Eversoft Sp. z o.o.

Opinie o Eversoft Sp. z o.o.

seba 2011-11-22 04:56:03
Witam, co to znaczy "obiecanki cacanki" i "żerująca na ludziach", chodzi mi o jakieś szczegóły
lala 2012-12-03 12:56:03
Nie będę wyjaśniać ale zgadzam się z opinią: obiecanki to domena tej firmy
Śmieszny2012 2012-12-10 18:35:29
Firma , jak firma ale niczego nadzwyczajnego nie można się spodziewać .Rzeczywiście obiecanki cacanki (szkolenia oraz twoja kariera ).
Firma na zasadzie zapchaj dziura, aby przeżyć.
Powiedzenie z braku laku dobry i kit świetnie się tutaj sprawdza.
Zarobki są o 20 % mniejsze niż w innych firmach, na podobnym stanowisku.
beznick 2013-08-08 15:06:50
Po pierwsze firma już nie jest w Gdyni, tylko w W-wie. Po drugie - zależy co się robi i w jakim celu podejmuje się współpracę z firmą. Zresztą to dotyczy każdej firmy i każdej umowy.
Ja osobiście nie narzekam, a współpracuję już ponad 3 lata ( i nie jestem żadnym managerem czy coś takiego).
Zamiast narzekać proponuję zawsze dokładnie uzgodnić warunki pracy - i jeśli nie odpowiadają, to się nie zatrudniać, na przykład.
eks 2013-08-08 18:35:53
Nie słyszałem by ta firma kogoś skrzywdziła, widziałem zaś, że umożliwiła ludziom rozwój. Firma prowadzi wiele ciekawych projektów i raczej zachęcałbym niż odradzał nawiązanie kontaktu. Po współpracy z tą firmą, mogę jedynie pozytywnie ocenić produkty, które ta firma wytwarza, czy kompetencje pracujących tam ludzi.

A beznick nie jest obiektywny bo jest na ich garnuszku :)
nonick 2013-10-04 21:36:59
Firma zatrudnia informatyków, których później wynajmuje innym firmom. W odniesieniu do niej prawdziwe jest stwierdzenie że nieobecni nie mają racji. Rację ma tylko dwór skupiony w siedzibie firmy a wszelkie spory pozostałych pracowników z dworem są rozstrzygane na niekorzyść pozostałych. Żadnych szkoleń, zero rozwoju. Tylko dla desperatów co kilka lat nie mogą znaleść zatrudnienia.
nickno 2013-10-06 17:03:09
Nonicku,
jak to "kilku desperatów co kilka lat nie może znaleźć zatrudnienia" skoro właśnie pracują w Ever? Nikt Ciebie nie zrozumie o co Ci chodzi.
O jakiego rodzaju sporach osób outsourcowanych z firmą piszesz? W takich przypadkach zasady są określone z góry umowami z firmą do której Ci informatycy trafiają. Skonkretyzuj spory.
Jak zero rozwoju, skoro Ci informatycy są zatrudniani w firmach zewnętrznych i to tam przebywają i tam przecież pracują i się rozwijają.
Nic nie piszesz o relacjach pomiędzy osobami w samym "dworze".
Konkretniej nonick inaczej nikt tego nie zrozumie.
inny 2013-12-15 00:59:03
Firma jest mocno uzależniona od Asseco. Jak tam nie ma pracy to ludzie wynajęci dla nich są zwalniani jak to się ostatnio zdarzyło.
Gość 2014-05-28 08:41:29
http://eversoft.com.pl/ w zakładce kariera masz ciągle jakieś oferty
kiełbasawyborcza 2014-08-22 15:03:42
W żadnym rozwoju, co chwilę ktoś od nich ucieka, mała firma z korpo podejściem, strasznie sztywno, wymuszone uśmiechy na korytarzu i w kuchni.
Handlowców przez 2 lata przewinęło się chyba z 10. Zalecam ostrożność.
świstak 2014-08-23 10:40:35
buhahahaha - wrodzona skromność
@eks - jakie produkty? ten co piszą i skończyć nie mogą?
aniaa 2014-08-23 10:51:39
Marcin, nie rób tego!! Wyssą z ciebie soki i porzucą.wykorzystają kontakty ot co
aniaa 2014-09-08 09:14:33
Programiści czy innej maści informatycy, Tak jak wyżej napisał @inny, nie ma zleceń nie ma pracy, zleceń nie ma bo nie ma sprzedaży, nie ma sprzedaży bo nie mają nic do sprzedania, poza dniówkami dla Asecco dla pewnej dużej instytucji państwowej, która ma najdroższy system informatyczny na świecie!
pracuje może 40 osób i mają na to aż 6 dyrektorskich stanowisk. Duża część załogi to osoby na działalności gospodarczej. Płacą ok 10-15% mniej niż konkurencja.
Oczko 2014-09-26 13:51:33
Pracowałam na samym początku firmy. Nie narzekałam, było całkiem dobrze.
Podjęłam decyzję o wypowiedzeniu przez fakt zatrudnienia jako dyrektora naszej nauczycielki angielskiego, przez którą zwątpiłam w zdrowy rozsądek zarządu.
Szkoda.
Ps. Dawni Pracownicy temat znają. Pozdrawiam Was :)
kiki 2014-09-28 15:23:24
Nie polecam. Więcej prezesów niż pracowników, zarządzanie beznadziejne. Brak własnych produktów. Utrzymują się ze sprzedaży ludzi do Asecco. Jeśli już ktoś się decyduje niech nie wierzy w obietnice tylko niech da umowę do znajomego prawnika, bo mogą oszukać. Bardzo duża rotacja pracowników, zwłaszcza handlowców, co nie świadczy dobrze o perspektywach i atmosferze.
asfh 2014-10-14 23:02:17
jeśli jesteś przed emeryturą, masz tu szansę na zwój
analityk 2014-11-09 13:25:23
Nieźli są. Dali ogłoszenie, że szukają analityka systemowo-biznesowego.
"znajomość co najmniej jednego z narzędzi CASE: Enterprise Architect, MS Visio, JMeter lub równoważnych (takich, które umożliwiają tworzenie przypadków użycia zgodnie z UML 2.0, diagramów klas, aktywności, sekwencji, generowanie dokumentacji oraz prototypowanie)"

Dla nich Visio to narzędzie CASE :D Takie które umożliwia tworzenie czegokolwiek zgodnie z notacją UMO 2.0 :D A czemu nie 2.1? ehehehe Generowanie dokumentacji oraz prototypowanie :D
Ciekawe gdzie oni widzą w Visio cechy CASE, jakaś mi nieznana wersja zawiera traceability? :D Pomyśleć, że znalazłbym się tam wśród nich i by mnie oceniali :)
MadryPrzedSzkoda 2014-11-29 22:12:18
Bylem na rozmowie. Żenada. Pani i pan w zasadzie o nic szczególnego mnie nie pytali. Potem dostalem odp że klient sie wycofal bo projekt nie rusza to sie domyslilem że chodzi o bodylizing. Stracilem tylko czas. Pytajcie dokładnie o co chodzi zanim też zmarnujecie czas na miałką rozmowe.
mlodywilk 2014-12-19 17:50:34
Jeśli kogoś interesuje praca w firmie Eversoft Sp. z o.o. to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. Eversoft Sp. z o.o. jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę eksper...
Marek 2015-01-26 18:03:34
Umowy o pracę i ew. na działalność jeśli ktoś chce ale musu nie ma. Na zlecenia i dzieło nie spotkałem nikogo.
Toija 2015-05-04 21:39:48
To i ja coś dorzucę. Nie wiem jak teraz ale jak ja tam pracowałem to firma nie płaciła mi pełnego ZUS. Choć nie jest to istotne to jednak świadczy o rzetelności firmy.
życzenia 2015-12-31 19:17:20
fajnie nas zalatwiliscie z tą migracją z rinf
udanego 2016!
pzdr. 2016-04-21 22:29:44
jak tam? wciąż zarobki na poziomie malej firmy z gdyni?
czekam 2016-05-07 11:51:00
heh, zabawne porównanie. Zwłaszcza, że mowa o sporej firmie w Warszawie, gdzie stawki są inne, bo życie jest inne. @pzdr. chyba nie ogarniasz za bardzo realiów.
Zostaw swoją opinię o Eversoft Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eversoft Sp. z o.o.