Opinie o Grenkeleasing Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grenkeleasing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grenkeleasing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa sprzętu biurowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grenkeleasing Sp. z o.o. w Poznań

Jeszcze pracownik…

Firma stacza się z tygodnia na tydzień. Na członka zarządu (biznes)przyjęto osobę, która doświadczenie leasingowe miała max na poziomie doradcy. Brak pomysłów, a jedynie nacisk, który do niczego nie prowadzi. Wszystko leci na łeb, na szyję. Ale kadra menadżerska dobrze się bawi. Omijajcie to miejsce…

nicku
@Jeszcze pracownik…

takie informacji szczere od pracowników którym już nic geby nie zamyka są w cenie

Nowy Pracownik

Jestem w firmie od tego roku i muszę przyznać że w tym miejscu jest potencjał ! Mam wrażenie że do niedawna firma była jakby w letargu, ale zaczyna się to powoli zmieniać. Nowa kadra zarządzająca ma świeże spojrzenie i bazuje na zdrowym podejściu do zarządzania.

partar
@Jeszcze Pracownik

Ewelina Nowy wpis

Dzień dobry. w tym roku jeszcze nikt nie pisał niczego o pracy jako specjalista ds. leasignu, a mnie wstępnie interesowałoby zatrudnienie. Posiadam już doświadczenie. Czy cokolwiek zmieniło się względem zeszłorocznych opinii? Jakie wychodzą zarobki?

Nowy Pracownik

Jeszcze pracownik
@Nowy Pracownik

Widzę, że zaraz po moim wpisie akcja dodawania wpisów. Super jeśli członek zarządu miałby cokolwiek we krwi z doradcy, ale w normalnym świecie do zarządu spółki nie wchodzi osoba, która nigdy nie posiada najmniejszego doświadczenia menadżerskiego w branży. To pokutuje tym, że nie rozwijają się żadne relacje biznesowe ani z dostawcami ani z pośrednikami, wręcz cofa się to co było już wypracowane… Firma doskonale wie, jakie nastroje ma w sieci sprzedaży, ale niewiele Ich to interesuje, bo skupiają się wyłącznie na dobrej atmosferze w Centrali. Sprzedaż się nie liczy i tak traktowana nigdy nie zarobi na utrzymanie całej Spółki. Nowa Pani Prezes skoro jest takim doradcom to może wyjdzie kiedyś do klienta, pojedzie na jakieś spotkanie z doradcom. Na tym w normalnych spółkach leasingowych polega praca członka zarządu który zajmuje się biznesem… ale budujcie tabelki, piszcie maile i potem zastanawiajcie się jak zrobić wynik. A może ankieta anonimowa wśród sieci sprzedaży pomoże…??

@Jeszcze pracownik

To dziwne nick „jeszcze pracownik” a nie wiesz, że Pani Prezes jeździ na spotkania i uczestniczy w rozmowach handlowych, wspiera handlowców. Daje realne rozwiązania, które satysfakcjonują Klienta i GRENKE. Jak nie masz tematów do omówienia to pewnie ciężko tego doświadczyć. Wiesz jak to mówią z pustego to i Salomon nie naleje. Ja się podpisuję pod zmianą na lepsze. Widocznie jak ktoś się zasiedział w tych samych, starych nic nie wnoszących zasadach gdzie handlowiec nie mógł wiele zaoferować Klientowi to teraz ma rewolucję ale w sprzedaży trzeba się umieć dostosować albo etat w urzędzie będzie lepszym rozwiązaniem. Tam monotonia i klepanie. Nikt nic nie zmienia i nie wymaga ;) Tak z ciekawości zapytam o te umiejętności zarządu jakie wg Ciebie powinni posiadać? Jak nie doświadczenie w sprzedaży to w czym powinno ono być? Excel czy power point Ci pomoże? A może menadżer, który najeździł się na kursy/ szkolenia ale nie ma zielonego pojęcia o rozmowie z pracownikiem bo tego go nie nauczyli? Kadra zarządzająca „z kijem…” już nie wróci do GRENKE i musisz do tego przywyknąć a to, że sprzedaży towarzyszy dobra zabawa tylko poprawia atmosferę i nastroje. Oby tak dalej!!!

Jeszcze Pracownik
@Zadowolona

Toż chyba sama Pani Prezes odpisała :) Powodzenia - zachęcam do badania satysfakcji pracowniczej - anonimowego. Więcej wniesie niż kreowanie wyobrażeń na tym portalu…

partar Nowy wpis
@Jeszcze Pracownik

Jeszcze pracownik…

@Jeszcze pracownik…

A jakich pomysłów jako aktualny pracownik byś oczekiwał? Nie macie możliwości na to aby dołożyć jakaś cegiełkę od siebie w postaci różnych sugestii? Z kim są możliwe konsultacje w sprawach warunków pracy?

@Jeszcze pracownik…

Dziękujemy bardzo za opinię, choć niemającą wiele wspólnego z rzeczywistością, poza małymi szczegółami. To prawda, że Kadra Managerska i Zarząd dobrze się bawią, jako że w ich skład wchodzą ludzie, którym ciężka praca i jej efekty przynoszą dużo satysfakcji i radości. Prawdą jest również, że nasi członkowie Zarządu mają pewne cechy doradcy, bowiem wierzą, że bezpośredni kontakt z klientem i partnerem to klucz do sukcesu. @Jeszcze Pracowniku, Życzymy powodzenia w kreowaniu nowej rzeczywistości zawodowej ze zdrową szczyptą radości.

Już były pracownik...
@Jeszcze pracownik…

Jako były pracownik zareagowałem z dużym entuzjazmem na zmiany personalne na szczycie - uważam, że już dawno taka zmiana powinna się wydarzyć - wiele dobrych pracowników odeszło przez brak sprawczości, makiawelizm przejawiający się w różnych formach. Trzymam kciuki za sprzedaż i rozwój firmy z nowym Zarządem. Zróbcie porządek z tymi "jeszcze pracownikami", bo jak widać zmiana nie jest wygodna, ale to nie jest firma państwowa, żeby było wygodnie i z układzikami na poziomie managerskim. Powodzenia !

Zadowolona

Właśnie są możliwości aby rozmawiać o nowych pomysłach i co ciekawe nie przepadają w czarnej dziurze jak to było przed zmianami. Faktycznie można odczuć, że jest się wysłuchanym ze zrozumieniem. Tylko jest jeden warunek bardzo ważny - trzeba to powiedzieć na głos a nie pomyśleć ;) Zarząd obecnie jest dostępny dla wszystkich, nie ma sztucznej drabiny pod tytułem głuchy telefon.

Irena
@Zadowolona

Przykładowe pomysły, które były realizowane dzięki takim sugestia to jakie mogą być? Widzę, że po drodze nawinął się także temat samych zarobków. wpływa to na bezpośrednie podwyżki? Te indywidualne występują czy raczej grupowe?

@Irena

Pomysły dotyczyły np skrócenia procesu związanego z wydaniem decyzji, czy też możliwości leasingu trudnych przedmiotów. Jeżeli chodzi o zarobki to te kwestie są ustalane indywidualnie ;)

Lolka
@Zadowolona

Indywidualnie? Zaradzisz przy tym na jakiej podstawie są one ustalane? Dobrze jest znać szczy by wiedzieć jak się przygotować. omawiane będą po prostu na rozmowie rekrutacyjnej? Jest jakaś szansa na negocjacje? I czy macie dodatkowe porady? Zwłaszcza te, dotyczące początków pracy?

@Jeszcze pracownik…

Jestem zadowolonym pracownikiem GRENKE. Pojawia się tutaj ostatnio sporo wpisów negatywnych, które nic nie wnoszą, żadnych konkretów. @jeszcze pracowniku - nie wiadomo nawet o kim piszesz? O członku zarządu, kórym jest kobieta, czy o nowym prezesie, którym jest mężczyzna? Jeszcze pracownik chyba powinien wiedzieć takie rzeczy? Ja natomiast widzę bardzo dużo dobrych zmian. Komunikacja osobowa pomiędzy kadrą menadżerską, a pracownikami, nowe rekrutacje, przynoszenie nowego biznesu i świeże spojrzenie na wiele spraw. Życzę więcej optymizumu, a mniej małostkowości.

nicku Nowy wpis
@Jeszcze pracownik…

Dzień dobry, kiedy w ofercie na obsługę klienta było napisane, że wymaga się praktycznej znajomości pakietu MS Office. Proszę to dookreślić, o jakie programy konkretnie chodzi i jaki poziom zaawansowania jest potrzebny? Na głównej stronie nie ma teraz żadnej oferty, ale istnieje możliwość by skorzystać z formularza, myślę o tym

Specjalista Ds. Prawnych

Zostałam zaproszona na rozmowę, przy czym po podaniu dyspozycyjności tj. Możliwości rozmowy w godzinach porannych lub po 15, zrezygnowano z zaproszenia na rozmowę. Potem jednak zdecydowano się ze mną spotkać. Rozmowa trwała 40 minut, zachwalano moje umiejętności oraz odpowiedzi na zadane pytania. Według rekruterek byłabym cennym pracownikiem. Obiecano odezwać się z zaproszeniem na kolejny etap, po czym nie otrzymałam żadnej wiadomości.

Pytania dot. Osobowości, pracy i umiejętności nabytych na studiach i podczas pracy.

Leszno
Smutek i żal

Sposób komunikacji i to jak mówi 2/3 Zarządu o pracownikach którzy pracują na to, by Firma była rentowna jest szokiem. Brak elementarnej wiedzy o zarządzeniu i niestety też o leasingu:( Uznają, że likwidacja pracy zdalnej, która w Polsce jest powszechna jest lekiem na spadającą sprzedaż. Firma spowalnia, wszędzie frustracja, brak pomysłu i tylko pushhh. Większość pracowników sprzedaży szuka pracy, warunki poza rynkiem, brak wsparcia i generowania jakichkolwiek rozwiązań centralnych, które standardem są w zarządzaniu spółkami leasingowymi. Ktos tu napisał, że Pani Prezes w swym CV w spółach leasingowych była co najwyżej doradcom i to niestety czuć w codziennej jej pracy. Kultura dyskusji dość specyficzna, skupiona na szukaniu w każdej sprawie negatywów. Sieć sprzedaży jest zupełnie zdemotywowana i nie odnajduje żadnej stabilnej strategii którą mogłaby realizować. A przez chwilę mieliśmy nadzieję, że coś się zmieni… :(((((

@Smutek i żal

Czytając takie wpisy zastanawiam się, czy osoba, która pisała tę opinię pisze o Grenkeleasing? Informacje zawarte w tej opinii są nieprawdziwe, np. nie ma likwidacji pracy zdalnej…przecież jest system hybrydowy. Myślę, że praca 2 dni z domu i 3 dni w pracy (bądź odwrotnie) nie jest złym rozwiązaniem. Firma nie spowalnia, a wręcz przeciwnie, przyspiesza i to w tempie kosmicznym. W dzisiejszych czasach każdy ma dostęp do Linkedin. Poświęć więc szanowny @pracowniku trochę czasu i sam się przekonaj jakie doświadczenie i CV ma członek zarządu i przestań wypisywać takie bzdury. Uczestniczyłam w kilku rozmowach i owszem, kultura dyskusji jest – na bardzo wysokim poziomie. Zarząd jest bardzo blisko pracowników w tym momencie….każdy może porozmawiać, wysłać e-maila ze swoimi spostrzeżeniami, czy pomysłami. Najłatwiej krytykować i napisać nieprawdę w anonimowej opinii…. Skoro jest tak źle, to chyba trzeba ruszyć do przodu i znaleźć miejsce gdzie indziej.

Odpowiedź
@pracownik GRENKE

W tej firmie opinie można wyrażać wyłącznie anonimowo, oficjalnie można wyłącznie przytakiwać. Szkoda czasu na tę dyskusję, jak widać zakłamywanie rzeczywistości jest tu jedynym wyznacznikiem w funkcjonowaniu. CV nie muszę sprawdzać po wpisach, ten rynek naprawdę jest płytki i pozyskanie informacji w tym zakresie nie jest trudne, tymbardziej iż wielu to nawet rozbawiło:)

Napiszę trochę o rekrutacji, która jest totalnie od czapy. 4 rozmowy na stanowisko doradcy handlowego i czekały mnie jeszcze 2. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą w Grenke to musi uzbroić się w cierpliwość i ogromną ilość nieścisłości na każdym etapie rekrutacji. Pierwszy etap to zapoznawczy czy jesteś w ogóle zainteresowany pracą. Drugi etap (2 rozmowy z HR) to wypytywanie o Twoje doświadczenie/ dlaczego zmieniasz pracę i czas na Twoje pytania. Po drugim etapie byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tej pracy, niezbędne narzędzia do pracy, praca hybrydowa (2 dni w biurze a 3 zdalnie), um o pracę z dobrym wynagrodzeniem, premia miesięczna i roczna. Można powiedzieć, że to czego oczekuje się od pracodawcy. Trzeci etap z dyrektorem handlowym już wyjaśnia, że to co było na poprzednich etapach nijak ma się do ogłoszenia o pracę. Umowa o pracę jest ale już nie jest to fajne wynagrodzenie, premia miesięczna to max 20% podstawy, a premia roczna to 15% podstawy. Podstawa musi być solidna, żeby premia też dobrze wyglądała, ale nie liczcie na to. Praca hybrydowa to jest dopiero śmiech, nie ma czegoś takiego. Praca z biura full time, spotkania z dostawcami/klientami to na teamsach. 4 rozmowy trwały już 2 miesiące a finalna decyzja i tak jest we wrześniu... Zrezygnowałem z dalszej rekrutacji, szkoda mojego czasu. Dyrektor handlowy jest rudy. Wnioski wyciągnijcie sami. Pozdrawiam.

@Kandydat

Dzień dobry, W odniesieniu do przesłanego komentarza uprzejmie informujemy, że przedstawione informacje nie są zgodne z aktualnym przebiegiem rekrutacji w firmie Grenkeleasing Sp. z o.o. Obecnie proces rekrutacji realizujemy we własnym zakresie (bez wsparcia agencyjnego). Kandydat jest zawsze traktowany z szacunkiem i ma możliwość w pełni wykorzystać poświęcony przez obie strony czas na rozmowę dotyczącą nie tylko szczegółów oferty pracy oraz jego doświadczenia zawodowego, ale również oczekiwań i potrzeb. Proces rekrutacji składa się z 3 etapów: Etap 1: Spotkanie online z HR Managerem, Etap 2: Spotkanie online z Dyrektorem Oddziału, Etap 3: Spotkanie stacjonarne z wybranymi kandydatami w oddziale firmy. Po przejściu powyższych 3 etapów, decyzję pozytywną bądź negatywną przekazujemy kandydatom nie-zwłocznie. Cały proces rekrutacji trwa około 1 miesiąca. Informacja zamieszczona w komentarzu, mówiąca o tym, że najpierw rozmowy trwają 2 miesiące, a następnie czas oczekiwania na decyzję kolejne 3, jest niezgodna z prawdą. Model pracy hybrydowej jest standardem w naszej firmie, z wyjątkiem okresu próbnego, podczas którego nowoprzyjęty pracownik otrzymuje pełen pakiet szkoleń z zakresu wykonywanych obowiązków, naszej oferty oraz procesów wymagających współpracy z pracownikami innych działów. Szczegóły dotyczące pracy hybrydowej są uzgadniane z przełożonym. Spotkania z dostawcami i klientami odbywają się online lub bezpośrednio, zależnie od uzgodnień pomiędzy pracownikiem a dostawcą lub klientem. Wszystkie informacje na temat oferty i warunków pracy są omawiane z kandydatem podczas procesu rekrutacji i zawsze można dopytać o potrzebne szczegóły.

Judyta
@Kandydat

Chodziło o rekrutację na specjalistę ds. leasingu? Zdradź, proszę, jaka jest owa podstawa, że 20-proc. premia miesieczna od niej nie robi wrażenia. Nie mówiąc o rocznej...

@Kandydat

Szanowny @Kandydacie Nie ma 4 etapowej rekrutacji. Praca hybrydowa jest. Kwestie premi i podstawy pomijam, bo to sprawa indywidualna. Ale co mnie bardzo niemile zaskoczyło w tej opinii, to niesympatyczny, śmieszny i małostkowy wpis o wyglądzie dyrektora sprzedaży. Ja np. uważam, że dyrektor handlowy jest profesjonalny, elegancki i ma ogromną wiedzę o leasing. Ale chyba każdy ocenia innych ludzi „swoją miarką”. Po takiej wypowiedzi, to chyba szczęście, że szanowny @Kandydat nie dostał pracy w Grenkeleasing 

ABC

To co dzieje się od czasu zmiany zarządu trudno opisać cenzuralnymi słowami. W każdym razie jest bardzo demotywujące. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnej decyzji nowego prezesa, która w znaczny sposób zmienia nasze funkcjonowanie w pracy. Prawie w całości została nam odebrana możliwość pracy zdalnej. Nowy prezes obiecywał, że nic w tym temacie się nie zmieni, a wystarczyło kilka miesięcy i taka decyzja. Jak można go nazwać? Odpowiedzcie sobie sami... Opinia pracowników nie jest zupełnie brana od uwagę. Zostały wprowadzone rządy autokratyczne. Już nie polecam tego miejsca pracy.

