logo Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana

Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana

Gdańsk

Opinie o Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana

am 2014-05-18 08:57
Brak perspektyw. Brak podwyzek. Firma zatrudnia ludzi po najnizszej stawce na rynku dla danego stanowiska. Podwykonawcy ulozeni z szefostwem firmy, bron boze zwrocic im uwage ze cos wykonuja zle bo od razu biegaja po dyrektorach i prezesach. Firma z tajemniczej grupy Hass, siedziba na Cyprze, duzo nieprawidlowosci i ukladow podczas budow, zapraszam do lektury o tej firmie na gdanskich forach.
winck 2015-04-13 19:03
zgadzam się z powyższą opinią .Krótko mówiąc cwaniacy.
ręczny majster 2016-01-27 20:04
Czy firma Doraco jest polska firmą?
Czy płacą oni wszystkie podatki w Polsce, czy w "rajach podatkowych" ?

Adamo 2016-02-13 02:52
Place dla inzynierow nierynkowe wrecz a umowy sa tak skonstruowane ze dostajesz podstawe i premie...premia uznaniowa stanowiaca procentowo spora czesc ustalonego wynagrodzenia. panuje dziwna atmosfera...musisz byc w druzynie i tanczyc jak ci zagraja. dyrektor techniczny o kiepskim morale.
tadeo 2016-04-23 21:16
firma aktualnie poszukuje inżyniera budowy ds rozliczeń, @Adamo co masz na myśli piszą, że praca dla inżynierów jest nierentowna? Napisz jaka jest umowa - firma w ogłoszeniu nie podaje, Co do pracy w pracy w drużynie to chyba jest oczywiste , że wszyscy współpracują ze sobą
BIAŁY MUŻYN 2017-03-07 08:46
Pracowałem w DORACO 1995 przy budowie hipermarkietu EUROMARKIET dzisiaj TESCO przy obwodnicy w Gdyni. Czułem się w tej firmie jak NIEWOLNIK. Beton do posadzek był mieszany w ZABYTKOWYCH betoniarkach chyba niemieckich jeszcze z drugiej wojny. i do takej betoniarki ładowałem łopatą paredziesiąt TON żwiru DZIENNIE. na budowie było pare osób tz. STUJKOWY ktuży obserwowali roboli, rzeby wydajność roboli była jeszcze lepsza, zatrudniali wtedy oczywiście na umowy ŚMECIOWE.
Zostaw swoją opinię o Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana