Opinie o Biowet Puławy Sp. z o.o. w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biowet Puławy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biowet Puławy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biowet Puławy Sp. z o.o. w Puławy

Administrator Nowy wpis

Firma Biowet Puławy Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Wrocław. Ile płacą na stanowisku Lekarz?

Jestem zainteresowany pracą na stanowisku Specjalista ds. rejestracji leków. Wyczytałem w ogłoszeniu, że praca jest również za granicą. Zastanawiam się jak to działa. Chodzi o wyjazdy służbowe? Jeżeli tak to czy wyżywienie i koszty zamieszkania leżą po stronie pracodawcy? Może miał ktoś już styczność z tym stanowiskiem albo wie jak z zarobkami?

stała Nowy wpis

tu nikt nie jeździ za granice "na co dzień". Takie wyjazdy zdarzają się od wielkiego dzwonu i j to tylko na określonych stanowiskach. A jeśli już się wyjeżdża gzie to rozliczane te wyjazdy są typowo- opłata za przejazd i zakwaterowanie: pracodawca , a określona dieta po powrocie.

Jakie są warunki zatrudnienia w Biowet Puławy Sp. z o.o.?

Pablo 80 Nowy wpis

Najpierw trzeba się oczekac az ktoś zejdzie na rozmowę kwalifikacyjną zazwyczaj pada parę pytań i tyle szkoda że nie zapytają o znajomości bo wtedy jest większa szansa na zatrudnienie

W jaki sposób prowadzona jest rekrutacja? Nigdzie nie można znaleźć informacji na temat ofert pracy, a jednak pojawiają się nowi pracownicy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biowet Puławy Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Honorata

Hej czy jest obecnie wolny etat w tej firmie? z informacji poniżej wynika ze całkiem niezłe są tu warunki. Jak wygląda proces rekrutacji? Czy kluczowe dla nich jest w tym doświadczenie? Czy zarobki w dobie tak wysokiej inflacji nadal są zadowalające ?

Rekrut

Jak się pracuje w Dziale Kontroli Jakości? Jakie są zarobki w tej firmie?

Byku

Fajna firma, stabilne wynagrodzenie, sensowny system zmianowy.

koleżanka

a jakie stanowisko Cię interesuje?

Eryk

Czy powodem takiej ciszy na forum jest bardzo dobra praca w firmie? Wiem, że Biowet Puławy ma opinię świetnego pracodawcy. Warto starać się o prace w firmie?

Czz

No mi sie wydaje, chociaż może nie jest to zbyt pewna rzecz, że tutaj wszystko w porządku i płacą naprawdę fajne pieniądze za to że się tutaj jest, ogólnie przedstawiciele regionalni mają dobre prowizje

Wosz

Biowet Puławy wydaje się być doskonałym miejscem na początku kariery zawodowej, a być może, jeśli będzie taka możliwość to na dłuższy czas. Sam chętnie bym się podjął u nich pracy lecz nie mam dużego doświadczenia. Jednak spróbuję bo do odważnych świat należy. Jest na początku jakiś okres próbny czy już normalnie od razu dostaje się umowę o prace ?

minor

Biowet posiada całkiem długą listę produktów przeznaczonych dla zwierząt, zabezpieczenia ich zdrowia przed typowymi chorobami. Odnoszę wrażenie, że osoby mające naprawdę sporo wiedzy będą potrafiły się w Puławach odnaleźć. Nie wiem jak to wygląda, ale podejrzewam, że ludzie potrafią dojeżdżać nawet z pobliskich miast do tej pracy ... daje satysfakcję?

młoda gniewna

ja jestem osobą która co prawda skończyła właśnie uniwerek ale chcę pracować w zgodzie i szacunku do siebie. zależy mi na możliwości realnej rozwoju więc jeśli zatrudnię się w Biowet Puławy Sp. z o.o. to jest możliwa w miare sprawnie ścieżka awansu i premiowania zawodowego? napiszcie tez prosze jakie netto zarobki

kwiatek

do Lol: no chyba nie chcesz powiedzieć, że wolałeś tamto szefostwo? jeszcze chwila i wszystko by się wywróciło... więc nie narzekaj bo nie masz na co. no chyba, że sam chcesz zostać prezesem:-) ? Firma jest ok. co roku wypłacana dywidenda dla akcjonariuszy.

mm

Czy możecie podzielić się wiedzą jakie są zarobki w biowecie jako przedstawiciel? czy podstawa jest ok?

LoL

Lek wet może tu być technologiem na produkcji(kadra wyższa)bądź pracować w kontroli jakości. Na razie jednak nie ma żadnych widoków na pracę na takich stanowiskach. Największe szanse na bycie przedstawicielem terenowym -można zajrzeć na stronę www. A z tym prezesem to jednak lizusostwo trochę...

student

Panowie może wy mi pomożecie , Czy moglibyście mi mniej więcej wymienić możlwie stanowiska jakie mozna objąć po studiowaniu weterynarii i na cyzm mniej wiecej one polegaja ?

PuławiaK

janek zarobki są całkiem dobre, ale wszystko jak wiadomo zależy od stanowiska. również zgodzę się z przedmówcami, że obecny Prezes robi dobra robotę i przede wszystkim jest na wskroś uczciwym człowiekiem.

lemonGRASS

Zgadzam się z poprzednikiem, dopóki nie wrócił stary prezes było źle, jeszcze kilka miesięcy i było by po firmie i po naszych miejscach pracy. Teraz jest spokojnie i okey, zobaczymy na jak długo...

freddy

pracowałem kilka lat, na zarobki nie można narzekać, był [usunięte przez moderatora] , ale wrócił stary prezes i sie uspokoiło, solidna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Biowet Puławy Sp. z o.o. - Puławy

• Jak się pracuje w Biowet Puławy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biowet Puławy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biowet Puławy Sp. z o.o.?

Biowet Puławy Sp. z o.o.