Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o.

Opinie o Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o.

Olga Nowy wpis

Pracowałam w firmie GIGABYTE ponad 14 lat. Atmosfera w firmie między pracownikami jest bardzo fajna, i mimo zawsze pojawiających się wzlotów i upadków firmowych, bardzo dobrze wspominam ten czas. Ponad 14 lat mówi samo za siebie :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o.?

Czy Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Gigabyte Technology Poland Nowy wpis

Firma Gigabyte jest otwarta na różne formy zatrudnienia i współpracy. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu w siedzibie firmy.

ij

Ale wiadomo jakie zarobki są zapewnione na stanowisku key account manager? Nie ukrywam, że odpowiadało mi takie zatrudnienie, bo stawki są raczej adekwatne do obowiązków.

Młody
@ij

Nie wiem jakie są zarobki na stanowisku key account manager,(usunięte przez administratora).. Tragedia, nie polecam ani trochę współpracy z tym managerem. Nie wiem, czy można trafić gorzej!

Serwisant

Testy do rozwiązania, pytania na schematach. bardzo zagmatwane opowieści o wynagrodzeniu.

nietaktowne pytania o stan materialny, o dzieci, o małżeństwo.

serwisant

zdarzają się oddelegowania do innych serwisów (Niemcy, Czechy, Węgry, Holandia)

serwisant

nie życzę nikomu pracować dla managera tego serwisu!

it

czy ktoś wie gdzie w Katowicach ma swój oddział Gigabyte?

gigbyte
@it

w Bytomiu, ul.Moniuszki 22

admin

Miałeś do czynienia z firmą Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o.