Xxx
@ABC

A mi się podoba. Jestem w firmie już trochę czasu i nigdy nie bylo takiego klimatu. Zarząd jest blisko ludzi i widać że dba o biznes. Dyrektor sprzedazy nie siedzi i nie robi tabelek czy pulsu biznesu :) Pracuje razem z nami. Może są tu jeszcze spowalniacze, ktore nie chcą żeby firma sie rozwijała.? Może czas na zmiany dla was?

Natala
@Xxx

Jakie zmiany dla wspomnianych „spowalniaczy” sugerujesz? Masz na myśli przy tym jakieś wsparcie dla takich osób, jeśli faktycznie mogą sobie w czymś nie radzić? Co w tym zakresie oferuje firma tak docelowo? Na jakie wsparcie można liczyć?

Pracownik z przed lat.

Najfajniejsze i najtrwalsze w Grenke były (a nawet są), te duże, granatowe parasole z logo firmy. Dwa mi zostały i noszę je z nostalgią w deszczowe dni już od jakiś 8-9 lat. Są nie do zdarcia. Pozdrawiam starą gwardię.

Antracyt

Rekrutacja w Katowicach to jakis żart I strata czasu dla każdego kto się szanuje I nie chce pracować w toksycznym środowisku. Szef tego całego piętra traktuje kandydatów gorzej niż ktokolwiek może sobie wyobrazić.Czlowiek na rozmowie czuje się jak i ntuz mimo że został zaproszony. Pan "szef brakuje jescze żeby wyciągnął nogi na stół, o podsmiechiwaniu się z kandydata podczas rozmowy nie wspomnę. Pan chyba żyje w 2003 roku kiedy kandydat do pracy by się cieszył że wgl ma rozmowę I obojętne jest mu z kim będzie pracować bo jest bezrobocie. Skoro ten Pan tak traktuje nieznajomych to ciekawe jak zachowuje się przy stałych pracownikach..

HR Manager
@Antracyt

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Każda informacja na temat procesu rekrutacji jest dla nas ważna HR Manager

Wiktoria
@Antracyt

Od tylu lat się nic nie zmieniło :)

a.n
@Wiktoria

W zyciu nie zostałam tak potraktowana na rozmowie w zadnej firmie. Poziom pogardy w stosunku do kandydata a jednoczensne ignorowanie czlowieka podczas rozmowy to jakis absurd. Wsółczuje wszystkim którzy musza tam pracowac pod takimi ludzmi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Grenkeleasing Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Joker

Pełno ukrytych opłat które nie były uwzględnione w umowie, nie chcę się rozpisywać i denerwować po prostu ostatni raz wziąłem u niech leasing...

Malgorzata
@Joker

Dokladnie Trzeba to zgłosić dobrzecznika praw konsumenta Ja mam to samo, jawne (usunięte przez administratora) Praktycznie druga kwota lisingu to ukryte opłaty nie informują o tym klientów Zgłaszam to do urzędu

@Malgorzata

Satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. Uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem legal@grenke.pl w celu wyjaśnienia sprawy.

Temida
@Joker

Zgadza się! Na kazdym kroku chcą zarabiać, spóźnisz się chwilę i za monit życzą sobie 90 zła, za parę dni następny monit i tak w kółko. Za windykacja 390 zł. Trzeba bardzo pilnować, bo zdarza się, że wysylaja monity mimo opłaty. Moja pierwsza i ostatnia umowa z nimi!

Magdalena

No szkoda, że opinie o rekrutacji dotyczą Katowic, jak jesteśmy na profilu Poznania :3 Ktos z Poznania wie, dlaczego tak rzadko jest nabór na Specjalistę ds. Obsługi Klienta? Jaki tu jest klimat, rozmowa kwalifikacyjna, możliwości zarobków?

Aga

Nie polecam. Zarządzanie z lat 60. Ciesz się, że masz robotę! Pomimo, że pracownicy dolnego szczebla sa zgrani "góra" całość psuje.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Grenkeleasing Sp. z o.o.?

Zależy o jakie stanowisko pytasz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grenkeleasing Sp. z o.o.?

do_Pytanie

Atmosfera w firmie obecnie jest bardzo słaba, w 2019 roku 1/4 pracowników się zwolniła, a 2020 to również pierwsze wypowiedzenia, a mamy styczeń, a firma liczy około 40 osób.

