kamieniem ten kto nie jest bez winy w tej niby zajebistej firmie.

Lucek
@Rozdrażniony

Święta racja ! Polać mu. Góra doskonale wiedziała co się dzieje . (usunięte przez administratora) Znaleźli kozła i teraz wszystko jemu przypisują

Mafiamateracowa

to jeszcze nie koniec naszej działalności w firmie Dyndro. Wszystko by się udało gdyby nie ten Gajor...

Trololololiko

Dziwni jesteście, zamiast związki zawodowe powołać to dajecie się robić na prawo i lewo. Doczytajcie co i jak to łatwa sprawa :-) w innych firmach produkcyjnych to funkcjonuje i ma się dobrze /VW, velux/ Zacznijcie w końcu z tym działać, nie macie nic do stracenia :-)

Hihi

I jak tam szefowa Ilona jeszcze tak poniewiera ludzi tych co nie lubi czy troszkę się uspokoiła i przestała się wywyższać.Czy nadal jest tak samo że ona wszystko wie najlepiej i jest naj bardziej (usunięte przez administratora)

Zmiana

Jak tam? Ludzie bez możliwości zostali w ikano

Takk
@Zmiana

Ok tak nie ma żadnych możliwości zamiast się rozwijać i iść do przodu to ludzie stoją w miejscu a nawet ich ściągają ze stanowisk. Żenada żeby starszy operator był pomocnikiem młodszego to jest śmieszne ale co zrobić ta firma traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) jak tanią siłe roboczą tylko dbają o lizusów którzy (usunięte przez administratora)liżą tym wyżej a ten kto ma swoją godność to ochłapy zbiera.Ta firma potrafi tylko ludziom oczy zamydlac na rozmowach kwalifikacyjnych i obiecywać złote góry jak tu jest super i tym podobne a co do czego przyjdzie to zero szacunku dla człowieka tylko ciagłe gonienie i straszenie bo premi nie dostaniesz bo cię zwolnimy i tak dalej .I te tłumaczenia o inflacji informuję że inflacja nie dotyczy tylko firmy tylko pracowników też ludzie też to odczuwają a przede wszystkim za coś muszą żyć i opłaty robić.

Haha

Adaś czas się wkoncu do uczciwej pracy zabrać. Hahahaha zbijanie bąków się skończył. Myślałam że jesteście nie uchwytni !!! Jeszcze tylko biurowych ukrócić paru i będzie cudownie

GambaKaizen
@Haha

Cieszy ciebie to? To jest akurat przykre. Adam byłeś super gość. Takich już tu nie chcą a szkoda.

Haja
@GambaKaizen

Nierobów się zwalnia. Jak chce siedzieć na krześle to do ochrony

GambaKaizen
@Haja

Serio? A kontrola jakości.......? Uuuu cisza

@GambaKaizen

Boli cię że tam tyle ludzi? To idź na dyrektora i będziesz miał prawo decyzji. Najwidoczniej za dużo masz wolnego czasu i za mało pracy, że przychodzisz tu i się żalisz.

Szara mysz
@Ooo

Kontroler pracownik z produkcji czy szwalni czy mechanik. Co oni wam winni? Policzcie ile PLN idzie na specjalistów dyrektorów i kierowników. Kiedyś ta firma rządził jeden gościu i było fantastycznie. Teraz przy korycie jest ich mnóstwo. Czarni gonią za wyniki bo gonią ich. A specjaliści piją kawki i bawią się dalej. Specjalista za specjalista a na halach ich nie widać nic. Może tu warto szukać oszczędności. Pracownik chodzi na nadgodziny bo każą a co z tego ma? Nic

@Szara mysz

A ty umiesz czytać z zrozumieniem czy udajesz? Chyba wyraźnie jest napisane, że osobie odpowiadam na komentarz ma ból tyłka..i skoro komuś to przeszkadza niech zmieni stanowisko albo pracę i to się nie tyczy tylko kj ale każdego pracownika produkcji. Wszyscy się żalą jak jest źle ale nic z tym nie robicie bo nie macie jaj tyle w temacie.

Pani Ś
@Ooo

Jaj nie ma ten kto skomle jak pies że mu zle i poza tym nic nie robi i siedzi tutaj zamiast zmienić pracę bo przecież wszędzie jest tylko lepiej.

