Opinie o MSD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MSD Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MSD Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Molly

Witam, jakich zarobkowej można się spodziewać w MSD na stanowisku Lead Clinical Data Manager?

Lcdm
@Molly

Ok 15-16 brutto

Dusia Nowy wpis

Witajcie. Wiem, że oferta od miesiąca jest wygasła ale jak często poszukują kogoś na stanowisko Regional Product Manager Swine? Chciałabym się dla kogoś zorientować w zarobkach, ponieważ nie zostały podane wprost. widełki ktoś zna?

cze, więcej osób miało problem z brakiem feedbacku tak jak poprzedniczka teraz niedawno zgłosiła we wpisach? Zastanawiam się od kiedy te cale ankiety satysfakcji są prowadzone? pialiście już w nich o tej sytuacji? ciekawi mnie jak szybko reagują na zgłoszone problemy?

Kandydatka Nowy wpis

Zero feedbacku po zakończonej rekrutacji. Słabo, jak na firmę, która spamuje ankietami satysfakcji po udziale w rekrutacji - niby ci zależy na profesjonalizmie, ale zapominasz o podstawach…

Czy nowo zatrudnione osoby w MSD Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MSD Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Talent

Brak kompetencji managerów wyższego stopnia, zatrudnianie po znajomości znajomych z poprzedniej pracy lub bez doświadczenia w danej branży, dziwne układu personalne. Dla ambitnej osoby - katastrofalne miejsce do rozwoju. Uciekać jak najdalej.

Bianka

Czy na każdym stanowisku na rozmowie przeprowadzane są jakieś testy? Jakiś czas temu bardziej szczegółowo ktoś o ich zakres dopytywał. Mnie jak na razie i tak interesowałby ten program stażowy wskazany na stronie. jak teraz rekrutacja przebiega w tym przypadku? przyszli stażyści także w jakiś sposób są testowani?

Omg

Czego dotyczy assessment, który jest przeprowadzany jako jeden z etapów rekrutacji? Jakiego rodzaju są to testy?

Witam serdecznie. Nie mam pojęcia z jakich przyczyn nie ma tu żadnych aktualnych opinii skoro tyle ofert na LinkedIn jest powystawianych… proszę przy tym o opinie dotycząca pracy na stanowisku Compliance Specialist. Od prawie tygodnia wystawione jest już ogłoszenie. Widzę przy tym, że około 40 osób już się zgłosiło. Czy któraś z nich była już na rozmowie i może podzielić się opinia na jej temat?

Molly

Lcdm
@Molly

Ok 15-16 brutto

Czy w MSD Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Kiedy można spodziewać się odpowiedzi na Intern Safety Data Specialist? Czy firma daje szybki feedback?

Jola Jolanta

Dzień dobry Chciałabym zapytać, ile czasu mniej-więcej czeka się popierwszym etapie rozmowy z rekruterem (online przez Teamsy) na odpowiedź, co dalej? Miałam dostać jakiś feedback po 2 tygodniach, natomiast czekam już 3 i cisza... Czy to oznacza raczej, że nie mam już na co czekać?

@Jola Jolanta

Ja dostałam odpowiedź na następny dzień

Kandydatka

Czy ktoś może opisać aktualną sytuację Przedstawicieli Medycznych w MSD? Jak się pracuje, jaka jest atmosfera, czy plany są realne? Jestem w procesie rekrutacji przez firmę zewnętrzną i właściwie nie wiem czy to normalna praktyka w tej firmie czy już po prostu nikt nie chce tu pracować...? Pomóżcie proszę.

Zdecydowanie nie polecam . Mikro management, kolesiostwo i fatalne podejście do nowych pracowników no chyba ze jesteś z kliki pracującej 20 lat.

