Opinie o Elsta Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elsta Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elsta Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elsta Sp. z o.o. w Wieliczka

Brygadzista

Jest ok. Z nowym rokiem nowe wyzwania... Super pieniądze,.. Tylko pracować..

@Jack

Przykro nam, że ma Pan takie odczucia. Nie otrzymaliśmy żadnych informacji od pracowników na temat opisanych praktyk. Prosimy o kontakt z kadrami w celu ustalenia szczegółów i wyeliminowania wspomnianych zachowań.

Elektromonter

Zacząłem prace już kilka miesięcy temu, mam kawałek bo 20 km ale nie przeszkadza mi to, kasa się zgadza plus dodatki, benefity jest w porządku.

Elsta_da_się_lubić

To sprawa bardzo indywidualna - zależy na jakim stanowisku, jaki kraj i jakie projekty. Z doświadczenia wiemy ze decyzja o wyjeździe jest związana z sytuacja rodzinna pracownika. Zapraszam do kontaktu - rozmowa jest zdecydowanie lepszym miejscem żeby wyjaśniać takie szczegóły ???? w trakcie rozmowy wyjaśniamy jakie opcje aktualnie mamy i dokładnie pokazujemy warunki obu opcji. Zarówno w zakresie zarobków benefitów jak i wyjazdów na projekty.

Elsta_da_się_lubić

Na naszej stronie https://kariera.elsta.pl można pod częścią stanowisk odnaleźć przedziały wynagrodzeń. W ramach każdego stanowiska liczą się realne kompetencje i umiejętności, które wpływają na wysokość stawki. Zjazdy uzależnione są od projektu i destynacji. Dla przykładu - mamy inżynierów rozruchu, którzy wyjeżdżają na krótkie delegacje, są tacy, którzy z założenia są w dłuższych delegacjach, ale w kilku lokalizacjach - są też tacy, którzy długoterminowo przebywają za granicą. Zapraszam do aplikowania poprzez wyżej wymienioną stronę. Pierwsze spotkanie zazwyczaj wyjaśnia wiele wątpliwości. Zapraszamy!

Były Nowy wpis
@Elsta_da_się_lubić

Te widełki wynagrodzeń dla stanowisk projektantów inżynierskich to serio? Jaja sobie robicie?

Umowa o pracę jest od razu? Bym poszła na magazyniera bo się ogłaszają, a od jakiegoś czasu nie mogę już pracy znaleźć i nie chcę jakby wybrzydzać. Tylko zależy mi, żeby ta umowa normalna była, żeby się wliczało do stażu pracy.

Elsta_da_się_lubić Nowy wpis

Umowa o prace jest na okres próbny na 3 miesiące. Kolejna na rok. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy????????

Ktoś Nowy wpis
@Elsta_da_się_lubić

To wszystko gitara w takim razie, a jak tam sytuacja z premiami, ciężko je zdobyć? Widziałem, że na magazynie może wpaść taka dodatkowa kasa

Były Nowy wpis
@Elsta_da_się_lubić

Mnie swego czasu też takie bajki mówili. Na początek umowa na 3 miesiące, potem na rok a potem na stałe. To na stałe okazało się kolejną umową na rok.

Firma obiecuje przejrzystą ścieżkę rozwoju kariery opartą na partnerstwie i jasnych celach do zrealizowania. Moi drodzy, czy to prawda?:) Chodzi mi stanowisko magazyniera, bo mają wakat do obsadzenia. Dobrze by było mieć perspektywy na zostanie kierownikiem zmiany czy brygadzistą, szczególnie że widze, że zapewniają szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe.

TL

Prawda, prawda, dlatego ludzie zostają tam na lata. Jak Ci się chce robić można dużo zyskać i fajnie się rozwinąć

Elsta_da_się_lubić

Stanowisko magazyniera to inne kompetencje niż elektromonter lub brygadzista. W zakresie produkcji mamy stanowisko pomocnika elektromontera, elektromontera oraz brygadzisty i oczywiście, że wraz z rozwojem ludzie przechodzą wspomnianą ścieżki kariery. W zakresie stanowiska w magazynie uzupełniamy kompetencje np. uprawnienia do wózków widłowych jeśli jest taka potrzeba w magazynie. Z przykrością muszę stwierdzić, że rekrutacja na stanowisko magazynowe już się zamknęła. Mamy komplet, ale zapraszamy do rekrutacji - w przypadku rozbudowy zespołu, będziemy mieli Pana CV w bazie.