Kiedyś jakoś się z ochota szło do pracy w Ikano teraz to bardziej do Cyrku. Administracja to jak klowni zabawiają się w pracę a pracownicy jak zwierzęta na występach bo tak są przez nich traktowani. Każdy z biura zaczynając od liderów myśli że przygłupy pracują na produkcji a sami z siebie robią błaznów wymyślając co jeden to głupszy pomysł od drugiego, normalnie wyścig głupoty. Nie wspomnę o ludziach pracujący na Emmie, ileś to ton przerzuci materacy w ciągu dnia a jak idzie do domu to sznurówki zawiązuje na stojąco. Jeden materac waży ok 40-48 kg. chyba to trochę powyżej normy (usunięte przez administratora). Czas aby ktoś zgłosił to do (usunięte przez administratora). No i czarni którzy klaskają uszami z podniecenia bo coraz to lepszy wynik padł, kosztem oczywiście ludzi którzy jeszcze w tak perfidny sposób się (usunięte przez administratora) ze będzie lepiej. Pozdrawiam zwierzątko z Cyrku.

@Paweł

Faktycznie masz rację to już nie jest praca lecz Cyrkowe widowisko.To co się dzieje w tej firmie to jest żenada a ludzie faktycznie są traktuje jak zwierzęta (woły pociągowe).Dla nich nie liczy się człowiek tylko sztuki .Mało tego pracowników zwalniają czarnych degradują a ciekawe kiedy się wezmą za tych czerwonych bo ich nie ruszają a raczej 15 osób w kontroli to jest niepotrzebnych tak czy tak całymi dniami przesiadują w swoim biurze i żarcie zamawiają albo na palarni siedzą a jak są potrzebni to jeszcze z pretensjami po godzinie przychodzą bo (usunięte przez administratora) z foteli musieli ruszyć.Tego to nikt nie widzi.

KK
@PP

Jak są niepotrzebni to proszę sie zwracać z problemami produkcyjnymi do przełożonych albo sami podejmować decyzję, nie wspominając już o jakości wyrobu które produkujecie. Jedzenie jest zamawiane w trakcie przerwy, więc nie wiem o co ten problem, a po drugie proszę ubrać buty tzw czerwonych i potem sie wypowiadać. Nie wspomnę już o tym, że co drugi na produkcji siedzi w telefonie ,a gdy jest awaria maszyny to się leży na stołach.

Bystrzak

To musisz być z rodziny Państwa Ś.. ta firma to dno, zakłamanie i wyzysk człowieka pozdrawiam

Pani Ś
@Bystrzak

Ludzie tak wam tu źle jesteście poszkodowani to dlaczego nie odejdziecie. Mówicie że cyrk a zachowajcie się jak by tu było więzienie i byście tu byli trzymani na siłę. Teraz najlepszy moment nikt za nikim nie bedzie płakał kazdy jest kowalem swojego losu nie pasuje? to adios amigos. Po co sie meczycie pracy wszędzie full

Nuyyer

Coraz więcej osób odchodzi. Powodzenia

@Nuyyer

Kiedy Foke tego karzełka zwolnią. Z nim nie da się już wytrzymać.

!!!

Nie tylko z Foką nie idzie wytrzymać bo z Ziółasem i Kledzikiem jest tak samo.Ziółas uważa się za Boga i myśli że jak mu się do tyłka za wywożenie materacy i branie na ludzi wuzetek nie zabrali to myśli że może wszystko do tego traktuje ludzi z góry jak śmieci.A Kledzik jest nie lepszy też już mu woda sodowa do głowy odbiła głowe nosi tak wysoko że zaraz w hali się nie zmieści i nikogo nie widzi po za swoimi dwoma pupilkami panią M i P z Emmy.

Królewny

Haha to mi teraz humor poprawiłaś. Nigdy wpisów nie było na temat waszej zmiany :) :) dobre sobie. Przejrzyj sobie dobrze GoWork. Wiecznie coś było smarowane na tą zmianę. A od Asi to się odczepcie bo (usunięte przez administratora) możecie robić z siebie nie z niej.

Luis

Ten to jest wyjadkowy tyran. O wszystko do biura pierze głowę jak mało kto. Mam przez niego uraz do tej pracy a kiedyś fajnie się pracowało.

Xxx

Ja mam pytanie dlaczego część osób została zmuszona do pracy w systemie 3 zmianowym a pozostała część pracuje sobie na 2 zmiany? Tak być niemoze co to za podziały już nie wiadomo jak umawiać się do lekarza bo co chwilę jakieś roszady. Trzeba z tad (usunięte przez administratora)

PP

(usunięte przez administratora) jasna podobno tak chwalono Huberta że jest tak za pracownikami a swoją zmianę dosyć że (usunięte przez administratora) to jeszcze teraz pozwala na to żeby dwie następne zmiany pomiatały tymi ludźmi co podchodzili co to ma być czy ci ludzie są jakoś gorsi od tamtych to co się dzieje przez ten tydzień to jest jakieś nieporozumienie ludzie nawet nie mają do kogo iść żeby problem zgłosić bo są gośćmi na tych zmianach niedzielę się że każdy myśli o odejściu z firmy bo ile można być popychadłami dla innych bo są u siebie.

