ALX Sp. z o.o.

Opinie o ALX Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 01:03:51
Pracowałeś już w firmie ALX Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.
Mela 2016-11-24 12:34:06
Z powodu katastrofalnego potraktowania mnie jako klienta firmy ALX chciałabym podzielić się opinią na temat tej firmy. Zapisałam się na szkolenie proponowane przez firmę ALX. Jeden termin szkolenia został odwołany i mimo, że chciałam dowiedzieć się w jakikolwiek sposób czy szkolenie się odbędzie cały czas otrzymywałam informację: Nie mamy jeszcze potwierdzenia szkolenia. Zrozumiałabym to, gdyby nie totalna ignorancja ze strony firmy ALX. Na czas trwania szkolenia musiałam wziąć urlop, który mi tak naprawdę przepadł, ponieważ w ostatnim możliwym momencie szkolenie zostało nawet nie przesunięte w czasie tylko odwołane. Na moje pytanie kiedy odbędzie się następny termin szkolenia, nie uzyskałam informacji, ponieważ oczywiście nic nie było wiadomo - czy termin się odbędzie, czy w ogóle cokolwiek się odbędzie, kiedy się odbędzie - zupełnie nic. Mimo, że byłam zapisana na szkolenie - zapewne nie kluczowe dla firmy ALX - to wypadałaby żeby ktokolwiek z tej firmy okazał mi chociaż trochę szacunku. Jednak jedyne co firma postanowiła zrobić to egzekwować ode mnie pieniądze na szkoleniu, w którym wycofałam swój udział (UWAGA, Bardzo ważna informacja! firma ALX w swoim regulaminie ma zapis, że jeżeli uczestnik wycofa się ze szkolenia to i tak musi za ten kurs zapłacić - mimo, że np. wycofa swoje uczestnictwo na 7 dni przed szkoleniem, natomiast oczywiście adnotacji o tym, żeby mieć jakieś poszanowanie dla klienta i komunikować się z nim w jakikolwiek sposób to już nie ma). Wszystkim, którzy chcą skorzystać ze szkoleń w firmie ALX - nie polecam!!!!! Dodatkowo zaznaczę, że na formularzu zgłoszeniowym nie ma regulaminu firmy - trzeba go wyszukać - tak więc jeżeli coś podpiszecie - strzeżcie się!!!! Grunt to poszanowanie klienta - nie ma co!
Zostaw swoją opinię o ALX Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALX Sp. z o.o.