Elektromonter

@Elektromonter

Ej tak realnie przedstawisz, ile tu na start oferują? Bo napisałeś, że kasa się zgadza, co mnie bardzo zainteresowało :D Zawsze patrzę na hajsik, bo inaczej się pracuje, jak jest dobry. Jeszcze zapytam o te dodatki. Wymienisz jakie są one konkretnie?

Elsta_da_się_lubić

Wynagrodzenie jest zależne przede wszystkim od stażu pracy, ale też jej specyfiki (produkcja lub realizacje) i lokalizacji (Polska lub zagranica). Po więcej informacji zapraszam do kontaktu na adres rekrutacja@elsta.pl ???? chętnie odpowiemy na szczegółowe pytania.

Seweryn
@Elsta_da_się_lubić

Mam pytanie o pracę na produkcji. Czy wymagane jest doświadczenie zawodowe? I jeszcze zapytam o kwestie związane z pracą za granicą. Wtedy firma wysyła pracownika w formie delegacji i jesteśmy na polskiej umowie, czy podpisujemy jakoś za granicą ją?

@Seweryn

@Seweryn, dzięki, że pytasz! Równie chętnie przyjmujemy osoby, które pracowały już na produkcji jak i te, które należy przeszkolić i przygotować do pracy w danej brygadzie. Na produkcji panuje bardzo przyjazna atmosfera. Koledzy starsi stażem są bardzo pomocni. Nie pozostawiamy nikogo samemu sobie. Istnieje też możliwość zdobycia doświadczenia w różnych brygadach. Najważniejsze są dla nas chęć pracy i nauki oraz sprawność fizyczna. Wszystkiego innego można się nauczyć :) Odnośnie kwestii formalnych - oferujemy umowę o pracę z możliwością oddelegowania na terenie Polski. W przypadku wyjazdów zagranicznych forma współpracy zależy od lokalizacji, wszystko odbywa się zgodnie z prawem pracy i obowiązującymi przepisami. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów: rekrutacja@elsta.pl

@Elsta_da_się_lubić

Jak jest oddelegowanie za granice to też załatwiacie zakwaterowanie i dojazd do pracy? To wszystko jest kompleksowo robione tak że nie trzeba się już niczym martwić? Dobra znajomość języka jest wymagana?

Elsta_da_się_lubić

Potwierdzam, że zakwaterowanie i dojazdy są zagwarantowane przy wyjazdach zagranicznych, o nic nie trzeba się martwić. Znajomość języka angielskiego jest mile widziana, ale nie obowiązkowa :) Wkrótce uruchamiamy rekrutacje na stanowiska realizacyjne m.in. elektromonterzy, kierownicy robót elektrycznych, inżynierowie budowy, inżynierowie rozruchu i brygadziści. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych: FB - https://www.facebook.com/elstaPL LI - https://www.linkedin.com/company/elsta/?viewAsMember=true W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu poprzez Facebook Messanger bądź na adres rekrutacja@elsta.pl.

@spawacz/ślusarz
@Elektromonter

Jakie wynagrodzenie-> wyciągnie spawacz ? 6000/7000 tysięcy netto jest w stanie zarobić? Firma , posiada wakaty wyjazdy za granice ? robot tylko na miejscu ?

@Elsta_da_się_lubić

To, że zakwaterowanie jest zorganizowane, to oznacza, że nie trzeba nic już za nie płacić? Czy jednak odciągają coś za nie z wynagrodzenia?

Elsta_da_się_lubić

W procesie rekrutacji wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i uzgadniamy z kandydatem. Zarówno w zakresie wyjazdów na polskie realizacja jak i zagraniczne - koszty stoją po stronie Elsty. Jeśli jest Pan zainteresowany - zapraszamy do kontaktu!

@Elsta_da_się_lubić

A czy częściej wyjazdy są na terenie Polski czy za granicą? Które z nich są bardziej opłacalne i skuteczne?

@@spawacz/ślusarz

Praca na stanowisku spawacz i ślusarz to praca na naszej hali produkcyjnej - tylko na miejscu w Wieliczce.

Elsta_da_się_lubić

@YW część naszych stanowisk jest i stacjonarna i wyjazdowa. Czasem są to wyjazdy zagraniczne długoterminowe, a czasem krótkoterminowe lub/i tylko w Polsce. Realizujemy projekty różnych rozmiarów i w różnych lokalizacjach. Wyjazdy za graniczne wiążą się z dłuższą nieobecnością w domu w związku z tym do pensji podstawowej trzeba dodać dodatki wyjazdowe. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu poprzez Facebook Messanger bądź na adres rekrutacja@elsta.p

@Seweryn

W pracy na produkcji wymagane jest wykształcenie techniczne elektryczne. Doświadczenie na stanowisku pomocnika elektromontera nie jest wymagane. Przyjmujemy sporo młodych osób. Jeśli mówimy o pracy za granicą to jest to umowa o prace w polskiej spółce i dodatki delegacyjne.

@Elsta_da_się_lubić

Te dodatki delegacyjne to jakaś spora kwota? Chodzi mi o to, czy biorąc pod uwagę finanse, to opłaca się brać te wyjazdyz a granicę w firmie, czy robota w polsce wychodzi podobnie.

elektromonter

Przebieg spoko, tylko brak wprowadzenia w prace, zapoznanie się ze stanowiskiem ludźmi trochę to kuleje od razu na głęboką wodę

Standardowe

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w Elsta Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Elsta_da_się_lubić

A to zależy :) Część naszych zespołów - projektantów i technologów pracuje na otwartych przestrzeniach. Mamy też pokoje mniejsze kilku osobowe. Duża część zespołu to praca na hali produkcyjnej.

Jasiek
@Elsta_da_się_lubić

Praca na hali produkcyjnej odbywa się na jedną zmianę czy są dowie? Są przerwy dla pracowników? Ile mniej więcej wynoszą i czy są płatne?

Elsta Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko elektromonter. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Elsta_da_się_lubić

Naszym elektromonterom oferujemy: - legalną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie działającej zarówno w kraju jak i na rynku europejskim - elastyczne formy zatrudnienia - możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe - ciekawą i różnorodną pracę, projekty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów - zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy - interesującą i perspektywiczną ścieżkę kariery – możliwość awansu zawodowego - doskonałą atmosferę w zgranej i otwartej grupie doświadczonych specjalistów - dofinansowanie prywatnej opieki medycznej - Karty Multisport - benefity pozapłacowe (m.in. dopłata do żłobków i przedszkoli) Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową do zakładki kariera (https://www.elsta.pl/kariera/oferty-pracy/#1624541376780-59e139be-71e0) lub do kontaktu na adres rekrutacja@elsta.pl :)

Bart
@Elsta_da_się_lubić

Co oznacz elastyczna forma zatrudnienia? Mnie zależałoby na normalnej umowie o prace. Dostanę taką od początku zatrudnienia? Nie chciałbym pracować na zleceniu.

@Bart

Dzięki za pytanie! Elastyczne formy zatrudnienia mówią o otwartości pracodawcy na dogodną dla Ciebie formę współpracy. Najczęściej oferujemy umowę o pracę, jeśli jednak z jakichś przyczyn wolisz umowę b2b lub inną formę współpracy, w tym umowę zlecenie, jesteśmy otwarci na rozmowę ????

Lucek
@Elsta_da_się_lubić

O to ekstra, że jest taka opcja. Ja zapytam o nieco inny punkt. Mianowicie o te szkolenia, które podnoszą kwalifikacje. Czy jak załóżmy regularnie bym na nie chodził to z czasem mogę automatycznie dostać podwyżkę albo awans na wyższe stanowisko? Bo właśnie szukam firmy, gdzie jest zagwarantowana jakaś ścieżka rozwoju zawodowego. Tu coś takiego jest?

romanjuryk@gmail.com

Chętnie bym spróbował popracować w tej firmie raz byłem tam i rozmawialem ale nie było kierownika zostawiłem kontakt ale nikt się że mną nie skontaktował.. Pozdrawiam Roman Juryk 690 841 365

@romanjuryk@gmail.com

Panie Romanie - dziękuję za mila rozmowę telefoniczna. Tak jak się umówiliśmy czekam na Pana CV, a za niedopatrzenie ponownie przepraszam! Wszystkiego dobrego!

Na jakim stanowisku pracowałeś? Technicznym czy sprzedażowym? Mnie interesuje fucha kierownika sprzedaży i szukam informacji na ten temat.

Elsta_da_się_lubić

Najlepiej u źródła! Zapraszamy do kontaktu do działu HR, który udzieli więcej informacji na temat pozycji sprzedażowych! rekrutacja@elsta.pl

Rewelacyjna firma. Dbałość o pracowników na najwyższym poziomie.

