Opinie o Cortland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cortland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cortland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cortland Sp. z o.o. w Poznań

Na jakie benefity można liczyć w Cortland Sp. z o.o.?

Worker Nowy wpis

Zależy ile dasz z siebie … Ale zszargane nerwy to duży benefit ;)

Joanna Nowy wpis
@Worker

Zszargane nerwy? Dlaczego? Robota jest stresująca czy atmosfera? Wcześniej ludzie pisali o zwalnianiu bez powodu albo miotaniem ludźmi. To nadal aktualne?

Volvo Nowy wpis
@Joanna

Dopóki Gracjan będzie pracowal w tej firmie to nic sie nie zmieni. Robota i atmosfera. Co kto lubi. Jak ktos lubi prace z klientem to spoko, jak ktos lubi byc traktowany jak scierwo to też spoko. Osoby pracujace kilka lat nie dostaja podwyżji poza awansami, ktore sa praktycznie niemozliwe. Jedynie osoby zaprzyjaznione z gora moga liczyc na wiekszy pieniadz.

Zatrudniony

To co się dzieje od kilku miesięcy w firmie to jakaś paranoja,miotają nami w prawo i lewo podejmowane są jakieś abslutnie nieprzemyślane decyzje dotyczące zatrudnienia. Zatrudniają kogo leci bez żadnego doświadczenia potem zrzucają błędy na kierownika.Nagle zwalniają ludzi niby z powodu covid a słupki się bardzo zgadzają. A tu nagle nie przedłuzają umowy i info przekazuja tydzień przed zakończeniem okresu. Dyrekor robi co chce, wprowadza atmosferę zamordyzmu, wysługje się innymi pracownikami, nagabuje do kłamiania i donoszenia dramat co tu się stało

Kamilek
@Zatrudniony

Potwierdzam żenada i absurd szczególnie Poznań

Gracjaszek
@Kamilek

Jak się kłamca dorwie do stołka to tak się dzieje :)

@Zatrudniony

Powiesz coś więcej? Myślę nad staraniem się o pracę tam w dolnej Polsce, ale nikt nic nie mówi o zarobkach czy można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa, jak jest się traktowanym, czy występuje (usunięte przez administratora) bo niestety często się z tym spotykam. Jaka jest atmosfera w samym sklepie i jak obserwacja pracowników, gdyż ostatnimi czasy spotykam się bardzo często z obserwowaniem czy pracownik pracuje, nawet jak jest pusty sklep, wszystko pomyte itp. to trzeba udawać cały czas, że coś się ma do roboty. Czy jest jakikolwiek socjal albo zniżki dla pracowników na produkty?

Czy można liczyć w Cortland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Karol

Jest Medicover

@Karol

O, fajnie że orientujesz się co się dzieje w tej firmie. Czy oprócz prywatnej opieki można tu liczyć na inne dodatki i benefity? Co Cortland oferuje oprócz samej pensji? Jakieś zniżki na produkty chociażby? Daj znać, jestem ciekaw.

Piotrek
@Aleksander

Jest przyzwoicie pod wieloma względami, najlepiej jak sam pójdziesz na rozmowę i się dowiesz. :)

Grażyna
@Piotrek

Nie każdy ma czas tak próbować i testować firmy na ślepo. Może jednak coś powiesz?

Czy to prawda, ze „prace przynosi się do domu” i trzeba być pod telefonem?

Ktos
@Marek

Jak chcesz pracować kilka miesięcy bez żadnego szkolenia, wsparcia i pomocy z „centrali” to dobra firma.

@Ktos

Widzę, że Twoim zdaniem nie można tu liczyć na szkolenia. Powiesz mi jak wygląda sprawa z pensją- jest to sama podstawa, czy można też liczyć na jakieś premie? Daj znać, ciekawi mnie to.

@Marek

Zdecydowanie tak. Klienci jak i kierownictwo nie znają umiaru.

@Marek

Tak. bez przerwy coś chcą, dzwonią, wychodzisz w pracy i masz non stop odbierać telefony i maile. dzień wolny = uraza majestatu,

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Cortland Sp. z o.o. na stanowisko Konsultant/ka Contact Center? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Ktoś pracuje na magazynie i powie jakie są obowiązki?

Agata

Czy na magazynie jest dużo roboty ?

przyszły

Witam. Jest w stanie ktoś przedstawić warunki dotyczące zatrudnienia jako magazynier?

Monty Python

Jeśli ktokolwiek rozważa zatrudnienie niech przemyśli to przynajmniej dwa razy. Na wstępie dostaniecie podstawę polską. Czytanie maili poza godzinami pracy to standard przerzucanie obowiązków również. Piszę z perspektywy salonu środkowa Polska. Nie wiem jak jest w reszcie. Jeśli ktoś jest na to gotowy można wysłać CV.

Jola

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i zarobki?

Igor

Jest tak dobrze, że nie zaglądacie na forum? Szkoda bo miałem zamiar aplikować.

David

Jak wyglądają zarobki dla doradcy klienta?

Aleksander

Jakiś czas temu widziałem ofertę pracy dla serwisanta w firmie Cortland w Katowicach, chętnie dowiemy się, jaka jest początkowa płaca dla serwisanta w tym salonie Apple? A jak mają się dodatki do płacy, firma oferuję prywatną opiekę zdrowotną? Zachęcam was do odpowiedzi w tym wątku, nowe komentarze będą niezwykle pomocne.

Pablo

Polecam Cortland, spoko atmosfera, jakiegoś wielkiego szału nie ma z warunkami, ale przyzwoicie co najmniej. Mam też kolegę w Warszawie co pracował w tamtejszym salonie i też złego słowa nie powie.

Miy

Opinie o Cortland wśród byłych pracowników są raczej pozytywne. Można zarobić jak się chce, kontakt z fajnymi technologiami. Klient tylko wymagający i dość specyficzny. Cortland opinie ciężko znaleźć, na GoWork pusto

jk

asystentkę już znaleźli, teraz na tapecie jest Serwisant Sprzętu Komputerowego - Urządzeń iOS (iPhone/iPad) - oczekują m.in. doświadczenie w serwisowaniu komputerów (konfiguracja, wykrywanie i usuwanie konfliktów, profesjonalny montaż podzespołów).

admin

Jak się pracuje w firmie Cortland Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Cortland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Cortland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cortland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cortland Sp. z o.o.?

Cortland Sp. z o.o.