Set(h) Sp. z o.o. Systemy Informatyczne

Rzeszów

Opinie o Set(h) Sp. z o.o. Systemy Informatyczne

admin 2015-08-11 07:43:37
Znacie firmę Set(h) Sp. z o.o. Systemy Informatyczne od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!
Justyna 2015-10-28 14:45:29
Firma w której najważniejsze jest to, aby klient zapłacił. Reszta na odpier..ol. Szefowa - a raczej żona szefa, wtrąca się we wszytko - o czym nie ma pojęcia (uczy programistów - programować, sprzątaczkę sprzątać, handlowców handlować, a nie potrafi expresu do kawy używać, nie mówiąc o US). Szef wie wszystko najlepiej - BO TAK, BO JA TAK MÓWIĘ + skłonność do przeinaczania "na pewno tak nie mówiłem". Nowe technologie, rozwój? zapomnij - power builder to rozwiązanie na wszytko. Na to czy dostaniesz podwyżkę czy cie zwolnią, ma wpływ to czy cię synek lub żonka polubi - jeżeli głośno wyrażasz swoją opinie - do widzenia.
tr 2016-04-28 20:19:46
to wydaje mi sie malo prawdopodobne @mecop z cala pewnoscia szef musi sie znac na prowadzniu firmy oraz na tym co robi przede wszsytkim musi tez miec odpowiednie kwalifiakcje i kompetencje no i posiadac doswiadczenie..to w koncu odpowiedzialne stanowisko
Zostaw swoją opinię o Set(h) Sp. z o.o. Systemy Informatyczne - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Set(h) Sp. z o.o. Systemy Informatyczne