@Anonim

Dzięki za wpis, ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej, dobrze by było gdybyś napisał konkretniej co masz na myśli. W jaki sposób dbają o pracowników, mogę liczyć na jakiś przykład?

Firma godna polecenia. Świetny i zgrany zespół.

Elsta zapewnia liczne szkolenia zarowno dla nowych jak i doswiadczonych pracownikow. Pracodawca przyjazny pracownikom. Polecam z czystym sumieniem!

Łukasz

Witam serdecznie, polecam wspolprace z Elsta. Bardzo profesjonalna firma, dobra atmosfera w pracy. Z prywatnych powodow musialem niestety zrezygnowac z pracy w tej firmie.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 1 lipca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Elsta Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako elektromonter. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Brygadzista

Jest ok. Z nowym rokiem nowe wyzwania... Super pieniądze,.. Tylko pracować..

@Brygadzista

Dokładnie tak! :) Dzięki za pozytywny głos.

Czesiek
@Brygadzista

Elsta najlepsze czasy ma już za sobą

@Czesiek

Nie wiem, na jakiej podstawie wyciąga Pan podobne wnioski. Było pięknie - tu jesteśmy zgodni :) Co do przyszłości, pracujemy nad tym, żeby było jeszcze lepiej. Najlepsze przed nami :) Zapraszamy do współpracy!

Zubr

Brygadzista z zawodu?.

@Brygadzista

No brygadzistą ok naja lepsze mieszkania bo to nad ludzie i ponoc mają większą odpowiedzialność w co wątpię, bo w umowach jest tak ze jeśli monter zrobi coś daj my na to źle to odpowiedzialność brygadzistą jest raka by donies na tego montera wyżej ot odpowiedzialność czarnych kasków,,masz coś zrobić to tak rób wszystko by zrobić, jak dostaniesz red card brygadzistą się wszystkiego wyprze ,

@Brygadzista

Ale jest taki brygadzistą co zeczywiscie bierze wszystko na klatę ale jedna wisienka nie tworzy kolektywu.

Brygadzista+
@Jack

Th masz rację, mówi się że brygadzistą ma odpowiedzialność a prawda jest taka że zawsze jest winny (usunięte przez administratora),a brygadzistą sobie dzięki temu winduje stawke

Produkcja

Zacząłem przygodę kilka tygodni temu, zapowiada się bardzo spoko. Kierownik wyrozumiały, starsi koledzy wiadomo im starsi tym ciężcy - na szczęście ich jest co raz mniej, albo udają że coś robią. Mam szanse zdobyć doświadczenie, dużo się dzieje, można liczyć na wsparcie, naukę, jestem zadowolony!

@Produkcja

Jak pracujesz dopiero kilka tygodni to jesteś jeszcze na okresie próbnym czy od razu dostałeś normalną umowę przynajmniej na rok? Jeśli chodzi o naukę to wysyłają też na szkolenie czy tylko wdrożenie i pomoc kogoś bardziej doświadczonego?

Produkcja
@Bartosz

Jest okres próbny - formalność księgowa. Niemniej dostajesz odzież, szafkę jesteś traktowany jak normalny pracownik. Jeżeli chodzi o szkolenia to kwestia indywidualna i negocjacji z kierownikiem w trakcie rekrutacji - jeżeli brakuje jakiś szkoleń firma je zapewnia.

Weronika
@Produkcja

Zapewnia, czyli finansuje wszystko w 100%? :) Ten okres próbny trwa standardowe trzy miesiące? To dobrze, że ci się podoba. A o zarobkach co myślisz? Są adekwatne do wykonywanej pracy? Chciałbym cię jeszcze dopytać o rozmowę kwalifikacyjną, firma pytała o coś konkretnego? Może był jakiś test z wiedzy technicznej?

guest321

Jakich można się spodziewać zarobków na stanowiskach z grupy elektromonter? ile na start i jakie mniej więcej widełki

Pracownik produkcji

Jestem zadowolony z pracy tutaj. Pywatna firma, a księgowość jest prowadzona uczciwie co teraz jest rzadkością. Na produkcji jest wielu miłych i kompetentnych ludzi z którymi po prostu dobrze się pracuje. Nie odczuwam przesadnej presji ani mobbingu. Na hali czysto, raczej bez ścisku, odpowiednia temperatura czy zima czy lato. Dostęp do bieżącej kawy z ekspresu i wody gazowanej na duży plus :) Zarobki jak wszędzie, mogą być lepsze, ale są i gorsze. Okazjonalnje wpadają premie. Podsumowując nie rozumiem tylu negatywnych opinii, według mnie pracodawca godny polecenia i dużo oferuje jak na standardy tej okolicy.

