Opinie o eq system sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy eq system sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w eq system sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eq system sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Cześć, szukam pracy i widziałam, że tu w firmie niedawno rekrutowali na posadę junior IT key account manager. I to była praca na cały etat. Super. Ale dają też tryb hybrydowy. A czy to jest konieczne? Jak jednak chciałabym całkowicie stacjonarnie pracować, to firma ma biuro i wolne biurko dla pracownika? I czy hybrydowy tryb oznacza, że firma zapewnia cały sprzęt biurowy do domu pracownika?

@Łukasz Zaborowski

A można wiedzieć jakie to są te stanowiska specjalistyczne? Jakie wtedy stosujecie te rozwiązania? Te etaty większą część czasu pracują w biurze? Laptopy, które dostają pracownicy zdalni są nowe dla każdej osoby?

Edzia Nowy wpis

To, że praca na stanowisku HR Specialist jest hybrydowa wyczytałam w ogłoszeniu, dla pewności wpadłam zobaczyć forum ale tu też przychylnie na temat się pisze. Zastanawiają mnie jeszcze same godziny pracy od do?

Ktoś Nowy wpis

Żarty a nie rekrutacja, 3 miesiące trwający proces... kilka etapów rozmów... zlanie potencjalnego pracownika po całości.

@Karolina

Cześć, podchodzimy do tego elastycznie. Praca całkowicie z biura jest również możliwa :) Serdecznie pozdrawiam, Łukasz

Justa
@Łukasz Zaborowski

O, super, że są tutaj takie różne możliwości. A czy do pracy taki pracownik dostaje laptopa, czy komputer stacjonarny? No bo jak ktoś jednak czasami pracuje zdalnie, to ma taki przenośny sprzęt, by zabierać go na home office, czy dostaje się do domu od firmy pc stacjonarne, a w biurze jest inny komputer do pracy?

Łukasz Zaborowski Nowy wpis
@Justa

W przeważającej liczbie pracownicy otrzymują laptopy. Są też stanowiska specjalistyczne z komputerami stacjonarnymi ale i tu stosujemy rozwiązania umożliwiające pracę zdalną. Pozdrowienia serdeczne,

@Łukasz Zaborowski

Czy firma eq system sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie eq system sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca dodatkowa, staż IT (produkcja)?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Zastanawiam się nad ofertą pracy stanowiska Młodsza Specjalistka ds. Marketingu. Czytałam, że jest możliwość pracy hybrydowej. Mniej więcej co jaki czas trzeba dojeżdżać do biura? Jeżeli chodzi o pracę w domu pracodawca zapewnia takie podstawy jak laptop, komórka?

Łukasz Zaborowski

Dzień dobry, Tak, praca hybrydowa jak najbardziej jest możliwa. W przypadku tego stanowiska, to w przybliżeniu podział 50/50 (praca zdalna/praca w biurze). Sprzęt jest po stronie eq system. Zapraszam na rekrutację i pozdrawiam serdecznie,

face

Hej, co możecie powiedzieć o stanowisku Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań Microsoft i sprzętu IT ? Jak wygląda sama praca i zarobki ?

Aleksandra

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. serwisu oprogramowania mówi o pracy hybrydowej, ale bez dokładnych informacji co do czasu spędzonego w biurze a w domu. Wyjaśni ktoś, jak to się rozkłada u nich? Z góry dzięki za informacje

Jaki dress code obowiązuje w eq system sp. z o.o.?

J92

Komunikat jest taki, że nie ma dress code'u, ale raczej większość osób stara się przychodzić w miarę elegancko (kobiety wiosną i latem w jakichś ładnych sukienkach [jeśli chcą, oczywiście nie ma obowiązku, jest też wiele kobiet, które ubierają spodnie], mężczyźni w koszulach)...

@J92

Faktycznie, nie ma w firmie formalnego dress code. Koszule to raczej widuje się w dziale handlowym;) W innych działach jest swobodniej pod tym względem.

Wiktoria
@J92

No to fajnie. Dzięki temu że nie ma dress codu atmosfera jest luźniejsza? Coś więcej na temat atmosfery możecie powiedzieć?

A.
@Wiktoria

Atmosfera jest super! Ludzie są przyjaźnie nastawieni i bardzo pomocni. Zespoły są zgrane, nastawione na współpracę i realizację wspólnych celów. Zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów z innych działów. Osobiście nie spotkałam się z sytuacją, aby ktoś odmówił mi pomocy. Jeśli masz pozytywne nastawienie do ludzi to firma Ci się spodoba :)

Irena
@A.

Dobrze czytać takie rzeczy. Jest oferta pracy na sprzedawcę usług IT - orientujesz się może czy firma ma jakąś bazę klientów? Czy liczy raczej na inne kontakty albo znajomości pracownika?

A.
@Irena

Najlepiej będzie zapytać o to na rozmowie. Myślę, że to najlepsza droga do uzyskania rzetelnej informacji ;) Wyślij swoje cv i wpadnij poznać organizację od środka :) Powodzenia! ????

Maria
@A.

Wpadnij? Wow, to tu firma praktykuje takie jakby 'zwiedzanie' dla kandydatów, zanim zostaną zatrudnieni? Można sobie swobodnie wpaść i zwiedzać, jak chce się tu pracować?

@Maria

Myślę, że osoba o nicku A. miała raczej na myśli poznanie organizacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej (jest przecież możliwość, aby wówczas podpytać o to, co nas interesuje) :).

Martin

Zdecydowanie nie polecam tracić czasu na rozmowy kwalifikacyjne z tymi ludźmi. Nie potrafią poinformować kandydata, 0 odzewu jakiegokolwiek.

Maria
@Martin

Ale nie było odzewu po rozmowie kwalifikacyjnej? O to chodzi? A jeśli tak, to czy podczas rekrutacji ktoś obiecywał, że będzie odpowiedź obojętnie od wyniku? I jeszcze ciekawa jestem, na jakie stanowisko był to proces rekrutacyjny?

@Martin

Dzień dobry, @Martin Bardzo prosiłbym o kontakt pod lukasz.zaborowski@eqsystem.pl w celu wyjaśnienia. Być może informacja zwrotna trafiła do spam, być może proces rekrutacyjny jeszcze trwa, a być może to my zawiniliśmy. Z góry serdecznie dziękuję.

Rozmowa

Miałem wątpliwą przyjemność być na rozmowie. Najpierw HR, i tutaj nie mam zastrzeżeń, standardowe pytania, szereg informacji o zatrudnieniu, samej firmie, jak i o pracy na stanowisku. Etap 2 był lepszy, rozmowa z kierownikiem, pytania techniczne, ale oderwane od rzeczywistości. Dla tej osoby ważniejsze był jakieś (usunięte przez administratora), aniżeli konkrety. Oczywiście o wyniku rekrutacji możecie zapomnieć, tak więc dla mnie osobiście ponad 1 godzina stracona, bo nie ma żadnej wartości z tej rozmowy płynącej dla mnie. Serdecznie odradzam nawet składania CV.

@Rozmowa

Dzień dobry, Zawsze staramy się przekazać informację zwrotną po procesie. Być może ten proces się jeszcze nie zakończył. Bardzo proszę o bezpośredni kontakt na lukasz.zaborowski@eqsystem.pl wyjaśnimy sprawę i udzielimy wszelkich informacji. Serdecznie z góry dziękuję i pozdrawiam, Łukasz Zaborowski

Czy Eq System Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

https://www.eqsystem.pl/job_offer/stazysta-praktykant/ :)

www

Tak, eq system organizuje miesięczne darmowe staże

Czy pracodawca Eq System Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ann

Tak, organizuje.

Www

Tak, darmowe staże ????

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do eq system sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 19 lipca.

J92

Pracuję w eqsystem ponad rok i jestem zadowolona. Współpracownicy są bardzo mili i zawsze służą pomocą i radą.

abcd

Czy na stanowisko Testera koniecznie wymagane jest wykształcenie wyższe? Czy może certyfikaty i doświadczenie ważniejsze? :)

Brian

Pan z HR jest moim idolem bo tyle rzeczy naobiecywał a nawet nie zadzwonił z informacją zwrotną. Szkoda czasu.

@Brian

Dzień dobry, Otrzymała Pani po zakończonej rekrutacji informację zwrotną w formie email. Proszę o kontakt pod adresem lukasz.zaborowski@eqsystem.pl jakich jeszcze informacji Pani potrzebuje. Pozdrowienia serdeczne, Łukasz Zaborowski

Czy firma Eq System Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

SED

Tak, w firmie są organizowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, także te w całości dofinansowane.

Kojarzy ktoś jak wygląda atmosfera i zarobki w dziale handlowym?

@Kasia

Atmosfera jest bardzo dobra w całej firmie. Każdy jest bardzo pomocny i nikt nie zostawi Cię z problemem bez wyjaśnienia. Bardzo polecam

@.

Dziękuję ;)

joozef

Bardzo fajna atmosfera, młody dynamiczny zespół, karta multisport. Pieniądz i możliwości rozwoju jak na początek drogi ok - podwyżki sa regularne + plus premia kwartalna. Polecam

Zbigniew
@joozef

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to widać, że jesteś zadowolony. Pisząc o możliwościach rozwoju masz także na myśli szkolenia lub kursy dające nowe uprawnienia? Chętnie się tego dowiem.

El Programmer

Szczerze powiedziawszy zastanawiam się czy gdzieś może być lepsza atmosfera niż w dziale, w którym pracuję w tej firmie. Rewelacyjni ludzie. Całkiem dobre miejsce na początek kariery programisty. Ogólnie polecam. Wadą jest natomiast okresowy brak ciekawych projektów (co nie znaczy, że się nie zdarzają). Polecam i zapraszam.

El Ex programmer
@El Programmer

Znajdziesz taką samą atmosferę również gdzie indziej. Nie samą atmosferą żyje człowiek, no chyba że jest się studentem. Pieniądze są kiepskie 20 % poniżej rynku po blisko 3 latach pracy, na pracowników nie ma budżetu ale za to samochodziki ładne srebrne co roku nowe za miliony dla managmentu. Tak to wygląda

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Eq System Sp. z o.o.?

Zależnie od działu ale za niedługo ciężko będzie powiedzieć, bo cały czas odchodzą jacyś ludzie i będą dalej odchodzić a to chyba o czymś świadczy

Zostaw merytoryczną opinię o eq system sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w eq system sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy eq system sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

eq system sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.

eq system sp. z o.o.