Opinie o ABC Data Sp. z o.o. Magazyn w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ABC Data Sp. z o.o. Magazyn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ABC Data Sp. z o.o. Magazyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Data Sp. z o.o. Magazyn w Sosnowiec

Jak w ABC Data Sp. z o.o. Magazyn wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Były-pracownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie "kogucik" MORELE Sosnowiec, miałem 2500zł NA RĘKE!!. Ludzie przy pakowaniu paczek mieli 2200zł na rękę. Mi przy zarobku 2500zł wciskali że bardzo dobrze zarabiam, bezczelność. Kolega który wyrobił 8h nadliczbowych nie wypłacili nadgodzin bo powiedzieli że za dużo przebywał na papierosie (CHOCIAŻ ON NIE PALI PAPIEROSÓW). Teraz zmienili lokalizację to może coś się zmieniło w co wątpię.

lolka Nowy wpis

Zamowilam blender, scislej mialam go dostac w prezencie od kogos z rodziny. Przyszedł bez instrukcji, pokrywki, jakiejkolwiek informacji od morele co jest w paczce. Ba, nie działa a moj znajomy serwis powiedziaŁ ŻE część jest stara i zjechana. A teraz mam zrobic zwrot i bulic za paczke? Dziwna logika, mam emeryture 930zl. Nie wiem czy zamawiająca złozy reklamacje ale mam ochote opisac was w internecie, za równowartość paczki. Ale czekam co zrobi zamawiająca osoba, bo to nie ja. Dla mnie jesteście przegrani

praca Nowy wpis

dużo osob z tej firmy przeszło do DHL na milowicach, dalej szukają:(usunięte przez administratora):)

Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Asdff

Ż tego co słyszałem to w ogóle jakaś lipa te morele...co to za stawki bida jak ch**.To się nadaje co najwyżej zbombardowania czy coś hahaha

Gosc
@Asdff

Stawki bida ? Mam umowę przed sobą. 2900 brutto. Na rękę 2200. Plus premia. Jest na zmianie 7-15. Na inne zmiany nie pracuje. Coś jeszcze chcecie wiedzieć ?

Monter
@Gosc

Gosc- 2200 plus premia to nie bida według Ciebie???:D w tych czasach....hahaa a ile masz " kolego" lat? Pewnie jeszcze" naście" jak ci takie pieniądze pasują;D

gosccc
@Gosc

2900 to chyba z premią ;)

Asdff
@Gosc

Ło dawno mnie nie bylo. Hmmm, twoj sposob liczenia stawki wiele wyjaśnia. Skoro wg. Ciebie 2900, to 2200 na rękę, to nie ma co sie dziwic, że ci ta praca odpowiada hahahahaha. Masakra...

Dorota
@Asdff

Twoja opinia jest nieco mało merytoryczna. Pracujesz obecnie w ABC Data Sp. z o.o. Magazyn? Jeśli tak, to napisz coś więcej o tym, jak wygląda ta praca i czy można liczyć na jakąś premię. Ciekawi mnie też, jaką umowę oferują. Dziękuję!

majonez
@Gosc

przy takiej stawce to raczej mieszkasz z mamusią i nawet nie stać cię na utrzymanie psa psa

banan
@Gosc

Byłem zobaczyłem wyśmiałem propozycję stawki i wyszedłem.... to ja już wolę aktualnego pracodawcę magazyn lidla stawka 4300brutto w tym premia praca polega na kompletacji zamówień zawsze praca na jedną zmianę zależy od działu 6-14 albo 7-14 lub na warzywach 17-1( warzywa dodatek za nocki plus szkodliwe z racji wagi) a tu biorąc pod uwagę marzę jaką narzucają to mogli by spokojnie większe stawki zaproponować, a tak to kpina po prostu

@Asdff a to jakie te stawki?

Grzegorz

Dalej macie (usunięte przez administratora) na magazynie ??? Taka firma w takim miejscu !!

Filip

A może były problemy z kradzieżami w firmie i dlatego zamontowano kamery?

PrzyciskOdAlkomatu

Pracowałem tam w tym roku. Praca w sama w sobie nudna. Nie możesz mieć zegarka ani telefonu na hali bo podobno były kradzieże. Ciągle jesteś na kamerach, durne odbijanie się kartą na przerwe gdzie biegniesz jak glupi zeby cos zjesc. Jak nie pakujesz komponentów tak śmigasz elektrycznym paleciakiem i streczujesz palety które musisz zabezpieczyć. Patrzenie się na ręce przede wszystkim to jedno a kontakt z pracownikami pozostawia wiele do życzenia. - Starałem się z wieloma ograniczać do minimum. Wynagrodzenie kiepskie dodatkowo śmieszna jedna zmiana od 15-23 i tyle bo inne zmiany są dla lizusów :)) Przejście pod firme i tak nic nie da więcej kasy a będą wymagać jeszcze więcej także tą pracę polecam jedynie na przeczekanie i ogarnięcie innej.

Nieznajomy
@PrzyciskOdAlkomatu

Bardzo ciekawy komentarz. Szybkie sprostowanie, po pierwsze pokaż mi zakład pracy na którym nie ma teraz kamer. Zegarek, telefon ? Po co Ci on, żeby pisać smsy i walić w pręta. Jeśli każą Ci coś zrobić to to robisz i tyle masz za to płacone nawet gdybyś miał liczyć kartki do drukarki to i tak czas pracy Ci leci. Co do godzin pracy o których napisałeś , każda nowa osoba zaczyna na godzinę 15 oczywiście jeśli trafisz na wydania. Lizusy powiadasz , z takim podejściem i w innej firmie daleko nie dojdziesz. Pieniądze nie są zle, praca od poniedziałku do piątku , na głowę nie kapie tylko wiadomo trzeba pracować jak wszędzie. Jak ktoś ma dwie lewe ręce i ma wszystko ze tak powiem w (usunięte przez administratora) to zawsze będzie narzekał . Pozdrowienia dla tych co myślą że wszystko im się należy i nic nie będą robić !

PrzyciskOdAlkomatu
@Nieznajomy

Akurat teraz mistrzuniu pracuję na zakładzie pracy gdzie nie ma kamer na każdym kroku a telefon i zegarek mogę mieć dla swojej wygody żeby komuś czasem nie odbiło żeby zakosić z szafki oraz jak ktoś ma dzieci żeby wiedział że się dodzwoni a nie na poczte glosowa. Dwóch lewych rąk nie mam a jeśli dla ciebie szczytem zarobkowym jest 2000zł netto to gratulacje :) Jest wiele firm gdzie płacą o wiele więcej za taka sama robote jak w ABC Data a i godziny pracy masz normalne tak żeby jakoś żyć :) Do wszystkiego trzeba dojść samemu i wykazać jakąś inicjatywę owszem ale nie w ABC Data :) bez pozdrowień :)

majonez
@PrzyciskOdAlkomatu

u mnie nie ma kamer na zakładzie bo nie traktuje się pracownika z założenia jak złodzieja w przeciwieństwie do ABC

Aga

Witam Przede wszystkim należy zaznaczyć że ABC Data i Morele.net to 2 różne firmy. Magazyn w Sosnowcu już od prawie roku został rodzielony więc opinie dotyczące morele.net powinny trafiać w inne miejsce, żeby nie wprowadzać kandydatów w błąd. Każda z 2 części magazynu ma swoją rekrutację, swoje warunki płacowe a przede wszystkim swoje kierownictwo.

On na nie
@Aga

"Magazyn w Sosnowcu już od prawie roku został rozdzielony" a czy szatnie i stołówka też zostały rozdzielone czy nadal połączone są z abc data??

Aga
@On na nie

W związku z tym że jestem byłym a nie obecnym pracownikiem nie pomogę w tym temacie. Plan był, żeby to podzielić ale czy w końcu to nastąpiło nie wiem.

Opinia na temat firmy Morele: NIe polecam..Dostałem skierowanie na badania, miałem dostać informację w sprawie rozpoczęcia pracy, minął miesiąc nie dostałem żadnej informacji, ciągłe przeciąganie, a teraz nie odbierają telefonów. Tak zachowuję się poważna firma?..Odradzam każdemu tą pseudo firmę.

Miro

Wszystko zależy co się robi, bo każda osoba ma swoje stawki!

Jacek

Są różne zdania na temat pracy w firmie. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Edyta

@Tak Wspomniałeś o nadgodzinach. Rozumiem, że są one płatne bądź można je odebrać innego dnia, zgadza się? @MamMasztTrust Czy fakt, że pracownikom firmy ABC Data nie podobają się godziny pracy był omawiany w szerszym gronie z władzami firmy ABC Data? Jeżeli tak, to napisz, proszę, więcej szczegółów dotyczących tej sytuacji.

MamMasztTrust
@Edyta

Witam Oczywiście nadgodziny można odebrać albo są dodatkowo płatne jak się nie odbierze. Co do godzin pracy nie ma innej opcji (tylko dla lizusów)

MamMasztTrust

Pracy nie polecam absolutnie nikomu w Morele.net, słaba kasa, duża odpowiedzialność, czepiają się o wszystko co się da (kierownictwo), non stop jesteś nagrywany na kamerach (jesteś brany za potencjalnego złodzieja), masz robić dużo i szybko byle by norma była 100%, nikogo nie obchodzi to że nie dajesz rady.Bardzo słabe zmiany (10-18) (15-23) (17-01)itp.Czasami jest tak że na koniec zmiany w piątek dowiadujesz się że zostajesz wyrzucony z pracy bez podania powodu, już parę osób tak wyleciało bo przecież kierownicy boją ci się powiedzieć że zwalniają cię, tak wygląda praca w Morele... Można by jeszcze dużo napisać na temat tej firmy i magazynu ale szkoda słów... Chociaż tyle że koledzy z pracy są w porządku w większości.

jpa

tam jest taka mała mafijka,szkoda że nimi nie zainteresuje Warszawa

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje, chciałbym aplikować.

2100 brutto bo mniej nie można, przypuszczam że gdyby nie bylo wymaganej najniższej krajowej to by zatrudnili człowieka za 8zl brutto

Z tego co słyszałem i widziałem na umowie u znajomej to jakaś kpina a nie zarobki za pracę fizyczną na magazynie.Chodzi o morele...dramat bal bym się pracownikowi w ogóle coś takiego zaproponować.No ale cóż jaka firma taka płaca.

Robert

Generalnie to w pracy trzeba pracować. Ważne, że można zarobić!

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Data Sp. z o.o. Magazyn - Sosnowiec

• Jak się pracuje w ABC Data Sp. z o.o. Magazyn?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Data Sp. z o.o. Magazyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Data Sp. z o.o. Magazyn?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Data Sp. z o.o. Magazyn?

Kandydaci do pracy w ABC Data Sp. z o.o. Magazyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Data Sp. z o.o. Magazyn