Opinie o Eversoft w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eversoft. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eversoft o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eversoft w Warszawa

Czy jest możliwość pracy w Eversoft na część etatu?

@Pracodawca Nowy wpis

W tej chwili nie ma możliwości pracy na część etatu. Odpowiadając przy okazji na kilka innych zapytań: nie ma również możliwości realizacji stażu.

Czy w Eversoft występują paczki/bony świąteczne?

Hanna Nowy wpis

Dodatkowe benefity grudniowe są ustalane rok do roku.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Eversoft odbywa się w siedzibie firmy?

Hanna

Ze względu na sytuację pandemiczną rozmowy kwalifikacyjne w większości odbywają się zdalnie. Zależy to również od miejsca zamieszkania kandydata. Eversoft jest elastyczny w tym zakresie.

@Hanna

Dalej zdalnie te rozmowy? Czemu? Sytuacja się znacznie poprawiła, więc chyba nie ma czego się bać. Ja wolałabym spotkać się osobiście.

@Helena

Jeżeli ktoś preferuje spotkać się osobiście, to organizujemy takie rozmowy.

Jak jest z pakietem medycznym w Eversoft? Można dołączyć rodzinę?

Hanna

Firma zapewnia pakiet medyczny pracownikom, mogą oni podłączyć również swoją rodzinę.

Dariusz
@Hanna

Czyli firma w całości opłaca ten pakiet?

@Dariusz

W całości opłaca pakiet podstawowy dla pracownika, pakiet dla członków rodziny jest dodatkowo płatny.

Iwona

Dużo płatny taki pakiet?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Eversoft? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pati

Liczyłam na opinie pracowników , jaka atmosfera i ogólnie czy warto aplikować.

Edek
@Pati

Atmosfera jest przyjazna, nie ma tu "korpo" stylu.

@Edek

To miło, że w Eversoft panuje dobra atmosfera, to ważny element pracy. A jakie są warunki zatrudnienia, można liczyć na umowę o pracę? Daj proszę znać.

Edek
@Helena

Można, zależy tak naprawdę od tego jak się dogadacie

@Edek

Super, dzięki za odpowiedź. To już bardzo pomogło, ale muszę jeszcze o coś dopytać. Wspomniałeś, iż w Eversoft można liczyć na umowę o pracę, ale czy jest to umowa na czas określony czy jednak na początek na nieokreślony?

@Helena

Mimo wszystko to firma z branży IT. Nie trzeba się wykłócać o rodzaj umowy i raczej nikt nie boi się, że straci pracę, bo zaraz i tak znajdzie nową, przynajmniej jeżeli chodzi o specjalistów IT, programistów. Pytanie raczej jest takie, czy warto w ogóle aplikować.

404 Page Not Found

Aktualność
Some say that pets at work decrease the level of stress among the employees. The research data confirms it! However, we do not need and reports from experts to know that. All we need is Pyza, who makes the employees smile during even the most gloomy of days.

Aktualność
Artificial intelligence - what is the actual meaning of the term? When can we speak of artificial intelligence and when is it simply an artificial cognitive process? We present the answers to these questions in our latest article!

Aktualność
What do we need to know about blockchain? When is it worth using and why? Check out our latest blog entry, and you will find answers to the above and even more interesting questions!

Sławek

Jakie macie oferty pracy? Czy oferujecie benefity?

@Sławek

Panie Sławomirze, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oferty pracy, jak również informacje na temat benefitów, dostępne są na naszej stronie internetowej (https://eversoft.company/join-our-team/). Jeśli ma Pan jakieś dodatkowe pytania, proszę je kierować na adres: kariera@eversoft.company. Pozdrawiamy, zespół Eversoft

Chcialen spytać kogoś na forum czy eversoft robi rekrutację?

dziękujemy za zainteresowanie! Zapraszamy do odwiedzin naszej zakładki "Job Offers", gdzie publikowane są wszystkie oferty pracy (https://eversoft.company/job-offers/).

Bardzo fajna firma, ciekawi ludzie i dobra atmosfera!

Natalia

Trochę zdawkowy jest Twój komentarz. Ale oczywiście dobrze, że cenisz sobie pracodawcę, jakim jest firma Eversoft. Myślisz, iż są tam skłonni do zatrudniania osób, które dopiero poszukują swojej pierwszej pracy, czy raczej stawiają na doświadczenie? Liczę na Twoją dalszą aktywność na tym wątku.

@Natalia

@Natalia, to wszystko zależy pewnie od aktualnych potrzeb rekrutacyjnych no i stanowiska, na jakim szukasz pracy. Może najlepiej skontaktuj się z nimi i spytaj, jakie są możliwości.

Natalia

Rozumiem. Na pewno tą odpowiedzią pomogłeś osobom, które realnie rozważają aplikowanie do Eversoft. A Ty sam jak długo i na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w tejże firmie? Zapewne wielu użytkowników jest ciekawych, jak przedstawia się w niej kwestia zarobków. Opiszesz Nam ją pokrótce?

Zostaw merytoryczną opinię o Eversoft - Warszawa

Eversoft
2.5/5 Na podstawie 16 ocen.

Eversoft