Ktos

Witam, moja opinia jest odnośnie MSD Polska Dystrybucja, natomiast pisze ją tutaj gdyż na drugim profilu i tak się nic nie dzieje. A więc : 1. Po 3 dniach wstępnego onboardingu, miałem wykonywać swoje obowiązki samodzielnie. Po 3 dniami ich wykonywania, oczywiście, że błędy się pojawiały - a co za tym idzie już pierwsze reprymendy i pretensje: po 3 dniach. Przez kolejne parę dni błędów było o wiele mniej, ale jednak 1 błąd na dzień zdarzyło się popełnić (staż na wtedy - 2 tygodnie) - kolejna rozmowa i kolejna reprymenda. Po tym nastąpił okres ok 3 tygodnie gdzie tylko 2 razy zdążyło się popełnić błąd, więc myślę jest dobrze. Wszystkie szkolenia zrobione jak trzeba, 0 spoznien itd, .. Aż tylu nagle po 1,5 miesiąca pracy przychodze do biura na szkolenie. Przychodzi przełożony wraz z 2 osobami z firmy zatrudniającej - i od tak do mnie : jesteś zwolniony i od razu dają Ci wypowiedzenie......... Bez wcześniejszego pokazania niezadowolenia, nic, zero. Dopomne tylko : 1a) w pełni wszystkich obowiązków i tak nie dało się wykonywać gdyż do tego byly potrzebne różne szkolenia (ok 30h) i cała masa dostępow- bardzo długo się na nie czekało. 2. Atmosfera w pracy? Moim zdaniem : jeżeli ktoś jest osoba "rodzinna ", która chce skończyć pracę o danej porze, to nie praca dla niej/niego. Wszyscy tu robią nadgodziny ( codziennie pracują po 10-11 godzin), nawet w weekendy. Wszędzie mowa o wyjazdach sluzbowych i ciągle podlizywanie się. Jest to praca moim zdaniem, dla ludzi, którzy chcą się poświęcić pracy. 3. Podsumowując myślę że umowy jakie dają (przynajmniej jaka ja miałem) są pułapka dla pracownika. Umowa na 1 rok z 1 tygodniem wypowiedzenia. Pewnie w ten sposób szukają osób, które pod pasują się do ich "systemu ". Tyle z mojej strony. Peace.

@Ktos

P.S dział Commercial Operations.

@Ktos

podkreśliłeś przy tym dział, czyli nie na każdym można czegoś takiego się spodziewać? w sumie jakie tu są jeszcze wszystkie inne do wyboru? w zasadzie ten tydzień wypowiedzenia zaciekawił. wiadomo czy to na każdym stanowisku tak jest? i tak wgl nie można tego przenegocjować?

@Jolanta

@Jolanta Niestety nie wiem jak jest na innych działach, zbyt krótko tam byłem. Oni wtedy taka umowę dali gdyż to stanowisko miało być na 1 rok. Zakładam, że takie umowy są po to żeby firma mogła znaleźć pracownika, który będzie jej odpowiadał. Jak coś nie pasi, to Cię szybko zwalniają.

@Ktos

W sumie w drugą stronę to też działa? jak warunki z perspektywy pracownika są nieodpowiednie to także za współpracę podziękuje? Pytanie teraz z inicjatywy której strony dzieje się to obecnie częściej?

Exman

Witam Czy może ktoś poradzic jak sie pracuje na stanowisko Hospital Product Specialist ?

@Exman

hej, a można dopytać skąd masz ofertę? bo właśnie jak patrzyłam to niestety nie widziałam, żeby kogoś szukali... A czy na temat możliwości odbycia stażu od nowego roku ktoś coś wie? jak w firmie wygląda jego obecny przebieg?

Była
@Exman

Pracuje się bardzo dobrze.

@Była

Zawsze jakieś wstępne info. A powiesz coś o samym wdrożeniu, jak przebiega? I dobrze ze względu na atmosferę czy na co?

Była
@Jolanta

Dobrze ze względu na atmosferę , zarobki i kulturę pracy. Jedyny minus to duże tereny.

@Była

Aż tak to uwłacza w trakcie pracy? Dlaczego? I tak pzt to nikt nie szukał jeszcze jakiegoś sposobu żeby w takim razie sobie to jakoś ułatwić?

zainteresowany

jak wygląda praca w dziale clinical data management w MSD?

Edyta
@zainteresowany

A że tak spytam, pytasz bo jest jakaś oferta czy tak po prostu? Właśnie to mnie ciekawi. A nie widzę nic tutaj. Wybacz za odpowiadanie pytaniem na pytanie.