@Pracownik produkcji

Okazjonalnie to znaczy że premie są raz na kwartał czy rzadziej? Od czego zależą? Trzeba zrobić targety żeby dostać czy od uznania kierownika?

Pracownik produkcji
@Bartosz

Nie ma regularnych, premie są typu targetowego, kierownik również o nich decyduje.

I ja tam byłem
@Pracownik produkcji

Zeszmacili się wywalając jakiś czas temu ludzi, którzy u nich pracowali. Ratowali "firmę" a ludzi posłali za bramę bo tak najłatwiej. Jedni narobili bałaganu w kosztach a inni dostali rykoszetem. Można mieć bardzo mieszane uczucia bo z jednej strony niezła firma ale ,,, nie można zapomnieć, że na aktualną opinię u ludzi zasłużenie zapracowali..

@I ja tam byłem

Czemu pozwalniali ludzi? Ratowali to znaczy wprowadzali oszczędności i stąd takie redukcje. Dużo osób poleciało? Były jakieś odprawy czy nic?

@Bartosz

Sytuacja gospodarcza i kondycja finansowa spółki sprawiły, że koniecznym były redukcje. Tak się niestety czasem zdarza. Wszelkie zwolnienia odbyły się zgodnie z prawem, udało się uniknąć zwolnień grupowych. O pracowników zadbano na tyle, na ile było to możliwe. W tym momencie spółka jest w dobrej i stabilnej kondycji finansowej, wróciła na ścieżkę rozwoju. Otwierane są nowe rekrutacje. Zapraszamy na naszą stronę www: https://www.elsta.pl/kariera/oferty-pracy/

@Pracownik produkcji

Występują premie projektowe, motywacyjne oraz premie roczne, każde przyznawane wg określonych zasad. Zasady te są transparentne i znane wszystkim pracownikom.

Humpty Dumpty

Dzień dobry. Kiedyś pracowałem, w tym momencie nie zamierzam, chociaż nie mówię nie, nigdy nie wiadomo jak się potoczy w życiu. Zauważyłem, że firma wstaje z kolan, cieszę się z tego bardzo, życzę im jak najlepiej. Jednak jeśli nie zmienią się pewne rzeczy, nie wróżę świetlanej przyszłości. Mówię tutaj o "kolesiostwie" w firmie i stricte na budowach, płaca i opinia o pracowniku powinna być weryfikowana jego zaangażowaniem, wkładem w pracę, umiejętnościami, chęciom rozwoju, a nie ilością wypitego alkoholu z kierownictwem. To samo się tyczy kadry zarządzającej, uważam że trzeba świeżej krwi, a nie jak to bywa uczenia nowych, młodych, ambitnych chłopaków starych, komunistycznych nawyków. Fakty są takie, że ktoś ambitny, bardzo pracowity, mający duże umiejętności ale nie do końca idący tokiem myślenia "starszego kierownictwa" zostaje szybko tłamszony i jego "kariera" staje w miejscu lub po prostu się kończy współpracę. Pozdrawiam i życzę dużych sukcesów, zarówno firmie, pracownikom jak i przyszłym zatrudnionym.

@Humpty Dumpty

Dziękujemy za opinię! Transformacja na rynku polskim odbywa się w różnym tempie, a wszelkie zmiany wymagają czasu. Z pewnością jednak wspomniane przez Pana "kolesiostwo" i gaszenie talentów to obszar, na którym od dawna zachodzą bardzo pozytywne zmiany. Zwłaszcza w okresie restrukturyzacji podjęliśmy się drobiazgowej rewizji stanowisk i postaw. Wprowadzono nowe procedury, które na bieżąco udoskonalamy, czego efekty widać w dzisiejszej Elście. Jedno jest pewne - dzięki wprowadzonym zmianom spółka wróciła do gry. Ostatnio Elsta została wyróżniona jako jedna spośród 101 polskich firm świadczących najlepsze usługi dla przemysłu przez BestStartup.eu, brytyjski dom mediowy, którego misją jest promocja największych firm, przedsiębiorstw i innowacji z UE na arenie światowej. Elsta została wyróżniona za wysokiej jakości produkty, nowoczesne rozwiązania i przyjazną, kompetentną obsługę. (usunięte przez administratora)

@Humpty Dumpty

To co oferuje ta firma ,to kpina w porównaniu z tym co bylo

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Elsta Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Asystentka, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 31 października.

