Infico Sp. z o.o.

Opinie o Infico Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Infico Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Dobrze widzę, ze kiedy szukali specjalistów do sprzedaży? Nie mogę znaleźć żadnych ofert oracy aktualnych, ktoś pomoże i napisze gdzie najlepiej celować z cv? Bezpośrednio do firmy? Coś ostatnio zamilkliście, nie wiem jak mam to rozumieć ;) To jak teraz wyglądają zarobki, atmosfera, kontakt z szefem? Dobrze się tu pracuje?

Nowy wpis

Witam, osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysłanie CV na biuro@infico.pl

Hejka. Widzę ze strona jest w modernizacji a chciałam tam zerknąć w zakładkę „kariera” ???? nie mogę znaleźć żadnych ofert tez na pracuj.pl. Może ktoś tu coś wie ? Akurat jestem z Gdańska i słyszałam o tej firmie wiec pytam

Andy

Bardzo fajna firma - odskocznia dla wszystkich , którzy chcą odpocząć od wielkich korporacji, bardzo miła atmosfera - wręcz przyjacielska a to w dzisiejszych czasach naprawdę rzadko się zdarza. Jeśli zależy Ci na tym aby mieć święty spokój a po prostu robić swoje i pracować w spokoju to firma dla Ciebie. Chłopacy odwalają naprawdę kawał dobrej roboty - w tej firmie nie ma miejsca na jakieś mobingi , podstępy , tutaj liczy się tylko praca. Dodatkowo bardzo fajny właściciel , sympatyczny, konkrety wiedzący czego chce, dlatego kompletnie nie zgodzę się z poprzednim przedmówcą. Pracowałem wcześniej w 6 firmach i w żadnej nie było tak przyjaznej atmosfery - dlatego serdecznie polecam każdemu.

noname
@Andy

nie ma to jak pisać samemu sobie pozytywne opinie - żałosne.

Andy
@noname

Nie sobie samemu , jestem pracownikiem , który już w Infico nie pracuje. Więc proszę nie pisać bzdur. A jeśli nadal tak Pan twierdzi to możemy się założyć i udowodnię to na podstawie umowy.

Nicky
@Andy

Napisałbym , że straszna bzdura ale nie mogę bo przecież Andy pisze "tutaj liczy się tylko praca". To prawda. Warto jednak dodać, że szef zauważy zaangażowanie jeśli będziesz pracował 16 godzin dziennie, dobrze byłoby dyżurować jeszcze w soboty, bo klienci firmy mogą zgłaszać usterki.

Ciekawy
@Andy

Jak długo pracowałeś w Infico SP. z oo ? I dlaczego już nie pracujesz ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Infico Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Chciałem aplikować do nich, ale widzę, że ciągle szukają pracowników. Stwierdziłem, że przeczytam opinie, ale po tym co tu widzę to chyba nie warto?

Izolda

Dziwna opinia, firma wypracowała sobie opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba być dobrym pracownikiem?

malina

sprobuj sama do nich alikowac, wiesz czasem na stronach internetowych nie zjadziesz nowych ofert pracy, czasami firmy zamieszczaja je na swoich stronach wiec, wejdz i sprawdz, pewnie teraz kogos beda szukać.

Szkoda czasu, zarobki beznadziejne,wymagania ogromne.

Zostaw merytoryczną opinię o Infico Sp. z o.o. - Gdańsk

Infico Sp. z o.o.