Bez sentymentu

Nie pracuję w MSD już jakiś czas i w dalszym ciągu czuję wstręt jak tylko widzę ich posty o budowaniu kultury organizacyjnej, certyfikaty Top Employers itd. To totalna hipokryzja. W firmie jest duża wymiana pracowników, ze względu na okropną atmosferę, stosunkowo niskie stawki i brak szans na rozwój. Czasami dwa razy w roku następuje reorganizacja struktur, zwolnienia i masowe rezygnacje. Najlepszy przykład wysysającej życie korporacji, w której czujesz się jak w więzieniu. Zdecydowanie NIE polecam.

paweł_i_gaweł
@Bez sentymentu

Nic dodać nic ująć. Nawet w najgorszym januszexie na prowincji pracownik jest traktowany lepiej. Do dzisiaj czuję wstręt, gdy przypomnę sobie koszmar pracy w polskim dmc. Za pracę tam powinien być jakiś przywilej w stylu wcześniejsza emerytura albo zniżka na psychiatrę.

@paweł_i_gaweł

A opieka zdrowotna to w końcu jest?

jankoski
@Jolanta

kiedyś była, przypuszczam, że nadal jest - obecnie to w korporacjach farmaceutycznych (i innych) absolutny standard

@jankoski

A to tyle dobrze... A jeszcze jakieś inne standardy kojarzysz, które na bank można im przypisać?

Mam Się Dobrze

Nieustanne przerzucanie winy to z KCR na MSD i odwrotnie sprawia że traci na tym głównie pracownik. Zachęcają do rekrutacji na wyższe stanowisko bezpośrednio pod nich ale "karą" za to jest brak premii za przepracowny rok, zrzucając odpowiedzialność na drugą stronę, kiedy to oni finansują wszystko. Ciągłe przerzucanie na inne badania tylko po to żeby po kimś posprzątać, w zamian za przysłowiowy "uścisk dłoni prezesa". Wygląda na to, że im mniej się starasz tym lepiej na tym wychodzisz

Vaccom

Wszędzie jest tak samo, w każdej firmie. Łącze się z Tobą w bólu :(

V
@Mam Się Dobrze

Podpisuję się obiema rękami. Nic się tam nie zmieni, bo wolą wymieniać tanią siłę roboczą z Polski. Polski oddział nie ma nic do gadania, wykonuje polecenia z "zachodu". A z KCR jest jeszcze gorzej niż z poprzednim kontraktorem, który przynajmniej nie pokazywał ludziom na niższych stanowiskach gdzie jest ich miejsce. Prędzej zamkną oddział w Polsce i przeniosą DM do Chin lub Indii niż podwyższą pensje i poprawiają warunki pracy.

Emilia
@V

No to niefajnie to czytać ze polski oddział ma niewiele do gadania. Jednak tez co kraj to obyczaj i w każdym kraju są przyjete trochę inne warunki pracy, wiec nie dziwie się ze możecie czuć się zle. Według mnie warto i tak zgłaszać swoje potrzeby

Pyk pyk
@Mam Się Dobrze

Bo jest prawdziwa też tego doswiadczylem

Franciszek
@Pyk pyk

Też na tym straciłeś i nie dostałeś rocznej premii? Bo tak zrozumiałem. Powiesz coś jeszcze o zatrudnieniu, bo przydałoby mi się obiektywne info.

old
@Franciszek

Co chciałbyś wiedzieć?

Izabela
@Mam Się Dobrze

Ale to w umowie o pracę nie ma konkretnie napisane kto zatrudnia i kto płaci? Chyba musi być pracodawca napisany a tym samym to on jest odpowiedzialny za premię?

Jak się pracuje z ludźmi z MSD Polska Sp. z o.o.?

Ex-man

Z której dyzwizji czy z którego działu z ludźmi z msd?

Bartosz
@Ex-man

Powiedzmy ze mowa o twoim dziale. ;) opowiesz coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o MSD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MSD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MSD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSD Polska Sp. z o.o.?

MSD Polska Sp. z o.o.