Effepro Sp. z o.o. w Organizacji

Opinie o Effepro Sp. z o.o. w Organizacji

admin 2015-08-10 22:45
Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Effepro Sp. z o.o. w Organizacji.
SYLWIA 2015-11-12 16:59
POZORY MYLĄ A DOKŁADNIE TO TRAGEDIA , NA ROZMOWIE NIBY OK MIŁO ITD.. ALE UMOWY DO 2 TYGODNI RACZEJ SIĘ NIE SPODZIEWAJ A JAK JUŻ SOBIE POPRACUJESZ TO UWAGA: UMOWA NA PÓŁ (1/2) ETATU OD NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ!!!! I NIE SPODZIEWAJ SIE ANA CAŁY PO PRÓBNYM BO TO RZADKOŚĆ , no może po 3 latach solidnej pracy jak na awans zasłużysz... Powodzenia
Grześ 2016-04-28 20:27
nie ma co oceniać innych.. ja bym się na takie warunki nie zgodził, ale wydaje mi się, że każdy sam siebie ceni na tyle, ile chce. W sumie gdyby pracownicy walczyli o swoje, to nie byłoby w Effepro żadnych problemów. Pozdrawiam serdecznie @ekak. :):)
niepolecam 2017-09-11 14:09
Serdecznie nie polecam. Szukają głupiutkich studentek, które rotują co 3 miesiące, praca na pełen etat, umowa na połowę, druga połowa wypłacana pod stołem. Na obietnicach w tej firmie się kończy. Bez szefowej pracownice robią co chcą, a dziewczyny które chcą się nauczyć finansowych rzeczą służą jako pomoc do latania po artykuły spożywcze dla wywyższających się wieloletnich pracownic albo jako zaparzacze kawy bo damy nie potrafią obsługiwać się czajnikiem ;)
Zostaw swoją opinię o Effepro Sp. z o.o. w Organizacji - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Effepro Sp. z o.o. w Organizacji