Comdrev.Pl Sp. z o.o. Radosław Bielicki Bartosz Bielicki

Szczecinek

Opinie o Comdrev.Pl Sp. z o.o. Radosław Bielicki Bartosz Bielicki

pracownik 2012-02-06 16:14:25
Nie podzielam zdania, firma nie rzetelna, jedyne co się zgadza to fajni ludzie tam pracowali, bo wiele osób już odeszło !
kljo 2015-12-06 14:07:53
internet przerywa, połączenie zanika, a przy małym deszczyku brak całkowity. firma oferuje szybkość której nie jest w stanie dostarczyć do odbiorcy....
lllllllklklk 2015-12-27 23:18:59
Szkoda słów Internet zanika oferują złote góry a w rzeczywistości transfer jest fatalny przez całe święta nie miałem w ogóle Internetu ciągle są jakies awarie nikomu nie polecam tej firmy nie radzą sobie z tym wszystkim a do tego jeszcze naciągają klijentow
otik 2016-04-23 14:07:11
lllllllklklk, co do ich usług to transfer jest ok, sprawdź sobie na speedtest, wszystko jest jak obiecują. Co do braku internetu to czasem problem lezy po stronie użytkownika, pewnie tak było i w tym przypadku, bo inczej więcej osób by pisało o awarii.
Zostaw swoją opinię o Comdrev.Pl Sp. z o.o. Radosław Bielicki Bartosz Bielicki - Szczecinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comdrev.Pl Sp. z o.o. Radosław Bielicki Bartosz Bielicki