Abm-System Sp. z o.o.

Opinie o Abm-System Sp. z o.o.

pracownik 2015-01-07 12:17:14
Pracowałem w ABM System Sp. z o.o. przez okres ponad roku.Miła atmosfera pracy, umowa o prace i jasne zasady prowizyjne. Ogólnie firma w porządku.
klient 2015-10-08 11:22:02
he, he, pijar, marketing to widać podstawa do tworzenia wirtualnego wizerunku, co?
dods 2016-03-22 12:15:19
Drogi D.S. myślę, że jesteś wyjątkiem i nikogo nie znajdziesz. Lepiej w pierwszej kolejności zastanowić się nad swoich zachowaniem i przemyśleć po czyjej stronie leży wina. Ty już dobrze wiesz, co masz za uszami.

Firma jest ok, pracuje w niej sporo osób, które to potwierdzą. Normalna atmosfera, pomocne szefostwo, spokój i zrozumienie dla różnych sytuacji życiowych pracowników.
barbra1982 2016-05-05 20:14:41
No nie rozumiem tej cenzury. Powiem więc jeszcze raz i będę powtarzać do upadłego ciekawam komu się znudzi. Pozwałam ABM System o mobbing w pracy również !!! Zdaje się, że jestem bliska zwycięstwa. Kolejna odsłona 26 lipca 2016 roku w sądzie pracy. Nie rozumiem dlaczego usuwa się negatywny wpis o ABM System. Jest jak jest i trzeba ponieść tego konsekwencje ABM System ! Nie ubliżam, nie urągam, nie piszę nie prawdy, nie łamię regulaminu więc dlaczego wpis jest usuwany. To się nazywa cenzura !
barbra1982 2016-05-26 19:52:46
TAK ABM SYSTEM MA SPRAWĘ O MOBBING między innymi, ale mają też dużo więcej za uszami i to też jest przedmiotem sprawy sądowej. Jak chcesz posłuchać o mobbingu to rozprawa 26 lipca o godzinie 11 w sali 31 - w sądzie na Kocjana syg. akt VIIP 481/12
Zostaw swoją opinię o Abm-System Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abm-System Sp. z o.o.