Hines Polska Sp. z o.o.

Opinie o Hines Polska Sp. z o.o.

eko8 2012-01-04 04:04:56
Pomimo, że nie jestem pracownikiem firmy Hines Polska Sp. z o.o. zdecydowanie polecam tę firmę! Dzisiaj, a właściwie to już wczoraj :) odbyłam szalenie sympatyczną, a przede wszystkim normalną rozmowę. Podejście do kandydata osób rekrutujących w tym stresującym dla niego momencie naprawdę zasługuje na uznanie, co w obecnych czasach wzajemnych uprzedzeń i braku tolerancji należy do rzadkości. Postanowiłam więc podzielić się swoimi wrażeniami.
Odczuwam wielką satysfakcję, że zostałam zauważona i zaproszona na interview, by móc chociaż raz przekonać się osobiście, że można normalnie, bez wywyższania się z racji zajmowanego stanowiska, zachować pełen profesjonalizm i wysoki poziom kultury osobistej.
Stresująca świadomość sporej konkurencji, kontakt z potencjalnym pracodawcą, obawa przed trudnymi pytaniami, a co za tym idzie bycie ocenianym powoduje poczucie niekompetencji i przekonanie, że inni są lepsi. Dokładając do tego początki paranoi z racji wydłużającego się czasu po
Zostaw swoją opinię o Hines Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hines Polska Sp. z o.o.