logo Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana

Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana

Gdańsk

Opinie o Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana

am 2014-05-18 08:57:54
Brak perspektyw. Brak podwyzek. Firma zatrudnia ludzi po najnizszej stawce na rynku dla danego stanowiska. Podwykonawcy ulozeni z szefostwem firmy, bron boze zwrocic im uwage ze cos wykonuja zle bo od razu biegaja po dyrektorach i prezesach. Firma z tajemniczej grupy Hass, siedziba na Cyprze, duzo nieprawidlowosci i ukladow podczas budow, zapraszam do lektury o tej firmie na gdanskich forach.
winck 2015-04-13 19:03:52
zgadzam się z powyższą opinią .Krótko mówiąc cwaniacy.
ręczny majster 2016-01-27 20:04:26
Czy firma Doraco jest polska firmą?
Czy płacą oni wszystkie podatki w Polsce, czy w "rajach podatkowych" ?

Adamo 2016-02-13 02:52:13
Place dla inzynierow nierynkowe wrecz a umowy sa tak skonstruowane ze dostajesz podstawe i premie...premia uznaniowa stanowiaca procentowo spora czesc ustalonego wynagrodzenia. panuje dziwna atmosfera...musisz byc w druzynie i tanczyc jak ci zagraja. dyrektor techniczny o kiepskim morale.
tadeo 2016-04-23 21:16:50
firma aktualnie poszukuje inżyniera budowy ds rozliczeń, @Adamo co masz na myśli piszą, że praca dla inżynierów jest nierentowna? Napisz jaka jest umowa - firma w ogłoszeniu nie podaje, Co do pracy w pracy w drużynie to chyba jest oczywiste , że wszyscy współpracują ze sobą
Zostaw swoją opinię o Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana