Opinie o Filmar Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Filmar Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Filmar Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filmar Group Sp. z o.o. w Warszawa

Siwy Nowy wpis

Nie ma sensu się starać bo jak pokażesz chęci to nie jesteś dobrym pracownikiem tylko (usunięte przez administratora). Możesz nie być na zwolnieniu ani jednego dnia w ciągu roku a premii rocznej dostajesz mniej niż ten co był 2 miesiące. Miej (usunięte przez administratora) a będzie ci dane.

(usunięte przez administratora) Dziwne, że starzy pracownicy nic z tym nie zrobili tylko trwają w tym. ????. Brak szkoleń, brak wsparcia!! Kłamstwa na porządku dziennym. A najgorzej jak się okaże, że jesteś lepszy od innych. Zostaniesz zdeptany każdego dnia. Nowi pracownicy zdani na siebie. Zapomnij o onboarding’u , szkoleniu Czy jakiejkolwiek pomocy! Jeśli już ktoś ci pomoże, to poskarży się szefom, że nic nie robisz, nie ma z ciebie pożytku. Obgadywanie jest na 1wszym miejscu!! Nikt nie jest skłonny do pokazania jak działa system, bo przecież ty już to powinieneś wiedzieć.Falszywi do bólu . Każdy dział tragedia. Obsługa klienta, produkcja masakra i magazyn i logistyka to w ogóle (usunięte przez administratora) Ludzie myślą, że są niewiadomo kim , przecież magazyn wymaga niesamowitej wiedzy ???? (usunięte przez administratora)Wszyscy odchodzili po miesiącu ze względu na atmosferę (usunięte przez administratora) Najgorsze jest to że jako kierownik powinna dawać przykład i mobilizować ludzi, zamiast tego nie potrafi rozróżnić poniżania od konstruktywnej krytyki. Ogólne jesteś tępy, nic nie potrafisz i jakim cudem po 3 tygodniach nie wiesz wszystkiego? Dlaczego? Dlatego że jesteś tępy... Ogólne żenada miejsce!!! Szefowie w niczym nie pomagają także nie ma sensu zwracać uwagę na to że ktoś cię poniża przez 8 godzin.

Julia

No z Twojego opisu sytuacja niezbyt ciekawie wygląda... Tylko właśnie, skoro Ci starzy pracownicy tu są to chyba nie może być aż tak źle? To zależy od perspektywy czy czego, że mogą być takie rozbieżności w zdaniach na temat warunków?

@Julia

Masz rację, w normalnej firmie duża ilość pracowników o wieloletnim stażu , świadczy dobrze. Tu jest odwrotnie!! Większość osób jest ze wsi. Ogromne braki kadrowe. Zatrudnianie osób na 3 miesiace ( jeśli tyle wytrzyma). Zero wsparcia, onbordingu, nic! Ośmieszanie i poniżanie na każdym kroku. Nie ważne jak dobry bedziesz, to nigdy nie wystarczająco dobry. Jeśli zobaczą że jesteś lepszy od innych bedziesz non stop krytykowany że wszystko robisz źle! (usunięte przez administratora) dwulicowość, chamstwo! Po prostu niektórzy wieśniacy boją się że ty będziesz powodem do ich zwolnienia. (usunięte przez administratora)

Też tam pracowałem i popieram ta wypowiedź w pełni. Ja wytrzymałem rok.

To prawda! Zero wytłumaczenia zero pokazania tylko sam myśl człowieku czy zrobiłeś wszystko o czym sobie kierowniczka z logistyki pomyślała. Sama tylko kawe pije i obgaduje ludzi. Pretensje ze się czegoś nie wie albo że się poszło na przerwę bo przecież trzeba coś tam zrobić. Cud że firma jeszcze ma pracowników

Obłęd Nowy wpis

Najgorsza robota w moim życiu TRAGEDIA

Ciągle nic się nie zmienia i osoby nie kompetentne nadal są na stanowisku

Szymon

Masz na myśli kadrę kierowniczą? Czemu uważasz, że te osoby są niekompetentne, bo niczego nie wyjaśniłeś. Nie pasują ci podjęte decyzje w firmie?

Ciekawy
@Szymon

A o co chodzi?

@Ciekawy

No ze stwierdzenia wyszło, że niby niekompetentni ludzie tutaj pracują. Ale ile w tym prawdy? Swoją drogą raczej do każdego tutaj to się odnosić raczej nie może, bo jak inaczej firma by wciąż funkcjonowała?

@Julia

Firma funkcjonuje bo jest to firma produkcyjna również. Osoby z pobliskich wiosek mają blisko do pracy. Niektóre osoby pracują ponad normę bo nie mają wsparcia innych osób. Mobbing jest tak odczuwalny że 1 dnia czuć nieprzyjemna atmosferę w powietrzu. Pierwsza rzeczą jaką powinno się tam zrobić to wymianę niektórych pracowników. Na nowe osoby, dające przykład sobą, swoją pracą i zaangażowaniem.

Prawda
@Szymon

Zacznijmy od tego że tam nie są podejmowane żadne decyzje, ani nie szuka się nowych rozwiązań. Tak jak jest jest najlepiej, lepiej nie będzie, a ty już napewno nie masz racji.

@Nick Nowy wpis

Masz rację wymienić osoby na produkcji i odrazu była by inna atmosfera

ale

Mam pytanie jak pracuje się w tej firmie !

Elżbieta
@ale

Hej, niestety nikt do tej pory nie odpowiedział Ci jeszcze na Twoje pytanie. Czy pytasz bo planujesz aplikować do Filmar Group na jakieś stanowisko? A może już złożyłeś/aś swoje CV do firmy? Daj koniecznie znać.

Pato

Źle. Nawet bardzo źle. Stanowczo nie polecam

Źle ale robić trzeba

Kalafior

Fatalnie ale robić trzeba

@ale

Dużo obiecują malo dają Lepiej nie mowic

janusz i grazyna
@ale

tak sie pracuje ze ostatnio grubas z magazynu przejechał wozkiem jednego z pracowników bo brzuch mu przeszkadzał inie mógl skrecic i (usunięte przez administratora) gosciowi noge to RUDY nawet karetki nie wezwał tylko sami go zawiezli bo sie bał oswoją (usunięte przez administratora) i teraz chłopak nawet zadnego odszkodowania nie dostanie bo brak podstaw niema protokołu bhp z wypadku ale on jeszcze o tym niewie. Generalnie Rudy ludzi ma za murzynów sam kiedyś w Falenicy słyszałem jak byłem w szatni a biuro było prawie obok to gadał z kims przez telefon i mówil do kogos że niemoże przyjechac bo musi pilnowac roboty i ROBOLI ,to taki zwykły podstawowy tekst tego RUDEGO. generalnie RUDY ma jakieś naloty psychiczne czy cos takiego albo czegoś brak

Pato
@ale

Negatywne opinie są systematycznie usuwane .prawda o tej firmie jest druzgocąca

@Pato

Druzgocąca? Co w niej takiego druzgocącego? :(

Exelia

Rudy. I to wystarczy.

@Exelia

Może niektórym wystarczy ale możesz tylko jaśniej doprecyzować?

Rys

Nie polecam za premie na Dominikanę w Styczniu

Re Nowy wpis
@ale

Omijać z daleka nie polecam za premie pracowników na Dominikanę w Styczniu

Pakowacz

malo konkretna rozmowa

co pan wie o firmie

Ryba

Ryba psuje się od głowy. W tym przypadku rudawej.

@Ryba

Dominikana w styczniu za premie super polecam

Rura

Zapraszam do novo pak Dzień do nocy. Chociaż mikołaja dają.

Firma obiecuje gruszki na wierzbie a nie daje nawet liścia z tej wierzby, kierowniczka logistyki jest lekko mówić chora, firma zarządza osoba która nie wie co się dzieje w niej, ciagle wojny magazynu z logistyka.

chodzi o lokalizację w całowaniu?

Julia

Haha, aż musiałam nazwę sprawdzić czy faktycznie miasto się tak nazywa. Jak weszłam na ich stronkę to mają tylko tę miejscowość podaną, to raczej tak? Chyba, że firma ma gdzieś jeszcze jakieś oddziały, wie ktoś?

Mateusz

Kierowniczka logistyki lekko chora?! Ona już dawno powinna zostać zwolnienia, nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, szkoleniach! Tylko poniżanie, wytykanie błędów na każdym kroku, (usunięte przez administratora)

Przyszły pracownik

Witam wszystkich, Mam pytanie odnośnie drukarza, jakie stawki i warunki pracy?

Izabela
@Przyszły pracownik

A jakie masz doświadczenie jako drukarz? No i powiedz - czemu ta firma Cię interesuje?

Prawcownik

Zła atmosfera oraz brak stosowania się do określonych zadań na stanowisku

@Prawcownik

W sensie narzekasz na współpracowników? A co takiego robią, albo właśnie nie, że idzie się zirytować?

Dużo obiecują malo daja Szkoda gadać od 2 lat brak jakich kolwiek podwyzek

Szymon

Obiecywali ci podwyżkę jak się do nich przyjmowałeś? Dwa lata to faktycznie długi okres oczekiwania. Przypominałeś o obietnicach? I jak się tłumaczyli?

Dominik

@paula bardzo chętnie dowiemy się jaka atmosfera panuje w tej firmie

@Dominik

Nie pisz szkoda gadać

Azi

Pan ksycy jak nie merdam ogonem i się nie turlam na jego widok.

Janusz i Grażyna

Takie pytanko, Czy ktoś widział Marka? Bo ponoć go szukaju jakieś piniedze za las czy cus takigo

Pan

Robota spokojna jeśli ktoś zna się na tym co ma robić. Kasa zawsze na czas. Soboty płatne 150%. Są czasem jakieś jazdy jak wszędzie ale trzeba mieć to w (usunięte przez administratora) i robić swoje.

Tralala
@Pan

Bajeczki dla dzieci opowiadaj pan.

sty

dla wtajemniczonych Gruby to FRAJER!!!

Igor

Firma to dobry pracodawca, szanujący pracowników i daleko trzeba byłoby szukać równie dobrego,

Jasiek

Dobra firma , spokojna praca cóż więcej można oczekiwać, polecam!

Norbi

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego nie ma chętnego żeby coś napisać?

Paula
@Norbi

no niestety zle i nie chce pisac zeby nie robic problemy

Witam podobnież firma poszukuje osób na wytłaczarki, poproszę jakieś informacje od załogi?

Taka cisza na forum od dawna może świadczyć jedynie o dobrej pracy. Tylko pozazdrościć.

Zostaw merytoryczną opinię o Filmar Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Filmar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Filmar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filmar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Filmar Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Filmar Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Filmar Group Sp. z o.o.