Ka
@do_Pytanie

Atmosfera się właśnie poprawiła gdy odeszli Ci co powinni tyle w temacie

@do_Pytanie

Zdecydowanie coś się nie zgadza z tymi liczbami odnośnie 1/4 i w 2020 roku pierwszych wypowiedzeń w liczbie mnogiej ;) także więcej szczerości w wypowiedzi proszę droga Pani. Atmosfera jest rewelacyjna i to nie tylko opinia jednej osoby jak wyżej w wypowiedzi. Teraz tak naprawdę w firmie będą pracowali ludzie, którzy chcą coś zmienić aby Klienci oraz pracownicy byli zadowoleni. I tacy ludzie z całą pewnością poczują się jak w domu.

Roman
@Zadowolona

Twoja opinia dotycząca atmosfery w firmie jest pozytywna. Czy w związku z odejściem części pracowników, o których wspominasz pracodawca prowadzi rekrutacje i szuka nowych osób do pracy?

Lexi
@Roman

Sprawdź oferty na(usunięte przez administratora) z tego co ostatnio patrzyłam było dużo ofert.

Pomidor
@do_Pytanie

Lata mijają ale jedno się nie zmienia ;)

Alicja
@Pomidor

No to słabo tak w sumie. A na ten moment to ile osób jest?

Kris

Grenke Leasing (usunięte przez administratora) klientów na ilości rat. Nie uwzględnia ustaleń zawartych przed podpisaniem umowy. Osoby, które ustalały warunki leasingu i inne tematy już dawno nie pracują. Zlewają klienta, tylko kasa się liczy. Ogólnie uciekać jak najdalej.

Ile jest zmian w Grenkeleasing Sp. z o.o.?

Ktoś

Zależy o jakie zmiany jest pytanie ?

Zadowolona

Praca rewelacyjna. To miejsce dla osób, które nie lubią monotonii i klepania tego samego codziennie. Firma się zmienia ale zdecydowanie na lepsze. Atmosfera jest rewelacyjna ale oczywiście myślę, że jak w każdej Firmie znajdzie się osoba, której coś się nie podoba. No i właśnie po to ktoś wymyślił wypowiedzenie ;)

Monikaaaaaa

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat stanowiska specjalista ds leasingu? Wiem że to jest ścisła współpraca z handlowcem, nie sprzedaż czego nie znoszę .pls o info

Marysia
@Monikaaaaaa

NA tym stanowisku robisz sprzedaż!!! Masz plan, odpowiadasz też za plan biura i handlowca. Tylko na niższej stawce i bez samochodu służbowego.

zadowolona
@Marysia

Co też Pani Marysia opowiada ? Specjalista ds leasingu nie ma planu i za to z całą pewnością odpowiada zespół handlowy.

zadowolona
@Monikaaaaaa

Jest współpraca z handlowcami oczywiście ale każdy ma swoją rolę w tym i to kwestia dogrania. Nie ma czego się bać. Zespół handlowy odpowiada za sprzedaż.

Johnny

Dziadostwo, słaby kontakt, opieszałe działanie, lekceważenie klientów. Nie polecam, to jedna z najsłabszych firm na rynku. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nikt często nie odbiera telefonu. Jednego dnia umawiamy się z konsultantem, a następnego go niema i nikt nic nie wie. Po czym za kilka dni konsultant oświadcza, że nic nie załatwił bo go przecież nie było. Taki (usunięte przez administratora) że szkoda gadać, omijać szerokim łukiem tą parodię fimy.

Beata
@Johnny

Pamiętaj proszę, że forum służy wymianie opinii na temat pracodawcy, jakim jest Grenkeleasing. Uwagi dotyczące obsługi klienta warto zgłaszać bezpośrednio do firmy. Dodając wpis na forum, należy pamiętać o zachowaniu kultury wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu serwisu. A jak oceniasz samo podejście konsultanta do klienta - służył swoją pomocą?

do_Johnny
@Beata

Widać tu pewną rękę obrony firmy, która ma spore problemy. Kontakt z firmą po podpisaniu umowy słaby, administracja jak z urzędu skarbowego i to raczej bardzo słabego. Zupełny brak indywidualnego podejścia do Kliena.

Zostaw merytoryczną opinię o Grenkeleasing Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grenkeleasing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grenkeleasing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grenkeleasing Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grenkeleasing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grenkeleasing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grenkeleasing Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Abpa Antoniego Baraniaka 88
    61-131 Poznań