Opinie o 7Bulls.com w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 7Bulls.com. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie 7Bulls.com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Bulls.com w Warszawa

Dość dawno nie było tu żadnej opinii…? na stronie jest teraz dostępna oferta dla Deva od Javy, widzę, że widełki placowe kończą się jak na razie na kwocie 28 500 zł. Ciekawi mnie przy tym ocena bieżących projektów. czy możecie również opisać proces rekrutacyjny? Był ktoś na nim niedawno?

Tester Nowy wpis

W firmie jestem rok. Pracuje się bardzo przyjemnie - respektowanie pracownika pod każdym względem, fajny projekt, jeszcze lepsza atmosfera - w miarę "rodzinnie" i koleżeńsko, sympatyczni i mili ludzie.

Hanna

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w 7Bulls.com? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na stanowisku Quality Assurance Engineer? W sieci pojawia się oferta pracy właśnie na to konkretne stanowisko, dlatego osoby zainteresowane mogą śmiało aplikować.

Nowyexp
@Hanna

Firma wybitnie nieprofesjonalna . Absolutnie nie ma sensu tam aplikować.

JacekS Nowy wpis
@Hanna

Nie polecam, faworyzuja jednych ludzi (prymusow) a innych olewaja, mi sie bardzo nie podobalo, bez wiekszej przyczyny po 3 miesiacach mnie zwolnili, kierownicy dziwni- nie mowia wszystkiego. Zatrudniaja na pałę, rekrutacja to jakis żart, nie chce im sie porzadnie jej prowadzic.

Falter Nowy wpis

Bardzo przyjemna atmosfera, pracuje się luźno, ale bez przesady.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie 7Bulls.com? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Chętny do pracy

Czy firma normalnie funkcjonuje? Zastanawiam się nad ta ciszą na forum. Warto myśleć o pracy w firmie?

Duduś

Firma 3D 1. Dziadowskie płace 2. Dziadowskie projekty 3. Dziadowskie rekrutacje

Hanna

@WROCLOVE, a praca na jakim stanowisku Cię interesuje? Należy pamiętać, że warunki pracy, atmosfera, o którą pytasz zależna jest od obejmowanego stanowiska.

WROCLOVE

Jak się ma atmosfera w pracy do zarobków?

Śmiech na sali. Dwukrotnie umawiano się ze mną na rozmowę kwalifikacyjną (przez Skype) i dwukrotnie wystawiono mnie do wiatru. Owszem-przeproszono, ale co z tego. Nie chcę mieć do czynienia z firmą w taki sposób traktującą ludzi. Wystawiam "mierny", ponieważ mnie przeproszono

kogośZduzym

mała polska spółeczka z kapitałem stu tysięcy, która chce uchodzić za większą niż w rzeczywistości jest. Wystarczy zobaczyć wydruk KRS w internecie. Najlepszym na co może liczyć ta firma to przejęcie przez dużą firmę- oczywiście jeśli 7bulls na to zasłuży- co niestety po wygooglowaniu historii tej firmy jest może być trudne ;). Mało efektywna rekrutacja. mało merytorycznychych pytań sprawdzających wiedzę i umiejętności, żadnych testów sprawdzających szybkość myślenia (SHL). Oferta produktowa firmy-kiepska, choć firma twierdzi że jest liderem. Problem w tym że nie jest :) Radzę wejść na strony innych firm -każda twierdzi że jest liderem :) Profesjonalni developerzy nie chcą tam aplikować dlatego szukają szczawików stąd pytania o ulubiony rodzaj pizzy i itp. Pan brunet lider programista miałem wrażenie że skłania się do szukania chemii z młodymi programistami, oczywiście bez podtekstów- to taka wskazówka dla szukających :) w końcu to niestandardowa rekrutacja lol

doris
@kogośZduzym

ważne że starają się jak tylko mogą moim zdaniem .

ana

przestrzegam wszystkich aby nie wkładali w rekrutacje w tej firmie zbyt dużo energii. Stracisz dużo czasu na te ich durne sposoby rekrutacji, a oni nawet cie nie poinformują o wynikach.

ahahahahahahahaha

programiści tej firmy aktywnie szukają na rynku pracy... osobiście dostałem cv jednego z nich :) będą konsekwencje panowie :)

gol

Pracowałem w 7Bulls.com ponad trzy lata jako programista Java (trochę C++), i powiem jedno - trudno znaleźć firmę tak przyjazną dla pracownika, z tak przyjemną atmosferą i fajnymi ludźmi. Nie ma korporacyjności, nie ma kreowania sztucznych problemów jak w niektórych innych firmach. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta, na pewno pracowałbym tam dalej. Jeśli chodzi o umowę o dzieło, o której ktoś pisał w poprzednich komentarzach, to nikt jej nie wymusza - chcesz umowę o pracę to ją dostaniesz. Oczywiście z taką samą kwotą brutto, więc zarobki netto będą niższe ze względu na podatki i zusy, ale to już twój wybór. Projekty są różne, jedne mniej ciekawe, jedne bardziej, tak samo jak wszędzie. Ja przyszedłem zielony, a wyszedłem po trzech lata jako dobrze wykwalifikowany specjalista, zresztą całkiem nieźle bawiąc się po drodze. W korpo być może zarobisz więcej, natomiast w Bullsach na pewno pracuje się przyjemnie i bez spiny. Polecam.

KM

@jugo wystarczy zajrzeć :) http://www.7bulls.com/kariera/

zając

Musze coś napisać, bo pracuje w firmie już ponad trzy lata i nie zgadzam się z opinią poprzednika. Firma jest bardzo w porządku. Większość ludzi pracuje w niej po wiele lat, bo warunki pracy są bardzo przyjemne, atmosfera przyjazna i podejście przełożonych zdrowe i sensowne, więc nie chce się odchodzić. Prawie co tydzień odbywają się szkolenia wewnętrzne z różnych tematów, jak ktoś chce się szkolić z jakiejś rzadkiej działki, to znajduje sobie szkolenie i go firma wysyła, jeśli jest sens. Jest dużo różnych projektów, w większości bardzo ciekawych i ambitnych. Jak się kończy projekt można trafić do innego i robić coś z zupełnie innej beczki, jeśli ktoś lubi różnorodność. Generalnie pracodawca słucha czego pracownik chce i stara się mu to umożliwić.

iiii

Firma strasznie dziwna, sama rekrutacja nie jest ciężka, na początek dają tylko umowę o dzieło, a jak juz nawet zaczniesz tam pracować, po paru dniach potrafią zwolnić bez konkretnego powodu, lub jeżeli coś im w tobie nie podpasuje. Praca dla małpy a oczekują zaangażowania jak w budowaniu firmy od początku. Atmosfera może i dobra, jeżeli śmiejesz się z ich beznadziejnych żarcików. A i byłbym zapomniał zero szkoleń, sam się musisz się uczyć wszystkiego.

Zostaw merytoryczną opinię o 7Bulls.com - Warszawa

• Jak się pracuje w 7Bulls.com?

Zobacz opinie na temat firmy 7Bulls.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 7Bulls.com?

7Bulls.com