Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
JAROSLA - 2010-11-12 15:33:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracując w określonej spółce, można poznać bardzo dużo zwyczajów panujących wewnątrz owej korporacji, pokaż ludziom jak prezentuje się firma w której pracujesz. Warszawa to miejscowość osób pracy, wyraź swoją opinię o spółce Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o.. Pozostali obywatele ze stuprocentową pewnością będą Ci za to wdzięczni. Potencjalnemu pracownikowi bardzo zależy na poznaniu opinii aktualnych pracowników na temat ewentualnego chlebodawcy. Potencjalni pracownicy będą ogromnie wdzięczni za opinię przydatną w poznaniu przyszłego pracodawcy.
zdjecie uzytkownika
Kolega - 2011-02-11 14:54:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oj chyba to jakiś szef pisał, wszystko odwrócić i będzie wynik prawidłowy. Tragiczna atmosfera o czym świadczy niesamowita rotacja, bo wymienić polowę załogi w ciągu niecałego roku to niezły wyczyn.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x