Mindpower Sp. z o.o.

Opinie o Mindpower Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 07:45:50
Czy obecnie firma Mindpower Sp. z o.o. rekrutuje do pracy? Jak patrzą na młodzież, studentów, czy chętnie zatrudniają takie osoby? Wiesz coś na ten temat? Twoja opinia jest cenna!
były pracownik 2016-10-02 11:09:44
Uwaga firma-oszust! Jeżeli chcesz mieć pensję na czas i opłacony ZUS to poszukaj innego pracodawcy... Prezes nie płaci wynagrodzenia w terminie, każdy miesiąc to jest zagadka - kiedy przyjdzie przelew, i czy w ogóle przyjdzie? Firma daje pracownikom opiekę medyczną i multisport, a potem nie płaci faktury i wszystko jest zablokowane. Były przypadki, że pracownicy mieli anulowane wizyty u lekarza z dnia na dzień, bo pracodawca nie zapłacił faktury... ZUS jest nie zapłacony od kilku miesięcy, teraz jak jest dostęp online do konta w ZUSie to można to sprawdzić w 5 minut i wszystko wychodzi na jaw. Lepiej poszukać pracy gdzie indziej i nie zawracać sobie głowy tą firmą.
Zostaw swoją opinię o Mindpower Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mindpower Sp. z o.o.