7Bulls.com

Opinie o 7Bulls.com

iiii 2012-10-19 16:59:03
Firma strasznie dziwna, sama rekrutacja nie jest ciężka, na początek dają tylko umowę o dzieło, a jak juz nawet zaczniesz tam pracować, po paru dniach potrafią zwolnić bez konkretnego powodu, lub jeżeli coś im w tobie nie podpasuje. Praca dla małpy a oczekują zaangażowania jak w budowaniu firmy od początku. Atmosfera może i dobra, jeżeli śmiejesz się z ich beznadziejnych żarcików. A i byłbym zapomniał zero szkoleń, sam się musisz się uczyć wszystkiego.
zając 2013-03-20 09:58:10
Musze coś napisać, bo pracuje w firmie już ponad trzy lata i nie zgadzam się z opinią poprzednika. Firma jest bardzo w porządku. Większość ludzi pracuje w niej po wiele lat, bo warunki pracy są bardzo przyjemne, atmosfera przyjazna i podejście przełożonych zdrowe i sensowne, więc nie chce się odchodzić.
Prawie co tydzień odbywają się szkolenia wewnętrzne z różnych tematów, jak ktoś chce się szkolić z jakiejś rzadkiej działki, to znajduje sobie szkolenie i go firma wysyła, jeśli jest sens.
Jest dużo różnych projektów, w większości bardzo ciekawych i ambitnych. Jak się kończy projekt można trafić do innego i robić coś z zupełnie innej beczki, jeśli ktoś lubi różnorodność. Generalnie pracodawca słucha czego pracownik chce i stara się mu to umożliwić.
KM 2015-01-28 14:47:17
@jugo
wystarczy zajrzeć :)
gol 2015-04-08 21:46:45
Pracowałem w 7Bulls.com ponad trzy lata jako programista Java (trochę C++), i powiem jedno - trudno znaleźć firmę tak przyjazną dla pracownika, z tak przyjemną atmosferą i fajnymi ludźmi. Nie ma korporacyjności, nie ma kreowania sztucznych problemów jak w niektórych innych firmach. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta, na pewno pracowałbym tam dalej.

Jeśli chodzi o umowę o dzieło, o której ktoś pisał w poprzednich komentarzach, to nikt jej nie wymusza - chcesz umowę o pracę to ją dostaniesz. Oczywiście z taką samą kwotą brutto, więc zarobki netto będą niższe ze względu na podatki i zusy, ale to już twój wybór.

Projekty są różne, jedne mniej ciekawe, jedne bardziej, tak samo jak wszędzie. Ja przyszedłem zielony, a wyszedłem po trzech lata jako dobrze wykwalifikowany specjalista, zresztą całkiem nieźle bawiąc się po drodze.

W korpo być może zarobisz więcej, natomiast w Bullsach na pewno pracuje się przyjemnie i bez spiny. Polecam.
ahahahahahahahaha 2016-04-20 22:26:07
programiści tej firmy aktywnie szukają na rynku pracy... osobiście dostałem cv jednego z nich :) będą konsekwencje panowie :)
ana 2016-04-27 10:41:27
przestrzegam wszystkich aby nie wkładali w rekrutacje w tej firmie zbyt dużo energii. Stracisz dużo czasu na te ich durne sposoby rekrutacji, a oni nawet cie nie poinformują o wynikach.
kogośZduzym 2016-04-30 05:18:20
mała polska spółeczka z kapitałem stu tysięcy, która chce uchodzić za większą niż w rzeczywistości jest. Wystarczy zobaczyć wydruk KRS w internecie. Najlepszym na co może liczyć ta firma to przejęcie przez dużą firmę- oczywiście jeśli 7bulls na to zasłuży- co niestety po wygooglowaniu historii tej firmy jest może być trudne ;). Mało efektywna rekrutacja. mało merytorycznychych pytań sprawdzających wiedzę i umiejętności, żadnych testów sprawdzających szybkość myślenia (SHL). Oferta produktowa firmy-kiepska, choć firma twierdzi że jest liderem. Problem w tym że nie jest :) Radzę wejść na strony innych firm -każda twierdzi że jest liderem :) Profesjonalni developerzy nie chcą tam aplikować dlatego szukają szczawików stąd pytania o ulubiony rodzaj pizzy i itp. Pan brunet lider programista miałem wrażenie że skłania się do szukania chemii z młodymi programistami, oczywiście bez podtekstów- to taka wskazówka dla szukających :) w końcu to niestandardowa rekrutacja lol
doris 2016-05-10 17:05:17
ważne że starają się jak tylko mogą moim zdaniem .
Zostaw swoją opinię o 7Bulls.com - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 7Bulls.com