logo Cognifide Polska Sp. z o.o.

Cognifide Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Cognifide Polska Sp. z o.o.

PozPoz 2011-10-17 15:51:57
całkiem spoko, firma sama w sobie - nothing Special podobnie rozwój i robota = rutyna niestety ale warto dla samej atmosfery i ciekawych ludzi którzy tam pracują (oczywiście nie wszystkich, bo jest kilka kwiatków ;)
Javos 2015-07-02 09:18:55
Byłem tam na stażu rok temu. Na początku wszystko fajnie, każdy miły. Po jakim czasie atmosfera opadła i monotonna praca. Kiepska płaca jak na staż w porównaniu np z innymi firmami organizującymi staże w Poznaniu. Najlepiej żebyś robił na początku za free. Ludzi bardzo różni, od ogarniaczy, którzy na prawdę biją wiedzą i umiejętnościami. Nie brakuje również ściemniaczy, osób całkowicie nie posiadających większych umiejętności.
aros 2016-02-04 14:10:52
Za mocno się podniecają w tej firmie. Są takie błazny co w Javie nic sami zrobić nie potrafią, nawet nie wiedzą ze obiekt trzeba zainicjować, jedyne co potrafią: (szukaj w kodzie - skopiuj - przerób analogicznie), dosłownie jak małpy. No ale jak podliżesz się PM i innym to zostaniesz i będziesz lubiany. Jak to lubi.
Ankaqa 2016-05-04 18:52:58
Jakie jest wynagrodzenie na stażu?
charlie 2016-07-13 07:30:36
Staż 1500zł i to jeszcze najlepiej przez Uczelnie płacony bo oni nie bardzo chcą płacic za staż.
Zostaw swoją opinię o Cognifide Polska Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cognifide Polska Sp. z o.o.