Opinie o Effepro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Effepro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Effepro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Effepro Sp. z o.o. w Warszawa

Cześć. Jeszcze 13 dni trwa rekrutacja na stanowisko księgowej i zastanawiam się czy aplikować. W ofercie chwalą się stabilnością zatrudnienia. Na jaki okres czasu dostaje się pierwszą umowę? O tą na czas nieokreślony po jakim czasie pracy można się starać?

KA Nowy wpis

Z tego co się orientuje takie są wynagrodzenia chociaż jest tajemnica wynagrodzeń ale jakoś nikt nie narzeka.

Czyli nie tylko mnie wpadła w oko tamta oferta sprzed roku dla księgowej z widełkami od 5,5 do 7,5 tys? a powiedzcie mi jak wygląda teraz sytuacja ze stopniowaniem stanowisk? Chodzi o to, że właśnie dostępna jest oferta dla samodzielnej księgowej i tym razem wskazano widełki od 6,9 do 9,8 tys. zastanawiam się przy tym czy to tożsama pozycja co z ubiegłego roku? możecie przy tym ocenić osiągalność tych 9,8 tys?

@pracownik

Na każdym stanowisku jest bardzo dużo pracy. Jeśli ktoś jest pracoholikiem to polecam :) Niestety ma to wpływ na jakość usług. Zamiatanie pod dywan. Stanowisko na które teraz jest oferta pracy to około 25 sp zoo i 9 działalności. W których ponoć nic się nie dzieje

@@pracownik

Ja do pracy chodzę tylko dlatego, że płacą. Im więcej płacą, tym dłużej chodzę w to miejsce. Napiszesz, ile tu bym zarobił i czy uprzedzają od rozmowy o pracę, ile jest roboty? To ma przecież wpływ na to, ile się od nich kasy zarząda. Im więcej obowiązków, tym większa wypłata. Czy nie tak to tu działa?

Pracownik Nowy wpis
@@pracownik

A byłaś na rozmowie ze wiesz na jakie stanowisko jest rekrutacja? Może 25 kh w nich 10 dokumentów to wtedy nie jest wyczyn dla samodzielnego księgowego. A może lepiej przyjść na dwa tygodnie stękać ze boli kręgosłup i powiedzieć ze się w dwa tygodnie zaksięgowało 50 faktur ???

Obecna

Ja pracuję tu kilka lat i nie narzekam, miła atmosfera, fajne wyjścia integracyjne, praca do 16 więc jeżeli ktoś zostaje to tylko szefostwo, firma zapewnia karty multisprt, pakiety medyczne, nie ma problemu żeby się zwolnic bo coś trzeba prywatnie załatwić. Ogólnie bardzo polecam. Mam już swoje doświadczenie więc mam co porównać.

Roxi
@Obecna

Oooo wyjścia integracyjne. No to super. Ile jest takich wyjść w miesiącu czy roku? To weekendowe imprezy czy w tygodniu też?

Człowiek
@Obecna

Super, że są te benefity. No i jak jest tez pakiet medyczny, to tylko dla pracownika czy też dla jego rodziny? Np. można dzieci dołączyć?

Klaudia

Pracuję w biurze w centrum. Fajna atmosfera, zgrany zespół, wyjścia integracyjne, pakiet medyczny i sportowy. Wynagrodzenie zawsze na czas, miłe szefostwo i współpracownicy. Polecam pracę w tym miejscu :)

Jadźka
@Klaudia

O, a gdzie sa te wyjścia integracyjne? To jest inicjatywa firmowa i firma pokrywa koszty, czy raczej prywatne spotkania osób z tej samej firmy?

@pracownik

Na każdym stanowisku jest bardzo dużo pracy. Jeśli ktoś jest pracocholikiem to polecam :) Niestety ma to wpływ na jakość usług. Zamiatanie pod dywan.

koko

Praca w miłym towarzystwie tylko przeprowadza do innego miasta zmusiła mnie do rezygnacji z tej pracy jednak gdyby nie to to pracowałabym tam nadal.

Dorota
@koko

Nooo to jak ludzie fajnie to już połowa sukcesu. :D A czy firma też dba o integracje i budowanie dobrych relacji? Chodzi o jakieś spotkania, wyjazdy i inne takie imprezki? Cokolwiek jest czy nie ma nic?

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 12 października kilka aktualnych ofert pracy do firmy Effepro Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Księgowa. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

...

Pracowałam na Ochocie. Osoba będąca dopinajcym księgowym wykazuje brak szacunku wobec pracowników wręcz ich poniża. Wiedza tej pani też wiele do zarzucenia wykorzystywanie pozostałych. Atmosfera bardzo zła. Częsta rotacja pracowników.

Dorota

Wyszukałam ofertę internetową dla Księgowej lub Księgowe. Są tam widełki podane na tym stanowisku i jest to 5500 - 7500 zł na miesiąc. To było kilka miesięcy temu. A wiecie, ile obecnie płacą na tej posadzie? Czy był podwyżki z racji inflacji, czy nadal te kwoty są obowiązujące?

Dawid

To było moje pierwsze biuro rachunkowe i byłem bardzo zadowolony z pracy, świetny kontakt z innymi w zespole, można się bardzo dużo dowiedzieć i nauczyć, warto z doświadczenia innych korzystać. Wyprowadziłem się z Warszawy więc zmieniłem też prace, ale do EffePro na pewno był chętnie wrócił.

Ryszard
@Dawid

Miło się czyta taką opinię. Z pensji też byłeś zadowolony? Pytam bo chce się tu starać o prace i ciekawy jestem jak płacą takim początkującym pracownikom i bez doświadczenia. Bo to też byłaby moja pierwsza praca.

@Dawid
@Ryszard

Jak dla mnie było całkiem ok

młody
@Ryszard

Płacą dobrze nie musisz się obawiać

Nina
@młody

Ale na najniższą krajową umowa

Zmieniłem EffePro ze względu na to, że zmieniłem nieco branże, natomiast biuro mogę polecić, miejsce pracy gdzie zawsze jest dobry kontakt między pracownikami, można liczyć na współpracę.

Pracownikk

Jako pracownik mogę potwierdzic ostatnie komentarze.Przez przez ostatnie lata pracy w biurze panuje bardzo dobra atmosfera,dużo szkoleń,na trudne pytania od klientów zawsze jest pomoc w rozwiązywaniu problemu.Zarobki są różne przede wszystkim zależne od wiedzy i doświadczenia.Nikt nikogo nie zmusza do podpisania umowy.????Odnosnie niektorych negatywnych wpisow, uwazam ze sa kompletnie niezasadne i obrazliwe zarwono dla calej firmy jak i pracownikow i nie maja niz wspolnego z rzeczywistoscia.

Kamil
@Pracownikk

Piszesz o szkoleniach, możesz powiedzieć czego one dotyczą? :) Chętnie się dowiem czegoś na ten temat.

Majka
@Kamil

Nie mają nic wspólnego z rzeczywistością? To skąd się biorą?

Dawid

Biuro jak najbardziej godne polecenia jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Arek

Duże wsparcie dla takiej małej, 1 osobowej działalności. Wcześniej sam siedziałem w dokumentach, teraz mogę więcej czasu przeznaczyć na rozwój firmy, na realizację zleceń, po prostu na zarabianie.

Lukaku

Dla mnie rewelacja. W końcu mogę bardziej skupić się na tym co lubię, czyli na kontaktach z klientami, a nie grzęznę w rozliczeniach i stosach dokumentów.

Leszek

Dzięki nim nie muszę się martwić o księgowość w firmie, profesjonalnie prowadzony temat, zdecydowanie polecam.

Roman

Obsługa księgowa na wysokim poziomie, można liczyć na ich ofertę prowadzenia księgowości.

Mirosław

Kurczę, wszystkie opinie to oceny usług, a myślałem, że to forum pracownicze ... Może jednak doda ktoś wpis jak się pracuje? Spoko atmosfera? Jak z kasą na dzień dzisiejszy? Nie minimalna?

Zostaw merytoryczną opinię o Effepro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Effepro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Effepro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effepro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 14 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Effepro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Effepro Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Effepro Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Jasna 1 lok. 118
    00-013 Warszawa