Spin-Papier Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Spin-Papier Sp. z o.o.

pracownik były 2012-03-25 11:02:29
niepolecam pracy w tej akurat firmie chyba ze zmieniła sie tam pani kierowniczka bo jesli jest ta sama to powodzenia na praca sama w sobie jest bardzo ciekawa ale atmosfera w tej firmie to niepowodzenie absolutne na poczatku jest okej przez pierwszy miesiąc pózniej to jakies nieporozumienie z ta kobieta panią [usunięte przez moderatora]. niezadowolona z zycia starałbys sie niewiadomo jak a i tak ciągle bedzie sie czepiac atmosfera jest masakryczna powodzenia zycze przyszłym pracowniką spin papieru
pamietajcie: niepozwólcie sobą pomiatac i wykorzystywac by niestracic swojej wartosci bo tam akurat komus o słabej psychice jest bardzo szybko ją stracic pozdrawiam panią[usnuięte przez moderatora]. niemiło
magdalena 2012-06-18 00:46:47
witam.
Zupełnie nie romumiem opini kolegi. Gdyż jak sądzę po dacie wpisu jestes osobą, która ubiegała się o pracę w tym samym czasie, co i ja. Rozmowę z Panią [usunięte przez moderatora] wspominam bardzo miło. Przede wszystkim rzeczowa i konkretna kobieta. Jasno wyraziła jakie są oczekiwania w stosunku do pracownika oraz zakres jego obowiązków, warunki dla mnie jak na Gorzówn były satysfakcjonujące. Poinformowała mnie,że każdy pracownik zatrudniony jest na okres próbny 3 m-cy. Przez pierwszy m-c ( taryfa ulgowa) mam zapoznać się asortymentem, systemem i katalogiem po miesiącu wymagania wzrastają i muszę się wykazać zdobytą wiedzą. Katalaog produktów rzeczywiście spory ale myślę, że do ogarnięcia, zresztą pracuja tam w oparciu o katalog więc kwestia płynnego porauszania się po nim i jest ok. Pani [usunięte przez moderatora] w swej rozmowie dotyczącej pracy i moich ewentualnych obowiązków nie zaskoczyła mnie w niczym czego wymaga każda szanująca się firma. Podkreśliła, ze u nich przychodzi się do pracy i ja to rozumiem, ze p
eks pracownik 2012-07-09 14:06:06
Atmosfera w firmie masakra. Kierowniczka[usunięte przez moderatora] to kompletna pomyłka. Ma Swój świat wśród długopisów i markerów. Pracowników i współpracowników zza ściany ma za nic. Wydaje mi się, że ktoś kto jest nad Panią \\\\\\\"KIEROWNIK\\\\\\\" powinien się bliżej przyjrzeć sytuacji w tej firmie, a zwłaszcza przyczyny tak dużej rotacji wśród byłych podopiecznych Pani [usunięte przez moderatora].
Osobiście odradzam pracy z wyżej wymienioną osobą. Szkoda czasu a zwłaszcza zdrowia, bo psychika z tą Panią siada.
klient 2012-08-28 14:53:59
Kobieta pracująca i nazywająca sie kierowniczka to [usunięte przez moderatora]. Robiąc zakupy trzeba uważać bo może powiedzieć, ze jestes zlodziejem. Odradzam robienia tam zakupów!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jest Jej szefostwo???
robiący zakupy 2012-10-01 15:53:25
W tej firmie zostałem bardzo miło obsłużony. Obsługująca mnie tam Pani była bardzo grzeczna i dobrze mi doradziła w zakupach. Bardzo polecam
brak płatności 2013-09-02 22:14:56
Nie sprzedawajcie nic tej firmie. Nie płacą swoich zobowiązań, mino pisma o prolongatę płatności.
były pracownik 2015-01-14 18:00:47
Jeśli chcecie wylądować na Walczaka na oddziale zamkniętym to polecam współpracę z panią kierownik spin-papieru
klient z Gorzowa 2016-06-02 22:20:13
Nie wiem jak inni, ale ja byłem w tej firmie w dniu dzisiejszym.
Miła atmosfera,zmiany w personelu.
Jakby inna rzeczywistość.
Ponoć przeszli "kuchenne rewolucje".
Mówią na "mieście", że prezes nie wytrzymał i pożegnał
po 20 latach "fundament tej firmy-osławioną Panią Kierownik"
Długo facet czekał.
Chyba lepiej późno niż wcale.
Firma stoi,dzisiaj wymieniali na nowe witryny.
Ponoć powoli odzyskują siły witalne.
Zapraszają na bezstresowe zakupy.
Ja na pewno będę u Nich kupował.
Trzymam kciuki,aby się udało.
Ajm 2016-10-14 23:01:34
W tym momencie do Spin-Papier jest sporo ofert i polecam ich
Zostaw swoją opinię o Spin-Papier Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spin-Papier Sp. z o.o.