Opinie o Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa w Błonie

Mariusz Nowy wpis

No ale nie ma żadnych ofert, czy może wiecie gdzie oni się ogłaszają ?

Kamil Nowy wpis
@Mariusz

To wyślij swoje CV na adres firmy, albo zadzwoń - może coś się dla Ciebie znajdzie. Kolejne pytanie to jako kto szukasz pracy, co możesz zaoferować firmie.

uakaoao Nowy wpis

każdy chciałby z nas zarabiać wiecej i wiecej, ale wydaje mi się, ze lepiej do nich uderzyć etraz, bo potem nie wiadom jak bedzie z zatrudnieniem, bo ofert jak widze jest już coraz mniej.

Froger Nowy wpis

@ tak - mówię całkiem poważnie. I nie jest to żadna ironia. Jak ja pracowałem to tak było - aż sam byłem zdziwiony. Nie wiem jak jest teraz. Czemu odszedłem ? Do dziś się nad tym zastanawiam - ale myślę, że większe zarobki i coś na zasadzie a może tam będzie jeszcze lepiej ? Okazało się, że jednak nie. Pensja faktycznie wzrosła - ale reszta znacznie się pogorszyła. Do dziś wracam myślami do tamtych czasów - i tak jak mówię. Jak by była możliwość ponownej pracy tam to bym wrócił, zwłaszcza teraz - mając większe doświadczenie pracy w branży oraz wiedzę. PS. może i brzmi to aż za dobrze, ale właśnie tak było - i może dlatego patrze do dziś przez pryzmat tej firmy na inne. I nigdzie nie jest tak jak było właśnie w Błoniu.

Froger

Tak ! Tak ! Tak ! To jest firma ! Gdybym miał możliwość powrotu, bez słowa namysłu bym wrócił ! Rodzinna atmosfera, każdy służy pomocą, Pan Krzysztof Woliński - prezes firmy - człowiek Złoto ! Pracowałem nie długo - i żałuję, że odszedłem - bo takiej firmy to ze świecą szukać. Pensja zawsze na czas - co 3 miesiące miałem socjal w postaci ręczników, kawy, herbaty, mydełek. Zawsze bonus na święta ! Premie !! Polecam każdemu ! Nie wiem jak z bonusami teraz ale kiedyś, to bajka ! POLECAM !! DZIĘKUJĘ !!

Czy po rozmowie w Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.
admin

Wiesz o firmie Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa - Błonie

Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa