Opinie o Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jak jest z pakietem medycznym w Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

rtp

Dobry zart, w standardzie pakiet medyczny zapłać sam:p sportowy podobnie:p

Danuta
@rtp

:( A co tutaj w firmie ponad standard wychodzi w takim razie?

Tatar Nowy wpis
@Danuta

Poza standard wychodzi przede wszystkim traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) Mobbing jest w pakiecie standardowym. Aż się dziwie ze wciąż są na to chętni.

Były sługus

Wyzysk, brak szacunku, podejście jak za komuny. Firma uważa, że robi łaskę biorąc ludzi na staż. A jak się dostaniesz, to płaci zabawne pieniądze, a oczekuje pełnego oddania w postaci: bycia szoferem (jakby taxi nie było), w postaci czyszcenia rynien, w postaci odgarniana parkingu ze śniegu. Brak perspektyw, szkoda czasu na tego typy firmy. Nepotyzm w postaci wspierania (usunięte przez administratora) rozwiniętu do perfekcji. Stanowczo nie polecam mieć z tą firmą cokolwiek wspólnego.

Andrzej Nowy wpis
@Były sługus

Bo to prawda

Andrzej Nowy wpis

Nie ma nadgodzin… wypłacanych albo odbieranych

Firma Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Kamilka

@Abcd a ale na studiach na zdobycie pierwszego doświadczenia gdzieś to mówisz, że spoko ?

Murzyk
@Kamilka

@Kamilka, To jest zła firma na czas studiów, ponieważ w tym czasie nie powinnaś doświadczać mobbingu i poniżania za psi(usunięte przez administratora) a uczyć się szacunku do siebie i innych. Uwierz mi na stres jeszcze przyjdzie czas w prawdziwej pracy. Poza tym niczego się tam nie nauczysz, zmarnujesz swój czas. Jestem przekonany, że znajdziesz lepsze miejsce. To jest folwark z przed rabacji.

Jaka atmosfera jest między działami w Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.?

Kaktus bez kolców

Atmosfera między pracownikami spoko, ale między resztą kiepska. Forma to typowy wyzyskiwacz studencki, zero perspektyw na rozwój, brak szkoleń, podwyżki niskie. Pozdrawiam, Romeo

Dawid

@edward a dlaczego nie polecasz tam pracy?

Abcd
@Dawid

Proponuję przeczytać wszystkie opinie. Zjadliwe komentarze/pytania pisane jedynie przez rodzinkę. Firma dobra na czas studiów, potem wiać jak najdalej! Brak rozwoju, brak szkoleń, bezmysle wykonywanie wszystkich poleceń (osoba jest traktowana jak wlasność zarządu). Zakres obowiązków: przetykanie rynien, bycie szoferem na prywatne podwózki zarzadu, wymiana kół, mycie samochodów, parzenie kawy, zamawianie obiadków dla kilentów i zarządu itp.) Kasa ne etacie kiepska, porównywalna do ksajera w sieciowym sklepie. Jak macie wątpliwości, to sugeruję porozmawiać z eks stażystami/pracownikami. Jak ich popytacie, to moja opinia w środowisku nie jest odosobniona i złośliwa. Tak poprostu jest w tej firmie. Reasumując szkoda czasu, nie polecam! Pozdrawiam i życzę

Ramirez

podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje mimo , że czas nie sprzyja?

Edward
@Ramirez

Czy na serio chcesz się w to pakować? Dobrze ci radzę trzymaj się od tego centusia z daleka

zorro

Radze trzymac sie od firmy z daleka, jesli chcesz tam pracowac przemysl to dwu a nawet trzy krotnie.

anonimowy
@zorro

Pracuję w tej firmie od kilku lat i mogę opisać firmę w samych superlatywach. Opinia pisana przez konkurencje. Pozdrawiam!

@anonimowy

Jaką konkurencje? Chętnie wyślę tam swoje CV. A co do Kom-Odlewu to miałem nieprzyjemność tam pracować. Poprzednik napisał prawdę. Trzymajcie się z daleka!

Albatros
@zorro

Koledzy piszą prawde. Miałem wątpliwą przyjemność tego przetestowania na własnej skórze:] Krótko i na temat -> kasa kiepska, brak szkoleń, parobek do wszystkiego. Pozdrawiam, Albatros

Norbert

@Pj To jest forum pracownicze, więc nie rozumiem dlaczego tu klienci zostawiają swoje uwagi?

Atom

Proszę o dodanie zdjęć na stronę internetową z sali szkoleń. Proszę o informację odnośnie sprzętu szkoleniowego. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Bluszczowa 25F
  • NIP: 6792736428 KRS: 0000131936

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Kom - Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.