Profitroom

Poznań

Opinie o Profitroom

Aztek 2014-07-23 22:36:52
Pensja przyzwoita, imprezy integracyjne, rozwijają się bardzo szybko.
Ale ciężko tam o awans i rozwój po pewnym czasie, dlatego rotacja jest dość duża.
Anastacia 2014-08-30 22:37:06
Drogi ''ZARZĄDZIE'' - zacznij szanować swoich pracowników i tratować ich na równi sobie jak i dotrzymywać obietnic związany z warunkami zatrudnienia., bo puki co traktujecie pracowników jak pionki, którymi chcecie manipulować aż do momentu gdy nie wyciśniecie wszystkich soków z takiej osoby. Nikomu w tej firmie nie można ufać, pozostaje tylko wchodzić w tyłek jeżeli umiesz tak funkcjonować,.. Uczciwość jest uznawana za słabość a szczerość za obrazę majestatu tych zakłamanych ludzi.
Michał 2014-09-11 10:08:52
ee ja tam jestem zadowolony :) praca fajna, dobre godziny a przede wszystkim lokalizacja! i wszystko jasno określone od początku, nie ma co narzekać.
analfabetyzm 2014-11-05 10:51:57
jak pracujesz tak samo jak piszesz po polsku to się nie dziwię że masz powody do narzekań... bo "puki" co się piszę z goła inaczej...
? 2014-11-06 09:57:47
Osoba bez doświadczenia ma szansę na pracę w tej firmie?
Troja 2015-06-20 08:51:21
generalnie spoko, ale słabe możliwości awansu i brak np. budżetu szkoleniowego trzeba o wszystko się prosić. duże nastawienie na nowe technologie ale zawsze brakuje czasu żeby zrobić to porządnie.
Bartosz 2015-06-29 09:08:28
@Troja, nie zgodzę się z Tobą. Pracowałem w Profitroom ponad 2 lata i nigdy nie było problemu z budżetem szkoleniowym, a i możliwości rozwoju były bardzo duże. Ja polecam!
Autor 2016-02-24 10:53:42
Klimat korporacji udziela się "na wejściu". Karty dostępu i przerwy jak na jakiejś hali produkcyjnej. Bardzo miła Pani od rekrutacji która stara się wprowadzić pracownika to z pewnością na plus. Lokalizacja również ale wole jechać dłużej do pracy i nie czuć się jak pracownik "typowego korpo". Zresztą jak w poprzedniej opinii lokalizacja to czynnik względny.
eM 2016-04-07 15:11:21
Tak jak napisał któryś z poprzedników, rzeczywiście pani od HR jest bardzo miła i sympatyczna, jednak okazało się to działaniem na pokaz i nie dotrzymują słowa i nie informują o negatywnym wyniku rekrutacji, bardzo nieładnie, po co tak kłamać? Również nie wiem po co otrzymałem wizytówkę z mailem, pod którym mogę zadawać pytania, skoro nikt nie raczył na nie odpowiedzieć. Firma ogółem sprawia wrażenie profesjonalnej, rozmowa rekrutacyjna z panią od HR i menedżerem, ogólnie w porządku i nie mam zastrzeżeń, poza brakiem informacji zwrotnej, dlatego pozytywny czar firmy prysnął. Widocznie się nie nadaje i o to nie mam pretensji, ogłoszenie znów się pojawiło na portalu. Dużym zauważalnym atutem jest świetna lokalizacja w centrum miasta.
kamil 2016-04-11 10:39:00
hej, z tego co mi wiadomo, odpowiedź udzielana jest w ciągu dwóch tygodni, byłem na rozmowie, jeszcze czekam, ale ten czas jeszcze nie minął. Myślę, że warto poczekać :)
Monika 2016-04-11 12:41:20
Ja dostałam negatywną odpowiedź po 2 tygodniach, czyli tak jak się umawialismy. Po roku spróbowałam jeszcze raz i mi się udało. Polecam!
Robert 2016-04-11 19:45:25
Jestem niezadowolony, bo nie udało mi sie dostać pracy w tej firmie, ale rozmowę wspominam bardzo miło. Profesjonalny kontakt z panią z HRu i miła rozmowa z Dyrektorem. Zdziwiło mnie, ze aż tyle ludzi pracuje w tej firmie i ze maja klientów za granica.
qaz 2016-05-30 14:38:07
hej ile mozna zarobic jako junior tester? widzialem ze jest oferta
quidam 2016-08-18 21:04:30
a mozecie podac jakie sa zarobki?
widze ich oferty pracy,ale nie wiem, czy aplikowac.
quidam 2016-08-28 22:00:41
Specjalista ds. rezerwacji online z językiem niemieckim
Marek 2016-08-29 10:43:39
@ska chyba coś pomyliłeś, bo firma zajmuje się czymś innym :)
quidam 2016-08-30 23:14:11
czyli ile?
quidam 2016-09-01 15:04:38
dokladnie pytalem 3 razy o to ile zarabia Specjalista ds. rezerwacji online z językiem niemieckim
Dron 2016-09-10 22:42:39
Firma taka sobie :) Wynagrodzenie przeciętne :/
tom 2016-09-18 11:20:18
zależy od stanowiska tak naprawdę ale mysle, że doswiadczenie też jest ważne, bo jak masz wieksze doswiadczenie to podejrzewam, ze upowaznia cie nawet do negocjacji warunków finansowych, może nie dadza ci tyle ile chcesz ale podobnie pewnie zaproponują
Zostaw swoją opinię o Profitroom - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profitroom