Opinie o Fingo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fingo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fingo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fingo Sp. z o.o. w Wrocław

Pola Nowy wpis

A mnie ciekawi firma w kontekście stanowiska mid java developer. Napisali, że jako mile widziana u kandydata jest znajomość Kotlin, Gradle, Docker, Google Cloud Platform, RSocket, OpenID, ActiveMQ. Jak znam część z tych elementów, to czy z reszty firma by mnie przeszkoliła, czy nie będzie to potrzebne do (usunięte przez administratora) lub dadzą inne narzędzia?

Oluś Nowy wpis

Ooo, to dobrze wiedzieć, że nie zatrudnia się tu nieletnich. To by było nieprofesjonalne. Choć z tego, co czytam w ofercie dla Product Ownera, firma ma do zaoferowania szkolenia kursy i konferencje. Czy byłbyś więc tak uprzejmy wyjaśnić, czy są to również szkolenia zewnętrzne, przydatne zawodowo w innych firmach?

Klaudia Balcer Nowy wpis

Wasz pracownik Kamil M prowadzi bardzo fajne wykłady na uczelni. Kamil M jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie i prowadzi niezwykle inspirujące wykłady na wrocławskiej uczelni. Jego pasja do frontendu w React.js promienieje podczas każdego spotkania ze studentami. Jego wykłady są niezwykle interesujące i angażujące, co sprawia, że jest bardzo ceniony przez studentów. Co więcej, jego zainteresowanie mangą przynosi dodatkową głębię i kreatywność do jego wykładów, czyniąc je jeszcze bardziej porywającymi.

Z tego, co widzę, firma szuka aktualnie kogoś na stanowisko IT support specialist. Sądząc po opisie stanowiska jak i entuzjastycznych opiniach na forum, wydaje się to całkiem fajna praca, coś zupełnie innego niż standardowe korpo. Płaska struktura, brak dress code'u, elastyczne godziny pracy, kierowanie się w pracy zdrowym rozsądkiem :). Aż trudno uwierzyć, że takie miejsca istnieją w dzisiejszych czasach :) Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników może potwierdzić, że ogłoszenie nie jest podkoloryzowane?

Aneta

Pracowałam tutaj jakoś dwa lata. Przyjęli mnie bardzo pozytywnie. To był czas gdy rozwijałam się bardzo i personalne i profesjonalnie. Poznałam bardzo wiele fajnych osób i pare mniej fajnych, ale zasadniczo było super. Dziękuję za zaufanie! Szczególnie miło wspominam szefostwo! Czasem żałuję, że musiałam odejść.

Programista Php

Najpierw rozmowa telefoniczna (takie tam kilkanaście minut o pierdołach), potem rozmowa w biurze: 2h rozmowy (sporo na początku szef opowiada o firmie) + kawałek kodu do napisania.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jak teraz wygląda atmosfera w IT? Czytałem, że można liczyć szkolenia i kursy, jakie np.? Ile wynoszą zarobki administratora IT? Mogę liczyć na premię od wyników?

Noname

Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat Fingo. Pracuje tu kilka ładnych lat i czuje ze cały czas się rozwijam. Pieniądze tez są uczciwe. Wchodzimy teraz w chmurę GCP i można naprawdę się dużo nauczyć. Atmosfera jest bardzo przyjazna, rodzinna wręcz. Szef bardzo empatyczny i wyrozumiały.

Czy pracując w firmie Fingo Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

W Fingo masz płaską strukturę wiec nie ma tu czegoś takiego jak awans. Ale jak chcesz to możesz nadac sobie dowolny tytuł np. Chief Integration Producer

Wanda
@Paweł

No i co komu po takim samoistnym nadaniu go sobie?

@Wanda

A co za różnica czy ktoś nada ci taki tytuł czy sama sobie? Potrzebujesz pieczątki zleceniodawcy by tytuł był ważny ?

Paulina
@Paweł

Chyba zawsze lepiej mieć na umowie taki tytuł wypisany no nie? Potem do cv można sobie wpisać. A w ogóle to na jakich umowach jest tu zatrudnienie?

Karol

Na praktyki chcieli do rozwijania swojej starej i prostej w obsłudze aplikacji Urlopia. Szukają naiwniaków wśród studentów szkół niepublicznych. (usunięte przez administratora) Aplikacja jest mało rozwojowa. Zresztą nie mają ani planu praktyk, ani nic. Uczelnie powinny kontrolować firmy pod kątem planu rozwoju studenta w ramach praktych.(usunięte przez administratora)

Alicja

Fingo zajmuje się projektowaniem i tworzeniem złożonych aplikacji dla biznesu. Studenci mogą zapisywać się na praktyki, aby zdobyć doświadczenie w branży. Do firmy można aplikować już teraz, link zostawiam poniżej. https://www.fingo.pl/pl/praca/ Chętnie przeczytam opinie od pracownika Fingo, jakie warunki umowy i benefity pracownicze proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej?

Patryk

@Przemek w jaki sposób usuwają ślady pracy bo nie bardzo rozumiem?

Nie bez powodu pracownicy sukcesywnie odpływają - to chyba nie jest znak dobrej firmy, w której chce się pracować. A odpływają z różnych powodów - nie tylko takich. Zresztą firma przestała sobie radzić z zarządzaniem. Podaje - tak twierdzi przedstawicielka zarządu (można odsłuchać na ich stronie domowej), że weszli w fazę turkusu i teraz -(usunięte przez administratora) - pracujesz bez szefa i "bez stanowiska". Bardzo nieszczere zagranie, bo ja też mogę być prezesem i wmawiać innym, by go wykorzystać do cna - bo chyba taki cel, tego braku stanowiska, że go nie mam. Niech mi dadzą!!!(usunięte przez administratora) również ma każdy projekt swojego, czyli każdy zespół. (usunięte przez administratora)

Artur

Dziwne te zarzuty bo przecież firma ma opinię dobrą, może ktoś pomylił firmy?

Zdecydowanie odradzam - poniżanie pracownika, krzyki na niego i wulgaryzmy. A zarząd nic sobie z tego nie robi, chociaż o tym wie. Lepiej szukaj innej firmy!!!

1_0_0_1

Jeśli nie jesteś ogromnym fanem ultra nudnych, zbyt przerośniętych i statycznych projektów bankowych to źle trafiłeś. Strutkura projektów jest tak złożona, że próg wejścia jest naprawdę wysoki. Atmosfera bardzo w porządku, wszyscy są pozytywni. Niskie zarobki jak na branżę. Biuro mieści się w starej poniemieckiej kamienicy, co oznacza wysokie stropy, duże odległości i wielkie schody. Wiele osób w firmie posiada staż pracy liczony w dwucyfrowych wartościach, ludzie przywiązują się do tego miejsca i chcą zostać na dłużej, ale jak to ludzie, każdy lubi trochę stabilności i przewidywalności w życiu nawet jeśli wiąże się to z pracą nad nudnymi projektami.

dzinks

Cześć, Z tego co widze, to Fingo rekrutuje na stanowisko "Inżynier wsparcia technicznego". Czy ktoś może był na rozmowie w tej sprawie? O co pytaja? Na czym polega ta praca i jakie wrażenia? Bede wdzieczny za wszelkie informacje.

awesome
@dzinks

@dzinks Albo oni sami nie wiedzą kogo szukają albo też nieszablonowym sposobem rekrutacji chcą wyciągnąć od ludzi wiedzę jak stworzyć 2 linię wsparcia. W teorii szukają inżyniera, w rzeczywistości managero-inżyniera, który tanim kosztem taki dział stworzy i będzie prowadził. Odzywają się przez LI, piszą długie elaboraty, z których potem nic nie wynika ;)

kurek
@dzinks

Mam podobne wrażenia jak @awesome. Przepytują ludzi z doświadczeniem w TS jak stworzyć drugą linię wsparcia bez intencji zatrudnienia ich... no chyba, że za 5000 zł (netto). Mówią, że szukają ludzi na długo mając nadzieję, że będą pracować za medale a nie za pieniądze. Plusy: - płaska struktura, czyli nie masz kierownika, który kieruje Twoją pracą - benefity na wrocławskim poziomie Minusy: - mało rozwojowa praca. Mają aplikację desktopową (Windows), którą wspierasz poprzez maila i telefon. Do tego robota głupiego, czyli wprowadzanie danych z plików xml do ich aplikacji. Dla mnie osobiście ograniczanie się do wspierania aplikacji, której nigdzie indziej nie zobaczę jest po prostu stratą czasu. Spokojnie te same pieniądze można dostać w korpo, gdzie człowiek ma dostęp do zupełnie innego wachlarza technologii i metod organizacji.

admin

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmieFingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

Mirek
@admin

W tym roku będzie przyjętych około 12 osób na wakacyjny płatny staż, z opcją pozostania w firmie po stażu. A poza tym to firmę polecam, uczciwy szef, dobre stawki, fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Fingo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fingo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fingo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fingo Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fingo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fingo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fingo Sp. z o.o.