Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o.

gienek 2011-06-13 13:33:44
Ja również polecam. Praca daje mnóstwo satysfakcji. Można się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie. Najtrudniej jest się dostać. Później już jest OK. Zdecydowanie polecam
marzena 2011-06-14 00:04:51
Dużo wymagają od pracowników. Trzeba pracować aby osiągnąć efekty. Z drugiej strony produkty ELITE bronią się same i miło się z nimi pracuje.
anonim 2011-06-17 11:33:05
Hej, widziałam ich ogłoszenie, że poszukują Przedstawicieli Handlowych i wysłałam swoje CV. Na razie nie odpowiedzieli. Nie wiecie jak długo trzeba czekać na odpowiedź i na co zwracają uwagę przy zatrudnianiu ?
marzena 2011-06-20 11:38:42
Do mnie odpowiedzieli po 3 tygodniach. Zaprosili mnie do Warszawy i po 2 spotkanach dostałam konkretną propozycję pracy. Szukają profesjonalistów. Jeśli masz doświadczenie w branży, jesteś odpowiedzilną i uczciwą osobą i nie boisz się ciężkiej pracy to masz duże szanse na zatrudnienie. POWODZENIA !!!!!!
anonim 2011-07-21 10:28:19
NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY DYREKTOR NIE POJECIA JAK BUDUJE SIE RYNEK AKCESORIÓW KOSMETYCZNYCH SA TYLKO W JAKIMŚ SMIESZNYM CARREFOUR I ROSSMANN I PARU LECLERC W CIAGU ROKU POJAWIŁO SIE OKOŁO 8 RAZY OFERT PRACY W TEJ FIRMIE A WYMAGANIE MAJA NIE Z TEJ ZIEMI CO INNEGO MÓWIA NA ROZMOWIE A CO INNEGO JEST W REALU. A KASE JAKA OBIECUJA TO MOZNA W LIDL ZAROBIC. A MAJA TYLKO 3 PRZEDSTAWICIELI NA CAŁA POLSKE.
anonim 2011-07-21 10:32:51
O TYLE DZIWNE ZE WSZYSTKIE WPISY SĄ Z CZERWCA TEGO ROKU TO NIE PRZYPADEK TO NIE JEST FIRMA DLA NORMALNYCH LUDZI
anonim 2011-07-27 15:05:10
tragedia smrud brud i ubóstwo
anonim 2011-09-19 08:20:38
dokładnie ta firma to jedno wielkie nieporozumienie
michał 2011-11-03 12:01:55
dokładnie pracowałem w tej firmie 6 miesiecy i robiłem miesiecznie 8-9 tys. km praca na 6 województwach a kasa masakra i co miesiac wymagania nie do zrealizowania i ta ciagła psychoza i telefony od dyrektora jak sprzedaż NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU!!!!!!!!!
robert 2012-01-14 01:17:47
dokładnie tak jak jest napisane wyżej ta firma nic nie daje ciekawego do zaproponowania duzo mówia mało robia nie nie maja pojecia o rzeczywistości a jak sie pracuje za nędzna podstawe jakies 1500 na łape to masakra bo za wsze jest powód do zabrania premii śmieszny dyrektorek co tylko cyferki widzi masakra nie polecam tej firmy nikomu
marel 2012-02-23 18:39:43
i znowu dziura szuka przedstawiciela nie wiem kto by chciał pracować dla takiego [usunięte przez modreatora]
adam 2012-02-24 19:57:06
hej jak chcecie pracować w[usunięte przez moderatora] to polecam
tomek 2012-02-26 20:12:46
ta firma nic nie daje i od siebie a tylko sa stawiane wymagania nie adekwatne do możliwości ich realizacji. a pensja aż żal pisać i sie charuje za podstawe. unikać tej firmy jak ognia.
magda 2012-02-26 20:14:14
no właśnie widziałam ogłoszenie w sprawie pracy ale już tam swojej oferty nie złoże
ania 2012-03-11 16:12:33
a ja pracuje w tej firmie na śląsku i powiem krótko szukam nowej pracy bo tutaj normalnie pracować sie nie da płaca bardzo słaba a wurunki pracy jak w [usunięte przez moderatora]
stefan 2012-05-10 18:21:31
jedynym argumentem do pracy w tej firmie jest auto bez gps reszta chamstwo brak szacunku dla pracownika i bardzo słabe wynagrodzenie
marek 2012-07-09 20:10:44
a ja pracowałem w tej firmie prawie rok szkoda czasu pracować w firmie która na polskim rynku akcesorii kosmetycznych jest bardzo słabym graczem i jakoś nie widzę żeby w perspektywie najlbliższych lat cokolwiek się zmieniło słaba firma bez logicznej polityki rozwoju brak możliwości rozwoju praca dla pracy
adam 2012-07-26 09:46:38
patrząc obiektywnie na tą firmę to tak może i marka jest ok ale dyrektorek jest jak dla mnie osoba [usunięte przez moderatora] chciałby byc liderem akcesoriów w polsce ale sam nie wie jak to zrobić taki troche nieudacznik a jak coś nie wychodzi to wyładowuje sie na pracownikach i tnie pensje ogólnie nie widze żeby ta firma miała jakiekolwiek perspektywy na rozwój szkoda czasu
marek 2012-08-27 17:49:10
jeśli szukacie pracy za marne grosze bez szansy na rozwój pracujecie od świtu do nocy to polecam dziura lubi jeleni zatrudniać a potem ich wyciskać jak cytrynki masakra firma i tyle
bolek 2014-05-26 18:22:08
Witam, ja również szukam informacji na temat Ab Cosmetique, w internecie naczytałem się różnych rzeczy, a strona firmy obecnie zwraca mi jakies błędy, chyba w ogóle zmienili nazwe na modemaker.
illlla 2014-09-22 20:34:02
brak szacunku dla pracowników
iksa 2015-01-14 14:27:11
Aktualnie nikogo nie przyjmują z tego co wiem, bo osobiście sama dzwoniłam lecz cv można wysłać i tak właśnie zrobiłam. Teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś od osób, które tam pracują/pracowały na temat rozmowy kwalifikacyjnej - co zrobić, żeby dobrze wypaść,bo najlepiej uczyć się na błędach, byle nie swoich :-) Potrzebuje bazy informacji na temat rekrutacji oraz zarobków jakie są w tej firmie...Chce zweryfikować czy dobrze zrobiłam wysyłając cv właśnie do tej firmy.
poznań 2015-02-03 19:43:50
jak chcecie pracować za marne grosze mało tego mam prawo nie wypłacic tobie należnych pięniedzy za wykonaną pracę i to psychiczne męczenie to polecam
pakiet 2016-05-11 20:56:00
ale z czym się dogadać, bo ja nie bardzo rozumiem? Dla mnie zasady dla wszystkich powinny być takie same, na odpowiednim poziomie. :) bez dwóch zdań @Arek
Zostaw swoją opinię o Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o.