Nie ma benefitów pozapłacowych

Elsta_da_się_lubić

Elsta zapewnia pracownikom benefity w postaci dofinansowania prywatnej opieki medycznej obejmujące także bliskich pracowników, dofinansowanie karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenia tzw. ubezpieczenie wypadkowe, a także karty mikołajowe, dofinansowanie do żłobków, przedszkoli, wypoczynku urlopowego, wypoczynku dzieci. Po zakończonej restrukturyzacji wzmacnia działania związane ze zwiększoną troską o pracowników, ich dobrostan i komfort pracy. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych, na których wkrótce powinno pojawić się więcej informacji o podjętych działaniach. Masz pytania? Napisz: rekrutacja@elsta.pl

Hello man!
@Elsta_da_się_lubić

Szkoda tylko, że zmarnowaliście potencjał i lekką ręką pozbyliście się wielu wartościowych ludzi. Nie piszcie więc farmazonów na temat troski o pracowników. HR-owe bajeczki zostawcie dla grzecznych dzieci na dobranoc. Powodzenia!

@Hello man!

Restrukturyzacja to był niezwykle trudny, ale nieunikniony czas. Umożliwiła wyzwolenie nowego potencjału w firmie. Zapraszamy do aplikacji na otwarte stanowiska! Masz pytania, napisz: rekrutacja@elsta.pl

@Elsta_da_się_lubić

Mogliście uniknąć restrukturyzacji, gdybyście dobrze zarządzali finansami a nie roztrwaniali pieniędzy bez zastanowienia.

Wszystko się zgadza :)

Mateusz Bozgaj

Szacunek Wszystkim. Co sądzicie o stanowisku uruchomieniowca w tej firmie? Jest szansa na jakąś karierę w tej firmie?

@Mateusz Bozgaj

Kariera rozruchowca i uruchomieniowca w Elście jest zdecydowanie do rozważania, zwłaszcza dla osób dynamicznych, które nie boją się wyzwań i lubią działać. To praca o dużej dynamice i ze sporą dawką adrenaliny! Ścieżka rozwoju: asystent ds rozruchu => specjalista ds rozruchu => wiodący specjalista ds rozruchu Możliwość prowadzenia rozruchów na terenie kraju i Europy Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi zakresami prowadzonych usług na stronie www: https://www.elsta.pl/oferta/uruchomienie-i-rozruch/ W razie pytań zapraszamy do kontaktu: rekrutacje@elsta.pl

Hello man!
@Mateusz Bozgaj

Kariera? Miej na uwadze to, że jeśli coś nie będzie szło firmie to bez skrępowania kopną Cię w cztery litery z dnia na dzień i po Twojej karierze.

@Hello man!

Potwierdzam to co pisze Hello man. W firmie jest stała ekipa od wielu lat. Tak zwane koło wzajemnej adoracji. Gdy pojawi się jakiś duży front robót, to zatrudniają nowych ludzi. Gdy robota się kończy to nie przedłużają im umowy po okresie próbnym.

@Hello man!

Restrukturyzacja zwłaszcza, gdy wiąże się z koniecznymi zmianami kadrowymi i zwolnieniami wzbudza wiele trudnych emocji. Mamy tego świadomość. Dzięki niej jednak dzisiejsza Elsta to firma, która na nowo wróciła do gry - zdobywa kolejne kontrakty i pozyskuje specjalistów. Pracuje też nad nowymi produktami realizując w dalszym ciągu swoją misję, którą jest zasilanie innowacji, odpowiadając tym samym na wyzwania transformacji energetycznej. Tym bardziej zapraszamy do współpracy! Masz pytania, napisz: rekrutacja@elsta.pl

@Elsta_da_się_lubić

Dziękuję za wyjaśnienia ale ja nie pisałem o restrukturyzacji :).

@Mateusz Bozgaj

Jeśli lubisz wyjazdy oraz dobrze odnajdujesz się w zagadnieniach związanych z uruchomieniami przemysłowych instalacji elektrycznych to sądzę, że tak. W firmie jest paru wysokiej klasy specjalistów, którzy w pracie potrzeby wspierają tych mniej doświadczonych i pomagają rozwiązać różne problemy.

Ile jest zmian w Elsta Sp. z o.o.?

Kotulski Ltd

Zostaw merytoryczną opinię o Elsta Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Elsta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elsta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elsta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elsta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elsta Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elsta Sp. z o.o.