A-Z Medica

Gdańsk

Opinie o A-Z Medica

Aż medica 2016-04-22 20:10:58
Najgorsza firma z jaką miałem kontakt. Produkty fatalne nic nie wnoszą, praca w firmie to dramat, firma rodzinna byłych komunistów, donosicielstwo pod każdym względem im mocniej kablujesz tym dostajesz większą kasę. Ludzi kompletnie się nie szanuje. Pozdrawiam właścieli mam nadzieje ze takie firemki znikną z rynku!
Pracownicy 2016-04-22 20:13:32
To fakt!
ja 2016-05-05 21:16:27
Nie zgadzam się.wypłatę mam na czas,umowę o pracę też.Nadgodziny płacone jak należy.Ogólnie jest ok.A lizi dubska są wszędzie.
zdziwiony 2016-05-17 21:07:27
Kolego to, że firma funkcjonuje ileś lat nie znaczy, że będzie tak nadal. Produkty fatalne i coraz gorsze a przede wszystkim drogie. Prowadzenie firmy nie polega na ciągłym donoszeniu i wywalaniu ludzi bo właściciel dostał okres. To, że ktoś płaci na czas to trudno by tego nie robił skoro zatrudnia ludzi. Ta firma to rodzinny pokomunistyczny twór, który nie rozumie, że czasy się zmieniły a nikt za grosze wyzyskiwany nie powinien być. Ludzie są nie szanowani i dopóki, ktoś tego nie zrozumie licząc na ich skłócenie to gratuluję dobrego samopoczucia przepracowałam wiele lat w tej firmie i nie ma możliwości na cokolwiek i jaką kol wiek poprawę zwłaszcza, że zarządzający nie mają pojęcia co robią i kompletnie się do tego nie nadają co oczywiście markowane jest w kierunku niższych szczebli, jako obwinionych o kłopoty niskiej sprzedaży.
Boni 2016-05-17 22:47:18
Najzabawniejsze jest to co przedstawia ta strona:
(usunięte przez administratora) dla nie kompetentnych wyjaśniam: jaka jest jakość produktów przy tak niskich ocenach.
Reasumując kierownictwo tej firmy powinno się zastanowić co robi na tych stanowiskach albo inaczej jak długo jeszcze firma pociągnie utrzymując taki kapitał ludzki wyższego szczebla !!
Zostaw swoją opinię o A-Z Medica - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Z Medica