Great Open House Sp. z o.o.

Opinie o Great Open House Sp. z o.o.

anonim 2008-10-14 18:10:19
Słowa kojarzące się z Great Open House solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo wporządku.

Najbardziej podobało mi się w Great Open House: praca i ludzie
anonim 2009-01-27 15:53:47
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca, niesolidna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: brak szkoleń
Atmosfera i ludzie tam pracujący są: w związku z ostatnimi zmianami atmosfera jest bardzo zła
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500zł
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: miła atmosfera przed zmianą w kadrze zarządzającej
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: złe zarządzanie oraz brak szacunku dla parocwników
anonim 2013-05-23 14:29:17
Atmosfera w pracy zła, brak szkoleń i systemu motywacyjnego, lekceważący stosunek szefa do pracowników, bardzo niskie zarobki.
a a 2016-05-20 23:15:40
takie zdanie znalazłem na ich stronie: "Ponadto możliwość łączenia pracy z pasją daje pracownikom ogromną satysfakcję. Spółka wspiera ich rozwój zawodowy i osobisty, ponieważ najcenniejszym kapitałem PBG są ludzie." Śmiem twierdzić, że atmosfera jest b. pozytywna :)
Zostaw swoją opinię o Great Open House Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Great Open House Sp. z o.o.