Kseromax Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Kseromax Sp. z o.o.

anonymous 2012-03-16 21:25:21
hmmm ... małoprawdopodobne drogi człowieku... pracuje w serwise kserokopiarek nie w danej firmie ale jednak... większości usterek klienci robia sami... nieogrzewane pomieszczenia, wilgoć, skoki temperatur w miejscu gdzie stoi maszyna, częste usterki po przeprowadzkach firm nieumiejętnie wykonane: pozrywane kable od szuflad przy podnoszeniu maszyn, połamane inne elementy, po skoki napięć w sieci dużo biur ma sieć 10A i jak sie włczy takiego bizhuba 600 odrazu bezpieczniki robią pstryk... a potem płyta drukarki uszkada sie w rezultacie nie.... i kto winny serwis...to wszytsko działania klientów... i taki delikwent mysli ze jak nie właczy ogrzewania i mu maszyna sie (usunięte przez moderatora) to niech sobie wybije z głowy że jakikolwiek serwis mu chętnie naprawi maszyne na własny koszt... mimo podpisania umowy serisowej... więc nie bluźnij młody człowieku tylko zastanów sie czy sam nie masz nic sobie do zarzucenia....
bacha 2012-08-30 14:48:45
Firma "koszmar" powinni się nazywać. Jako pracodawca i jako dostawca sprzetu kopiująco-drukującego to zwykli (usunięte przez moderatora) Przestrzegam wszystkich przed Kseromax z Wrocławia.
sebastian 2012-10-10 13:59:46
Jak się nie potrafi korzystać z maszyny to nie pozostaje nic innego jak się wywnętrzniać na takich forach , firma nasza obsługuje grupę ok . 800 klientów i możemy pochwalić się wieloma referencjami , pragnę zwrócić uwagę , że na forach można znależć z regóły maruderów i niezadowolonych zatem 2 na 800 to bardzo dobry wynik .
JA 2014-12-24 01:30:24
Hahaha trafiłem tu przez przypadek i na dzień dobry rozwalił mnie koleś z tekstem ''zadzwonić do tvn24'' już widzę te żółte taśmy na ulicy ATENCIONE ATENCIONE xD , duży czerwony napis w telewizji w stylu szajka wrocławskich oszustów nakradli miliony XD XD XD i do tego dźwięk latającego helikoptera o wdzięcznej nazwie Błękitny 24 który robi zdjęcia z powietrza by ukazać światu całą prawdę :D haha niektórzy to mają wyobraźnię :D. Ja pracuję w dziale serwisowym samochodowym i u nas też nie brakuje klientów którym wiecznie coś nie pasuje, wpada do serwisu jeden z drugim z siekierą i ma pretensje że auto mu np rdzewieje :D i uważa że to nasza wina, wówczas rzucam mu na stół plik kilkunastu dokumentów, świstków i protokołów w języku np japońskim lub koreańskim które ma wypełnić a i oświadczam, że jak się z tym upora to może wpaść wyślemy jego wypociny do producenta :D, po czym klient znika a firma z ulgą przysiada i mówimy wszyscy ... ehhh i po kolesiu :D także panowie z kseromaxu jestem z wami :D
Sebastian 2015-06-26 11:56:27
hmm , jako właściciel firmy Kseromax nie przypominam sobie żebym zatrudniał u siebie w firmie jakąś bachę , dziwne :) ten komentaż można by potraktować jako pozytywny , musimy naprawdę nieźle działać skoro konkurencja robi nam hejta :)

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do kontaktu z naszą firmą , napewno dostarczymy wielu pozytywnych referencji naszej firmy i zapewnimy Państwu obsługę na najwyższym poziomie i z pełnym profesionalizmem.
klient 2016-04-25 10:55:23
Właściciel nie potrafi nawiązać dobrej relacji z klientem, nie zależy mu - nie wiem, nie wnikam, jednak fakt, że to klient się stara o kontakt jest mało profesjonalny. Więcej chęci, więcej profesjonalizmu w relacjach z osobami które zostawiają niemałe pieniądze.
wlaściciel 2016-04-28 14:37:42
Szanowny Panie lub Szanowna Pani , bardzo mi przykro ,że Pańskie odczucia dotyczące kontaktu z moją osobą są negatywne , staram się jak tylko mogę aby utrzymać pozytywne realacje z klientami ale ja jestem jeden a klientów na dzień dzisiejszy mamy około 800 . W naszej firmie istnieją odpowiednie kanały kontaktowe czy to poprzez mail czy przez telefon z odpowiednimi osobami desygnowanymi do obsługi poszczególnych zadań , bardzo proszę z nich korzystać ponieważ ja sam nie jestem w stanie odpowiadać i reagować na każdy telefon , zresztą nie taka moja rola . Firma Kseromax to świetnie działająca organizacja o czym świadczą pozytywne referencje wystawiane dla naszej firmy i mam nadzieje , że udało się już Panu załatwić sprawę w jakiej próbował się Pan ze mną skontaktować .
Brzoza 2016-07-18 10:39:19
AAA HAHAHAHAHA 800 klientow w tym 799 olewają !!
Milosz 2016-09-07 00:14:42
krótko - firma nieporozumienie - partacze niewywiązujący się z umowy
Man 2016-09-07 13:46:01
Kseromax Sp. z o.o. zatrudnia już od jakiegoś czasu
Zostaw swoją opinię o Kseromax Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kseromax Sp. z o.o.