Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne

Wrocław

Opinie o Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne

admin 2015-08-11 06:05
Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmieFingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.
Mirek 2016-03-10 15:37
W tym roku będzie przyjętych około 12 osób na wakacyjny płatny staż, z opcją pozostania w firmie po stażu.

A poza tym to firmę polecam, uczciwy szef, dobre stawki, fajna atmosfera.
dzinks 2017-07-08 23:06
Cześć,

Z tego co widze, to Fingo rekrutuje na stanowisko "Inżynier wsparcia technicznego". Czy ktoś może był na rozmowie w tej sprawie? O co pytaja? Na czym polega ta praca i jakie wrażenia?

Bede wdzieczny za wszelkie informacje.
awesome 2017-07-10 09:23
@dzinks
Albo oni sami nie wiedzą kogo szukają albo też nieszablonowym sposobem rekrutacji chcą wyciągnąć od ludzi wiedzę jak stworzyć 2 linię wsparcia. W teorii szukają inżyniera, w rzeczywistości managero-inżyniera, który tanim kosztem taki dział stworzy i będzie prowadził. Odzywają się przez LI, piszą długie elaboraty, z których potem nic nie wynika ;)
kurek 2017-07-10 11:54
Mam podobne wrażenia jak @awesome.

Przepytują ludzi z doświadczeniem w TS jak stworzyć drugą linię wsparcia bez intencji zatrudnienia ich... no chyba, że za 5000 zł (netto). Mówią, że szukają ludzi na długo mając nadzieję, że będą pracować za medale a nie za pieniądze.

Plusy:
- płaska struktura, czyli nie masz kierownika, który kieruje Twoją pracą
- benefity na wrocławskim poziomie

Minusy:
- mało rozwojowa praca. Mają aplikację desktopową (Windows), którą wspierasz poprzez maila i telefon. Do tego robota głupiego, czyli wprowadzanie danych z plików xml do ich aplikacji.

Dla mnie osobiście ograniczanie się do wspierania aplikacji, której nigdzie indziej nie zobaczę jest po prostu stratą czasu. Spokojnie te same pieniądze można dostać w korpo, gdzie człowiek ma dostęp do zupełnie innego wachlarza technologii i metod organizacji.
Zostaw swoją opinię o Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne