Karierawfinansach.Pl Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Karierawfinansach.Pl Sp. z o.o.

anonim 2011-09-18 12:47:31
Odradzam prace i w ogóle aplikowanie do tej firmy. Ogłaszają nabór na specjalistyczne stanowiska, po czym w czasie procesu rekrutacji, obiecując bardzo dużo, zlecają kandydatom wykonanie na podstawie przekazanych danych analizy marketingowej lub finansowej firm(y) i zaraz po jej otrzymaniu przez wszystkich kandydatów, urywają kontakt, następnie ściągają ogłoszenie utrzymując, że nigdy takiego nie było. Schemat działań potwierdziło niezależnie kilka poszkodowanych osób. Odradzam pracę w firmie, wyłudzającą pracę na swój użytek lub do odsprzedaży [usunięte przez moderatora]
kamil 2014-01-22 13:45:12
to jest dobra firma, co wy tutaj opowiadacie, jakie odradzanie, masz pieniadze co miesiac i co ci jeszcze potrzeba
polano 2015-10-23 18:15:52
heheh, wbrew pozorom ludzie z checia by otrzymywali nie tylko odpowiednie wynagrodzenie ale przede wszystkim jakies dodatkowe benefity zwiazane z praca u nich. Nie wiiem co wam w tym momencie obiecuja, ale domniemuje ze konkurencja nie zaoferuje nic lepszego niz pracodawca karierawfinansach. Bede wdzieczny za odpowiedz.
Zostaw swoją opinię o Karierawfinansach.Pl Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karierawfinansach.Pl Sp. z o.o.