Kierownik
@PP

Nie ma się co (usunięte przez administratora) została rozdzielone najsłabszą zmiana taką była od zawsze bez względu kto ja prowadził. Dwie pozostałe ciągnęły produkcję, tyle lat wyników poniżej normy a teraz wielkie zdziwienie?

@Kierownik

Kolego pomyliłeś zmiany jeśli uważasz że rozwali najsłabsza..tam nie było wyścigu szczurów żeby wejść jak najgłębiej w du.psko ludzie pracowali swoim tempem i robili normy za inne zmiany nie chce przypominac ile razy robiło się poprzedniej zmiany palety albo przypadkiem była zamknięta hahaha w tej firmie nie ma przypadkow tak samo z maszynami bardzo brzydko jak się zostawiało zepsuta maszynę gdyby nie to że pan H jest nowy i nie chce się wychylać na odstrzał poszłaby któraś z pozostałych zmian macie farta tyle w temacie

@Kierownik

I tu się mylisz bo zmianę którą rozwalili to miała najlepsze wyniki a reszta była słabsza.

Ona
@Kierownik

Może spytasz swojego kluczowego która była najlepsza bo nam nasz przedstawił wyniki wydajności od poczatku roku 2022. A później się wypowiadaj.

Szok

Ludzie Wy powinniście się cieszyć ze macie jeszcze pracę a nie ze ktoś krzywo patrzy jaka straszna nienawiść od Was biję! Ciagle narzekacie może czas się wziąć do pracy zamiast wypisywać takie (usunięte przez administratora) pomyślcie o tych którzy tej pracy nie mają i ja stracili a Wy nadal jestescie w tej firmie !

Ludzie pracujący na piance przy tym tdi i innych podobnych maja płacone jakieś szkodliwe?

@Kandydat

A ile w ogóle można zarobić, bo ja tam żadnego ogłoszenia nie mogłem znaleźć?

tdi

2000 netto dodatku do pensji

Piana
@Kandydat

Nie mają płacone żadnych szkodliwych

Moon

A co to za akcja dzisiaj?

Olo

Przykro się robi gdy się na to patrzy najlepsza zmianę rozwalili rozdzielili żeby ludzie byli z niej popychadłami takie wartości ma ta firma? Nikt się nie odezwie bo każdy boi się o pracę firma chyba liczy na to że ludzie zaczną mieć dość i się sami zwolnią bo na dłuższą metę kto to wytrzyma za te pieniądze nikt nie pozwoli być sobą pomiatany. Warto by było się temu bliżej przyjrzeć albo pozwolic decydować lidera a nie czarnym...

Popek

Ale cisza o zmianach w firmie. Pasuje chyba wszystkim.

@!!$
@Popek

Brak słów na pakowaniu rozwalili jedna z dwóch lepszych zmian gdzie ludzie mieli szacunek do siebie i innych a przede wszystkim byli szanowani i doceniani przez czarnych.A teraz możemy tylko współczuć tym osoba które trafiły na zmianę Ziółka i Kledzika.Ludzie trzymamy za was kciuki żebyście wytrzymali psychicznie na tej zmianie bo to co tam się dzieje i jak się traktuje ludzi to jest jedna wielką żenada brak szacunku i tylko poniewieranie i wyśmiewanie się z ludzi.Dziewczyny nie pozwólcie na to żeby te księżniczki że zmiany Z i K wami pomiatały bo na pewno nie raz was nagrają i zdjęcia zrobią a potem Czarni będą się z nimi z was naśmiewać.

@@!!$

Coo!!! Chyba żartujesz. Każdy czarny to psychol czy z tej czy tamtej zmiany. A szacunku do ludzi nikt niema w tej firmie. Teraz to nawet liderzy do siebie szacunku nie będą mieć bo każdy będzie zganial na siebie niepowodzenia.

Ludzie

Podglądanie pracownikow nie jest normalne przecież to jakieś zboczenie co za zboczency tak robią

Zostaw merytoryczną opinię o Ikano Industry Sp. z o.o. - Rogóźno

• Jak się pracuje w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ikano Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 20 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ikano Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ikano Industry Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ikano Industry Sp. z o.o.